Łatwo przekroczyć granicę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Były nóżki, nie ma nóżek
Pilne
Północne Węgry
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 lutego 2013, 13:19
to pierwsze ma być urocze?
Odpisz
20 maja 2013, 15:24
@saskacz: no właśnie
Odpisz
20 maja 2013, 15:29
@kotekada4: ja już bardziej tym żygam niż to ma być urocze.
Odpisz
20 maja 2013, 15:31
@saskacz: ja też... -.-
Odpisz
20 maja 2013, 15:42
@kotekada4: masz u mnie + bo jest nareszcie osoba, która żyga takimi scenami, gdzie kilka bachorów, szczerzy ryje, i każdy mówi że są słodkie, urocze -,-
Odpisz
21 maja 2013, 12:06
@saskacz: Nom, jak można mówić że są słodkie... cieszą swój ryj, całe w gilach i ślinie ... ;{
Odpisz
21 maja 2013, 12:10
@kotekada4: no właśnie, do tego ciągle srają po gaciasz, szczają gdzie popadnie, wyspać się nie można! do tego ciągle dupe zawracają -,-
Odpisz
21 maja 2013, 13:16
@saskacz: dokładnie ...
Odpisz
21 maja 2013, 13:18
@kotekada4: jesteś spoko ;) nareszcie jest osoga na jeja która mnie rozumie :)
Odpisz
21 maja 2013, 13:23
@saskacz: miło :)
Odpisz
24 maja 2013, 15:33
@kotekada4: Przypomnij sobie że kiedyś też taka byłaś :) może i małe dzieci nie są urocze, jak dla mnie to są nawet nieznośne, ale kiedy bedziesz mieć własne dziecko bedzie ci sie ono wydawało najsłodsze, najcudowniejsze, najbardziej urocze na świecie :-)
Odpisz
24 maja 2013, 17:58
@chihuahua111: Prawda, ale mówimy o aktualności ;d
Odpisz
26 maja 2013, 19:16
@chihuahua111: I jak na to odpowiesz :D ?! he
Odpisz
26 maja 2013, 19:41
@kotekada4: Cóż...<zastanawia sie 6 godzin> światopogląd zmienia sie z wiekiem xD
Odpisz
27 maja 2013, 11:36
@chihuahua111: xD
Odpisz
18 października 2013, 16:45
@kotekada4: komentarz z ''he''nie byl potrzebny.
Odpisz
18 października 2013, 17:32
@kubage123: Jak bym ja miała twoje komentarze tak wychwytywać do byś się chyba zatłukł ...
Odpisz
27 stycznia 2014, 12:15
@saskacz: rozumiem, ale pisze się ,,rzygam''
Odpisz
26 lutego 2017, 11:15
@kotekada4: Omójbożeniewierzęwtococzytam.
Czy te ,,bachory" na zdjęciu są w ślinie? .-.
Poza tym, byłaś taka, nie? Pewnie masz jakieś zdjęcia z dzieciństwa. I co, jak je widzisz, to też mówisz, że cieszyłaś tylko swój ryj, i srałaś w gacie? No błagam, ale takie coś jest naprawdę żałosne.
Odpisz
14 maja 2016, 14:06
co to jest ?
Odpisz
13 marca 2014, 15:08
ludzie to szajs
Odpisz
Edytowano - 13 marca 2014, 15:08
ludzie w ogóle nie są uroczy to głupia rasa
Odpisz
19 października 2013, 18:12
Wtf?
Odpisz
1 stycznia 2013, 17:19
Niezłe
Odpisz
12 listopada 2012, 12:51
spadłam z krzesła
Odpisz
10 listopada 2012, 20:44
to ostatnie (18+) :)
Odpisz
10 listopada 2012, 19:54
Ja bym zadzwonił XD
Odpisz
10 listopada 2012, 16:50
hahahahahah xd
Odpisz
10 listopada 2012, 15:19
hahahahahahah nie moge XDDDD
Odpisz
10 listopada 2012, 09:39
Prawda. : P
Odpisz