Hej ho, jest tu kto? O godzinie piątej!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Drewniany kominek
Papierowa szkoła posting
Cóż za brak szacunku
Mało znany szczegół
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 stycznia 2025, 19:56
Za rok się przekonamy
Odpisz
Edytowano - 10 marca, 18:17
@Toxicguy: No i tak średnio bym powiedział
Odpisz
26 stycznia, 13:13
Potwierdzam, sam takie mam
Odpisz
30 września 2022, 14:33
Jeśli to jeansy w 2026 to jak zrobiono to zdjęcie?
Odpisz
18 kwietnia 2017, 22:44
a to nie są już przypadkiem dziury z jeansami?
Odpisz
10 września 2016, 17:51
*prosi o zdjęcie stołu i napisanie dżinsy w 2029*
Odpisz
11 lipca 2016, 12:04
Dżinsy- 20 zł
Super Modne Dżinsy z Dziurami Marki Adidolf Magda Gessler Poleca- 520 zł
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2016, 08:52
kilka pikseli posklejanych na kształt noża w CS GO - 3000 euro, nóż motylkowy na giełdzie - 45 złotych
Odpisz
21 sierpnia 2016, 21:59
@AssseN: Taka Logika
Odpisz
11 lipca 2016, 10:53
To juz przesada... ale i tak powiedzą "To jest modne, ty niemodnisiu" i jak mam się wtedy zachować do takiej osoby?
A. Wyje**ć
B. Zabić
C. Miej to w dupie
D-Ż. Odchodzisz i mówisz ściszonym głosem "Szmata/Debil" (tak żeby usłyszał/a)
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2016, 16:34
B
Odpisz
13 lipca 2016, 17:11
D
Odpisz
13 lipca 2016, 17:16
D jest najlepszą odpowiedzią z możliwych.
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2016, 18:10
£
Odpisz
13 lipca 2016, 18:19
@PanSowa12: Oszukujesz!
Odpisz
17 lipca 2016, 01:16
@chervony_cartophel: Heh... z kim ja żyję..? ;-;
Odpisz
17 lipca 2016, 15:46
Z ludźmi.
Odpisz
17 lipca 2016, 16:11
@chervony_cartophel: Ale ty jesteś czerwonym kartoflem...
Odpisz
17 lipca 2016, 16:15
A ty deską.
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2016, 16:16
Nie obrażaj mnie!
A..a... a ty jesteś pasztetem!!
Odpisz
17 lipca 2016, 16:17
Masz na profilowym deskę przecież.
Odpisz
17 lipca 2016, 16:18
A ty misiem który nie ma oczu z.. pif-pafem.
Odpisz
17 lipca 2016, 16:20
To przekliniak.
Odpisz
17 lipca 2016, 16:26
A nie używasz wulgaryzmów...
Odpisz
17 lipca 2016, 18:44
A ziemniaki też mają uczucia!
Odpisz
17 lipca 2016, 19:08
Ja ci ku*wa dam!
Odpisz
17 lipca 2016, 22:32
@chervony_cartophel: Ziemniaki ssą do dupy!
Odpisz
17 lipca 2016, 19:49
A to nie przypadkiem "Dziury z dżinsami"?
Odpisz
14 lipca 2016, 10:31
Chyba dziury z jeansami...
Odpisz
13 lipca 2016, 19:16
chyba dziury z jensami
Odpisz
13 lipca 2016, 19:48
@urkiso123: dobry jesteś :P
Odpisz
13 lipca 2016, 20:55
@Captain_Jack_Sparrow: dzienks
Odpisz
11 lipca 2016, 12:42
Fajne takie dla dziewczyn. Miejmy nadzieję, że ładne nastolatki później nie będą chciały chodzić w majtkach z dziurami =<
Odpisz
13 lipca 2016, 18:29
@ham22: Gorzej, gdyby któraś z nich nagle okresu dostała...
Odpisz
13 lipca 2016, 19:14
Zamiast krwawego Nilu, byłaby krwawa Wisła.
Odpisz
13 lipca 2016, 18:11
Wtedy będą się nazywały "dziury z odrobiną jeansu"
Odpisz
13 lipca 2016, 16:08
Admin nie zmienił tytułu... Nie no, spoko
Odpisz
13 lipca 2016, 17:26
xdddd
Odpisz
13 lipca 2016, 16:49
Mam dziwne przeczucie, że kiedyś będą modne bluzki z dziurami lub styl na bezdomnego (〜 ̄△ ̄)〜
Odpisz
11 lipca 2016, 11:45
Mogę stwierdzić, że to już nie tylko moda dla dziewczyn i "homo"... Ostatnio widziałam pewnego pana, na zlocie motocyklowym, który w pół pijany przechadzał się z właśnie bardzo podobnymi spodniami. Miały one tylko trochę więcej materiału i były rozcięte po boku. Nie pozbędę się już tego widoku.
Odpisz
13 lipca 2016, 22:28
@lorisevia: Dać ci wody święconej ?
Odpisz
15 lipca 2016, 00:05
@Kenyzez: Poproszę..
Odpisz
15 lipca 2016, 10:15
@lorisevia: *Daje wodę święconą*
Odpisz
15 lipca 2016, 11:22
@Kenyzez: *bierze wodę święconą* Dziękuję dobry człowieku
Odpisz
15 lipca 2016, 11:23
@lorisevia: Proszę *Porywa w worku i chowa w piwnicy*
Odpisz
15 lipca 2016, 14:49
@Kenyzez: Ciemno :c
Odpisz
2 stycznia 2018, 14:52
@lorisevia: (bez wku*wienia że gadam tylko o Azji ale) w Korei południowej ludzie z jakichś boysbandów też noszą spodnie z dziurami
I tak, po części zachowują się jak pedały ale w Korei południowej to normalne i nikt nic do tego nie ma
Odpisz