Zaraz na pewno coś się wydarzy...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niezniszczalne
Co to takiego?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niegrzeczny Oskarek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lipca 2016, 14:58
Ostatnia kolejka 5 ligi polskiej była ciekawsza od tego finału
Odpisz
12 lipca 2016, 00:02
@TypowyKowalski: Racja :/
Odpisz
11 lipca 2016, 22:36
Fajna akcja to jak lewandowski strzelil w 2 minucie
Odpisz
11 lipca 2016, 20:31
Finałów nie gra się "żeby było ładnie" tylko na wynik
Odpisz
11 lipca 2016, 14:12
Ja tu się zastanawiam jakim cudem Portugalia wygrała Euro?! Ledwo wyszła z grupy na trzecim miejscu...
Odpisz
11 lipca 2016, 14:13
@EpicArcher: zainwestowali wszystkie punkty w szczęście
Odpisz
11 lipca 2016, 14:15
@EpicArcher: Rui Patricio w formie i nos do zmian Fernando Santosa.
Odpisz
11 lipca 2016, 14:31
@EpicArcher: No wiesz to sport, tu się nie oblicza zwycięstwa na podstawie procentów (gdyby tak było to wygrywał bym wszystkie zakłady Kappa)
Odpisz
11 lipca 2016, 14:58
@EpicArcher: Nie wspominając o tym, że pierwszy i jedyny mecz bez dogrywek i karnych wygrali dopiero w półfinale.
Odpisz
11 lipca 2016, 15:04
@EpicArcher: Jakby gospodarze wygrali wyglądałoby to podejrzanie. Tak jest chyba lepiej.
Odpisz
11 lipca 2016, 15:41
@AdmSie: No nwm, Francja ZAWSZE wygrywała turnieje gdy była gospodarzem i nikt nic nie podejrzewał
Odpisz
11 lipca 2016, 16:13
@AdmSie: z tego co gdzieś wyczytałam, Farncuzi zawsze wygrywali (Mistrzostwa Europy) gdy grali u siebie. Ponoć
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2016, 16:39
@Alucard420: Prawda
Odpisz
11 lipca 2016, 16:51
@BudowniczyMakaronu: Farncuzi?
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2016, 17:31
@AdmSie: Nie. Przynajmniej ja.
Odpisz
11 lipca 2016, 20:12
@AdmSie: *drużyna z Francji
Odpisz
11 lipca 2016, 17:05
Heh TRÓ
Odpisz
11 lipca 2016, 15:43
Ja jeszcze przed finałem czułem jakby Francja już była mistrzem Europy a finał oglądałem z pewnością że prędzej czy później Griezman strzeli bramkę.Trochę się przeliczyłem
Odpisz
11 lipca 2016, 14:21
Tylko ta ćma była ciekawa .
Odpisz
11 lipca 2016, 14:44
@SamobojczyKot: A co dokladnie się z tą ćmą działo?
Odpisz
11 lipca 2016, 14:46
@Monster_: Krystyna została sfaulowana i usiadła na ziemi, i ćma usiadła jej na twarzy, raz na czole, raz koło oka...
Odpisz
11 lipca 2016, 15:35
@sliwka20v: Ok...
Odpisz
11 lipca 2016, 15:37
@Monster_: ._.
Odpisz
11 lipca 2016, 15:09
Szkoda że nie było żadnego zamachu.
Odpisz
11 lipca 2016, 15:14
@ham22: Wiesz co ty mowisz ?
Odpisz
11 lipca 2016, 17:19
@Brajanek500plus: Taak.
Odpisz
11 lipca 2016, 18:58
@ham22: Były zamachy. Ronaldo nawet na ławce machał rękami.
Odpisz
11 lipca 2016, 20:31
@Broski: spokooo... bedzie na ŚDM...
Odpisz
11 lipca 2016, 23:30
@PISKOR_FP: Przygotowują się :]
Odpisz
12 lipca 2016, 09:55
@ham22: bedzie ciekawie... :)
Odpisz
12 lipca 2016, 12:35
@PISKOR_FP: ŚDM będą... "BOMBOWE"
Odpisz
12 lipca 2016, 23:51
@ham22: wręcz wystrzałowe...
Odpisz