Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie idź!
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lipca 2016, 22:43
Jak to się niby sprawdza, że są w środku budynku czy domu? :/ I opcja kamerki mi nie działa, pomoże ktoś?
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2016, 14:03
Nie rozumiem Hype'u na Pokemon GO :/
Odpisz
13 lipca 2016, 20:13
zabij się
Odpisz
13 lipca 2016, 20:29
@FoxyFox: Obrazek dodany niechcący :v
Odpisz
9 lipca 2016, 23:03
Ku*wa...
U mnie w piwnicy jest Hypno...
( ͡° ͡° ͜ʖ ͡° ͡°)
Hypno's Lullaby...
Odpisz
9 lipca 2016, 23:39
@lorax12: Nadchodzę!
Odpisz
9 lipca 2016, 23:41
@jenotnik: ( ͡° ͡° ͜ʖ ͡° ͡°)
Chodź chodź
Odpisz
9 lipca 2016, 23:45
@lorax12: Idę, idę. Tylko kurna światło zapal, bo się na tych schodach zabije. :v
Odpisz
9 lipca 2016, 23:48
@jenotnik: Może to i lepiej ( ͡° ͡° ͜ʖ ͡° ͡°)
*zamyka drzwi*
Odpisz
9 lipca 2016, 23:49
@lorax12: Hypno? Ja też chcę!
Odpisz
9 lipca 2016, 23:50
@polak922: To chodź ( ͡° ͡° ͜ʖ ͡° ͡°)
Będzie nam raźniej...
Odpisz
9 lipca 2016, 23:52
@lorax12: *wchodzi* Ej, dlaczego tu tak ciemno? ;-;
Odpisz
9 lipca 2016, 23:52
@lorax12: Nic nie widzę. :c Gdzie ten Hypno?
Odpisz
9 lipca 2016, 23:54
@polak922: Dla zachowania klimatu
*zamyka drzwi na klucz*
Odpisz
9 lipca 2016, 23:55
@lorax12: Why? ;-;
Odpisz
9 lipca 2016, 23:55
@jenotnik: W tej szafce o tam
( ͡° ͡° ͜ʖ ͡° ͡°)
Odpisz
9 lipca 2016, 23:56
@jenotnik: chyba nas złapał ;-;
Odpisz
9 lipca 2016, 23:56
@polak922: ( ͡° ͡° ͜ʖ ͡° ͡°)
Odpisz
9 lipca 2016, 23:56
@lorax12: Co jest w tej szafce? ;-;
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2016, 23:59
@polak922: Zabawki ( ͡° ͡° ͜ʖ ͡° ͡°)
Odpisz
10 lipca 2016, 00:00
@lorax12: Aha *kuli się w kącie (chyba kącie, bo jest ciemno)*
Odpisz
10 lipca 2016, 00:03
@lorax12: Mogę się pobawić zabawkami? ( ͡°‿ ͡°) Tak dla zabicia czasu, heheh.
Odpisz
10 lipca 2016, 00:05
@jenotnik: A ty już mu się poddałeś? ;-;
Odpisz
10 lipca 2016, 00:06
@jenotnik: Pobaw się z kolegą ( ͡° ͡° ͜ʖ ͡° ͡°)
Odpisz
10 lipca 2016, 00:09
@lorax12: Nie, nie nie!
Odpisz
10 lipca 2016, 00:10
@polak922: Tak tak tak! ( ͡° ͡° ͜ʖ ͡° ͡°)
Odpisz
10 lipca 2016, 00:11
@polak922: Co zrobić, szybko zmieniam zdanie. ( ͡°‿ ͡°) Ano, może nie wyglądam, ale jestem dziewicą. :v
Odpisz
10 lipca 2016, 00:11
@jenotnik: *zaczyna walić w drzwi* ;-;
Odpisz
10 lipca 2016, 00:12
@jenotnik: ( ͡° ͡° ͜ʖ ͡° ͡°)
Zawsze można to zmienić
Odpisz
10 lipca 2016, 00:12
@polak922: Nie wal w drzwi
Masz co innego ( ͡° ͡° ͜ʖ ͡° ͡°)
Odpisz
10 lipca 2016, 00:13
@jenotnik: *dziewczyną, autokorekta. ;_;
Odpisz
10 lipca 2016, 00:13
@lorax12: Aha, podziękuję, jestem płci męskiej ;-;
Odpisz
10 lipca 2016, 00:15
@jenotnik: (Psssst... dawaj pod mójb obrazek/screen w poczekalni związałem go ( ͡° ͡° ͜ʖ ͡° ͡°) )
Odpisz
10 lipca 2016, 00:15
@polak922: ( ͡° ͡° ͜ʖ ͡° ͡°)
Odpisz
10 lipca 2016, 00:18
@lorax12: Co to za pani z avka (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
10 lipca 2016, 00:19
@DarthKrooge: Terezi Pyrope ( ͡° ͡° ͜ʖ ͡° ͡°)
Chcesz przeprowadzić badania?
