Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Co to takiego?
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lipca 2016, 15:09
mnie się pytają czy wg gacie zmieniam, a przecież zmieniam
Odpisz
23 lipca 2016, 18:36
@ALKATRAZ: Cieszymy się, że dbasz o higienę ;)
Odpisz
16 czerwca 2017, 13:06
@sliwka20v: Przynajmniej tyle.
Odpisz
19 lipca 2016, 22:57
Ten niezręczny moment kiedy rodzice wiedzą, że kogoś masz i jak wracasz późno do domu mówią żebyś opisała wasz wieczór razem :/
Odpisz
20 lipca 2016, 02:49
@Trzynastka0013: mam nadzieję,ze nick nie symbolizuje wieku (13 lat)
Odpisz
1 sierpnia 2016, 19:28
@HeksaFobia: Nie musisz się załamywać, symbolizował 4 lata temu.
Odpisz
11 lipca 2016, 00:46
Najgorzej jest jak zapraszają na wesela. :(
Odpisz
11 lipca 2016, 05:27
@karyna123: " z osobą towarzyszącą"
Odpisz
11 lipca 2016, 10:08
@CrazyMe: Dokladnie. I ta kpina w oczach.
Odpisz
20 lipca 2016, 02:52
@karyna123: a ty przychodzisz z loszka 11\10 Bo to koleżanka która cie strasznie kubi
Odpisz
19 lipca 2016, 18:32
moja mama ostatnio zapytała się mnie czy jestem innej orientacji seksualnej a jak powiedziałem że nie to powiedziała że nie musze się wstydzić 😐😐
Odpisz
19 lipca 2016, 15:03
Ja zawsze odpowiadam w taki sposób żeby zabrzmiało pedalsko i z rozkoszą oglądam ich przerażenie.
Odpisz
19 lipca 2016, 17:06
@Krzyniu: Nie rób tak, uwierz mi. Za kilka lat nie będzie tak przyjemnie...
Odpisz
19 lipca 2016, 15:37
Mam komputer.
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2016, 15:29
Tak. Nazywa się Airi i jest bardzo bliska ze swoim ojcem.
Odpisz
19 lipca 2016, 15:16
"Jak juz bedziesz miał to przyprowadz ja do nas na na przyklad ... na obiad"
-w tlumaczeniu "Chcemy narobic Ci okropnej siary"
Odpisz
10 lipca 2016, 22:36
Moi nie pytają, bo widzą, że jestem brzydki jak cholera.
Odpisz
10 lipca 2016, 22:41
@TheTemplar: Jak bym siebie słyszał.
Odpisz
10 lipca 2016, 22:50
@ZielonyDywanik: Znasz to uczucie kiedy siadasz na ławce i nagle wszyscy z niej wstają? Ja znam je bardzo dobrze.
Odpisz
10 lipca 2016, 22:57
@TheTemplar: Ja też łączy się w bólu. Ja akceptuje swój los i dobrze mi tak bez przyjaciół, znajomych i dziewczyny.
Odpisz
Edytowano - 10 lipca 2016, 23:37
@TheTemplar: Nie znam. Bo ludzie uciekaja na moj widok.
Odpisz
10 lipca 2016, 23:40
@ZielonyDywanik: U mnie nie jest tak źle bo nie uciekają tylko odchodzą marszobiegiem.
Odpisz
11 lipca 2016, 12:11
@TheTemplar: Ode mnie wszyscy uciekają...Wiem ze je*ie krwią i mam czerwone kropki na ubraniu ale no c'mon, od razu na policję? D:
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2016, 14:02
@HeksaFobia: ;) Ja raz wyszedłem z psem na spacer a miałem całą koszulkę uje**na (3dni nie zmieniałem koszulki ) koszulk ubrudzona z arbuza ketchupu kisielu i budyniu, wyglądała jak wymioty i krew, Tak jakbym kogoś zabił i tak wyszedłem wszyscy jakoś się odemnie oddalali a ja nie wiedziałem o co chodzi bo nie patrzę do lustra z wiadomych powodów.
Odpisz
19 lipca 2016, 15:07
@TheTemplar: mam to samo
Odpisz
19 lipca 2016, 15:08
@TheTemplar: Łączę się w "bulu i rospaczy" ;_;
Odpisz
11 lipca 2016, 12:35
mam rękę ^^
Odpisz
10 lipca 2016, 22:58
mam kogoś
ten ktoś to komputer
Odpisz
10 lipca 2016, 22:31
I nie wypada pokazać swoją prawicę więc mówisz, że nie masz.
Odpisz
10 lipca 2016, 22:55
- Mamo, znacie ją od dziecka i nie zawsze zwracaliście na nią uwagę, ale to dobra dziewczyna. Wyrozumiała, grzeczna, obeznana, wierna i miła.
-Ale to jest ręka, idiota!
- Przynajmniej mnie rozumie!
Odpisz
10 lipca 2016, 22:37
Wtedy bunkrujesz się w swoim pokoju
Odpisz
10 lipca 2016, 22:30
No oczywiście rękę.
Odpisz