Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Powodzenia
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Lekko nie będzie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lipca 2016, 23:16
"Mrau"? Ona jest kotem czy co?
Odpisz
8 lipca 2016, 23:40
@lorax12: Ludzi uważają już od dawna, że mruczenie kota może być związane z ich stanem podniecenia. .-. Nie mam pojęcia czemu.
Odpisz
8 lipca 2016, 23:42
To ma swoje korzenie w zoofili
Jestem pewny na 101%
Odpisz
8 lipca 2016, 23:56
@lorax12: to kocica barbara
Odpisz
9 lipca 2016, 08:11
@lorax12: albo yiffu
Odpisz
9 lipca 2016, 09:32
@lorax12: A może ona jest Neko?
Odpisz
9 lipca 2016, 12:35
@KoziLowca: To Za**biście
Odpisz
23 lipca 2016, 21:48
@lorax12: rawr ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
23 lipca 2016, 21:53
@SomebodyNobody: Po Cię zjem...
Odpisz
23 lipca 2016, 22:29
@lorax12: Bo*
Odpisz
23 lipca 2016, 22:30
@ZielonyDywanik: Autokorekta
Odpisz
23 lipca 2016, 23:54
@lorax12: Cała partia chce go zjeść? No nieźle.
Odpisz
24 lipca 2016, 00:00
@zx2001: #teammięsożercy
Odpisz
24 lipca 2016, 00:16
@lorax12: Mam takie pytanko czy wiesz że twój nick to imię boga szaleństwa w mitologii Rzymsko-Greckiej?
Odpisz
24 lipca 2016, 00:26
@lorax12: Czemu nikt nie pomyślał, że mogła zjeść kota w całości? Taki nawyk..
Odpisz
24 lipca 2016, 00:34
@zx2001: Nie ._.
Wiem, że jest bajka Lorax
Ale dzięki za info
Nawet pasuje
Odpisz
24 lipca 2016, 00:35
Taki nawyk
Zawsze połyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
24 lipca 2016, 00:40
@lorax12: I zlizuje jak gdzieś kapnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
24 lipca 2016, 00:48
Kot? ;-;
Od kiedy kot jest cieczą?
Odpisz
24 lipca 2016, 00:51
@lorax12: Matko, krew.. Krew kapie, prawda? ;_;
Odpisz
24 lipca 2016, 00:56
Ale skoro go połyka to skąd krew?
Odpisz
24 lipca 2016, 00:57
@lorax12: Jak to skąd.. Okres. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
24 lipca 2016, 01:00
A jak kot przechodzi wtedy chuć?
Odpisz
24 lipca 2016, 01:03
@lorax12: Odpowiedź jest tylko jedna..
Gwałt.
Odpisz
24 lipca 2016, 01:09
Furry?
Odpisz
24 lipca 2016, 01:15
@lorax12: Ezzu, nie przepadam. Określenie "zoofilia" bardziej pasuje. :T Kotek wkładający dziewczynie łapkę do.. Dość, to nie dla mnie.
Odpisz
24 lipca 2016, 01:16
Jeszcze by ją podrapał od środka
"O Śledzik! "
Odpisz
24 lipca 2016, 01:18
@lorax12: Może laska lubi BDSM? Podwójna rozkosz.. DOŚĆ! D:
Odpisz
24 lipca 2016, 09:09
@DEDENIEBIJDEDE: Racja, podchodzi pod yiff
Odpisz
24 lipca 2016, 21:07
Prędzej musiałaby być maso
Odpisz
24 lipca 2016, 21:11
@lorax12: Skąd wiesz, że nie jest? Trochę wyobraźni.
Odpisz
24 lipca 2016, 21:14
*używa tej legendarnej rzeczy*
Odpisz
24 lipca 2016, 21:20
@lorax12: I jak wrażenia?
Odpisz
24 lipca 2016, 21:31
Nie wiele się zmieniło... tylko w ciemności widzę twarze i za oknami też ;-;
Odpisz
24 lipca 2016, 23:00
@lorax12: *Użycza trochę swojej wyobraźni* A teraz?
Odpisz
24 lipca 2016, 23:03
Jezu te kolory, te pościgi te wybuchy te... sam nie wiem co to jest...
Odpisz
24 lipca 2016, 12:04
jaka to rasa psa?
Odpisz
24 lipca 2016, 21:22
@Capitan_Fail: Cziłała.
Odpisz
24 lipca 2016, 22:53
@Woj2000: Danke
Odpisz
24 lipca 2016, 21:34
Trololololo XD
Odpisz
23 lipca 2016, 23:19
ssx
Odpisz
24 lipca 2016, 02:20
@SamobojczyKot: SSX to gra o snowboardzie. #NobodyCares
Odpisz
24 lipca 2016, 02:24
@CukiereczeQ: mam ją na konsoli ... fajna jest
Odpisz
24 lipca 2016, 02:30
@seba263: Zgadzam się. :v
Odpisz
24 lipca 2016, 10:32
@CukiereczeQ: Chciałem napisać seks
Odpisz
24 lipca 2016, 10:43
@SamobojczyKot: ._.
Odpisz
24 lipca 2016, 09:25
Mnie by tym poderwał. Utalentowany.
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2016, 03:17
Dwa palce w Natalce
Odpisz
23 lipca 2016, 22:03
a pianka na dwa palce
Odpisz
24 lipca 2016, 00:44
@ALKATRAZ: Ucz mnie mistrzu!
Odpisz
23 lipca 2016, 23:53
Da fuk?
Odpisz
23 lipca 2016, 23:42
Ale fajny psiak ♡
Odpisz
23 lipca 2016, 23:16
A później się już nie odezwała
Odpisz
23 lipca 2016, 22:28
To wielki talent!
Odpisz
23 lipca 2016, 22:00
Tak długo ten obrazek siedział w poczekalni że aż chciałem napisać "było"
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2016, 22:07
Pamiętam jeszcze jak był hype na takie miniaturowe deskorolki, rowery i hulajnogi. Sam mam dwie takie deski i kilka ramp.
Odpisz
9 lipca 2016, 10:04
@hubikstkj: ja cale pudelko desek itd. i jedna rampę
Odpisz
23 lipca 2016, 21:04
@hubikstkj: Heh, mam ich jeszcze pełno :')
Odpisz
23 lipca 2016, 21:56
@hubikstkj: Robiłam w podstawówce takie podobne, ale z kartonu i sprzedawałam po złotówkę za sztukę.
O dziwo, dzieciaki to kupowały i codziennie miałam paczke chipsów. xD
Odpisz
9 lipca 2016, 00:26
Odpisz
8 lipca 2016, 23:00
no to się teraz popisałeś
Odpisz