( ͡° ͡° ͜ʖ ͡° ͡°)
Odpisz
10 lipca 2016, 00:48
@lorax12: Tak (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 10 lipca 2016, 00:49
@DarthKrooge: To badaj ( ͡° ͡° ͜ʖ ͡° ͡°)
Odpisz
Edytowano - 10 lipca 2016, 18:38
@lorax12: Moge do piwnicy ? Mam zamiar nagrać " zabawy " i wrzucić na Jeja - hub film pt."Hardcore Gang Bang w piwnicy with toys and big cock "xD
Odpisz
10 lipca 2016, 18:39
Do naszej piwnicy?
Odpisz
10 lipca 2016, 18:40
Wejdź, chętnie ( ͡° ͡° ͜ʖ ͡° ͡°)
Odpisz
10 lipca 2016, 18:42
@polak922: Możnaby zrobić grupę "piwnica". XD
Odpisz
10 lipca 2016, 18:42
@polak922: Moge dołączyć ? Ale uprzedzam, mam dziwne hobby ( ͡°╭͜ʖ╮͡° )
Odpisz
10 lipca 2016, 18:43
No dobra ( ͡° ͡° ͜ʖ ͡° ͡°)
Odpisz
10 lipca 2016, 18:43
Wpadaj, będzie zabawnie. c:
Odpisz
10 lipca 2016, 18:43
@jenotnik: No dobra ( ͡° ͡° ͜ʖ ͡° ͡°)
Odpisz
10 lipca 2016, 18:45
@jenotnik: Grupa założona ( ͡° ͡° ͜ʖ ͡° ͡°)
Odpisz
10 lipca 2016, 18:53
@polak922: Dołączam. (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
10 lipca 2016, 18:58
@DarthKrooge: ( ͡° ͡° ͜ʖ ͡° ͡°)
Odpisz
10 lipca 2016, 19:03
@polak922: Czemu w tej piwnicy tak wilgotno (͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
10 lipca 2016, 19:05
@DarthKrooge: Nie chcesz wiedzieć ( ͡° ͡° ͜ʖ ͡° ͡°)
Odpisz
10 lipca 2016, 19:07
@DarthKrooge: Pleśń
Blue waffle
Odpisz
10 lipca 2016, 19:09
@lorax12: ahaha
Odpisz
10 lipca 2016, 19:17
@lorax12: Fajnie że Pokemon Go nie jest w Polsce
Odpisz
10 lipca 2016, 19:17
@polak922: Dobra zaczyn-... wdepłem w coś białego ;-;
Odpisz
10 lipca 2016, 19:18
( ͡° ͡° ͜ʖ ͡° ͡°)
Odpisz
10 lipca 2016, 19:19
Majonez
Odpisz
10 lipca 2016, 19:20
@lorax12: sos z parówek ( ͡° ͡° ͜ʖ ͡° ͡°)
Odpisz
10 lipca 2016, 19:22
Krem do opalania. W piwnicy. Tak.
Odpisz
10 lipca 2016, 19:23
@jenotnik: Aha
Odpisz
10 lipca 2016, 19:24
@jenotnik: *otwiera się dach piwnicy, już nie jest ciemno i wychodzi piękne słoneczko*
.
.
.
Zaczynam gang-bang ! *wkłada parówkę w odbyt polaka*
Odpisz
Edytowano - 10 lipca 2016, 19:25
Czekaj, co? Tak bez sosu? Chcesz ketczup, czy czosnkowy?
Odpisz
10 lipca 2016, 20:02
Co dalej ? (͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
10 lipca 2016, 20:05
@DarthKrooge: ( ͡° ͡° ͜ʖ ͡° ͡°)( ͡° ͡° ͜ʖ ͡° ͡°)( ͡° ͡° ͜ʖ ͡° ͡°)( ͡° ͡° ͜ʖ ͡° ͡°)( ͡° ͡° ͜ʖ ͡° ͡°)( ͡° ͡° ͜ʖ ͡° ͡°)( ͡° ͡° ͜ʖ ͡° ͡°)( ͡° ͡° ͜ʖ ͡° ͡°)( ͡° ͡° ͜ʖ ͡° ͡°)
Odpisz
10 lipca 2016, 20:15
@jenotnik: Wazeline ( ͡°╭͜ʖ╮͡° )
Odpisz
10 lipca 2016, 20:17
Podziękuję! *uderza cię w twarz*
Odpisz
10 lipca 2016, 20:27
Chodź pokumkamy trochę (͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
10 lipca 2016, 20:29
@DarthKrooge: ( ͡° ͡° ͜ʖ ͡° ͡°)
Odpisz
10 lipca 2016, 20:46
@DarthKrooge: Sory, ale wole kobiety :/ ( ͡°╭͜ʖ╮͡° )
Odpisz
10 lipca 2016, 20:53
@jenotnik: *Bierze ją na osobność*
( ͡^ ͜ʖ ͡^ )
Odpisz
10 lipca 2016, 21:55
@lorax12: Co tu się odje*ało :0
Odpisz
10 lipca 2016, 21:56
@Turbek213: Dziwne rzeczy ;-;
Odpisz
10 lipca 2016, 22:19
@polak922: Kurde nie wyczymie jak zara nie porucham >:( Je**ć płeć ! *bierze od tyłu polaka*
Odpisz
10 lipca 2016, 22:20
Spi***alaj *wali cię w twarz i kryję się w kącie*
Odpisz
10 lipca 2016, 22:32
@lorax12: Czekaj, że mnie? ;_;
Odpisz
10 lipca 2016, 22:33
@jenotnik: Tak, innej dziewczyny w tej konwersacji (raczej) nie ma
Odpisz
10 lipca 2016, 22:34
@jenotnik: Tak ( ͡^ ͜ʖ ͡^ )
Odpisz
11 lipca 2016, 21:48
@lorax12: Ja w tą niedziele poszedłem do kościoła po pokeballe :| (to był żart).
Odpisz
11 lipca 2016, 23:31
@jenotnik: ( ͡° ͜ʖ ͡ °)
Odpisz
11 lipca 2016, 23:32
@lorax12: Wyjęłam je z szafy, bo uznałam, że Tobie mogą się przydać. ( ͡° ͜ʖ ͡~)
Odpisz
11 lipca 2016, 23:32
@jenotnik: Jakie zuo ;-;
Odpisz
13 lipca 2016, 19:17
@lorax12: to u ciebie w piwnicy jest zasięg GPS?
Odpisz
13 lipca 2016, 19:22
@FoxyFox: Tak
Odpisz
13 lipca 2016, 19:25
@lorax12: A możesz zapalić światło? Ciemno tu ;-;
Odpisz
13 lipca 2016, 19:27
@polak922: *zapala światło*
Odpisz
13 lipca 2016, 19:28
Możesz mnie odmienić w mężczyznę? I dać mi chusteczki ;-;
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2016, 19:29
@polak922: k. *daje chusteczki i zmienia w faceta*
Odpisz
13 lipca 2016, 19:30
Jej! *znowu cię zamraża i znowu zamyka w skrzyni*
Odpisz
13 lipca 2016, 19:32
@polak922: Ale wypiłem potę many z cyjankiem ._. Znowu mam mane, żeby odbijać tą twoją czarną magię.
Odpisz
13 lipca 2016, 19:33
*czar wysysania many (nieodbijalny)*
Odpisz
13 lipca 2016, 19:57
@polak922: ;-;
Odpisz
9 lipca 2016, 22:49
- Hej dzieciaki, chcecie złapać Charizarda?
- Tak, pewnie!
- To serdecznie zapraszam was do mojej piwnicy.
Czyli alternatywna wersja "mam w piwnicy małe kotki". :v
Odpisz
9 lipca 2016, 23:05
@jenotnik: "Hej dzieci, chcecie zobaczyć mojego Onixa?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
9 lipca 2016, 23:34
@KwasDeoksyrybonukleinowy: Tak, chętnie!
Odpisz
10 lipca 2016, 10:07
@jenotnik:
-No i gdzie ten Onix?
*Odgłos rozpinania spodni*
Odpisz
10 lipca 2016, 11:57
@KrewetkaModliszkowa: *wbija oddział SASu* NA GLEBE!
Odpisz
10 lipca 2016, 14:19
@Anihilator: *Wyciąga z gaci dobrze schowany pokeball z Onixem* Co się stało, o co chodzi?
Odpisz
10 lipca 2016, 18:22
@jenotnik: Mam w piwnicy małe digletty xD Pasuje idealnie :D Chociaż musiałbym mieć dziurę w tej piwnicy ;)
Odpisz
10 lipca 2016, 19:01
@iger3: *zaczyna mordować pokemony* trzeba oczyścić ten świat!
Odpisz
10 lipca 2016, 19:34
@iger3: jak znajdziesz dzieci to będziesz mieć dziury ( ͡° ͜ ʖ ͡ ͡°)
Odpisz
10 lipca 2016, 19:39
@jenotnik: małe kotki były chyba w takim programie o bezpieczeństwie o ile kojaże
Odpisz
10 lipca 2016, 19:40
@fusioNcsgoandmore: Ja nic nie wiem. ;_;
Odpisz
10 lipca 2016, 19:48
@Piotro165: Ta i mam swojego digleta xD Ale swoim digletem wolę się chwalić tylko i wyłącznie jedynej dziewczynie ;) A tak w ogóle to nie mam piwnicy :D
Odpisz
10 lipca 2016, 22:35
@iger3: Ja wolę Onixem
Odpisz
11 lipca 2016, 07:13
@Piotro165: Jeśli czymś tak ogromnym będziesz w stanie wejść i nie złamać dziewczyny na pół, to tylko mogę pogratulować pojemnej dziewczyny xD
Odpisz
11 lipca 2016, 08:53
@iger3: trzeba próbować
Odpisz
13 lipca 2016, 19:21
@jenotnik:
Odpisz
10 lipca 2016, 18:56
u mnie jeden pod domem sie zsgniezdzil, bulbasaur tak dokladnie
Odpisz
10 lipca 2016, 22:44
@FullPain: bo to starter, a startery pojawiają się obok ciebie.
Odpisz
11 lipca 2016, 08:36
@FoxyFox: nie, wzialem juz go, ppszedlem 15. i spotkalem kolejnego
Odpisz
11 lipca 2016, 08:37
@FoxyFox: nie, wzialem juz go, ppszedlem 15. i spotkalem kolejnego
Odpisz
11 lipca 2016, 10:52
@FullPain: Oh.
Odpisz
9 lipca 2016, 23:04
Wszyscy jarają się pokemon go. A ja siedzę na telefonie i gram w Best Fiends.
Odpisz
10 lipca 2016, 22:42
W co ku*wa?
Odpisz
Edytowano - 10 lipca 2016, 23:03
@FoxyFox: Wpisz se Google Play.
Odpisz
10 lipca 2016, 21:51
szef:on będzie mój!
Odpisz
10 lipca 2016, 21:20
ja ze swojego domu łapie abre
Odpisz
10 lipca 2016, 19:33
Można złapać Gardevoira? *lenny*
Odpisz
10 lipca 2016, 18:40
Odpisz
10 lipca 2016, 18:05
lel
Odpisz
10 lipca 2016, 10:41
Powinni zrobić obrazek parodyjny: Pokemon Global Ovensiv.
Odpisz
9 lipca 2016, 23:20
Nowa grupa - Pokèmon GO
Zapraszam
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2016, 12:02
@Strex: Nie ma to jak chamska reklama.
Odpisz
11 lipca 2016, 15:19
@krzysiu03: JAK ŚWINIA. ~ Krzysztof Gonciarz
Odpisz
9 lipca 2016, 22:57
Moja sąsiadka (która mnie nienawidzi) ma w ogródku onixa, to będzie trudna misja.
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2016, 22:51
Sądze, że o tę prace będzie musiała stoczyć bitwę na pokemony
Odpisz