Ach, jak dobrze sobie pograć...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Papierowa szkoła posting
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Hobby dla faceta
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lipca 2016, 15:25
ciekawe co będzie minecraft 2.0 czy
1.11
Odpisz
12 lipca 2016, 15:28
@michaolek: minecraft 2.0 jest już ...
jako żart primma aprilisowy
Odpisz
12 lipca 2016, 15:47
@michaolek: 1.11
Odpisz
12 lipca 2016, 16:22
@kicius23: Still waitin' for Minecraft 2.0...
Odpisz
12 lipca 2016, 16:33
@kicius23: na chyba minecraft 1.11
Odpisz
12 lipca 2016, 17:47
@michaolek: już jest 1.10
Odpisz
12 lipca 2016, 20:28
@popek9001: no shit Sherlock
Odpisz
24 stycznia 2017, 11:07
@michaolek: 1.11 juz jest
Odpisz
25 stycznia 2017, 15:19
@Zintegrowany: ale.żeś szybki
Odpisz
9 czerwca 2017, 18:26
@CoolSceleton95: od kilku dni 1.12
Odpisz
9 czerwca 2017, 18:32
@TheMJawesome: "gościu przystopuj z odpisywaniem bo przekroczysz prędkość światła" ~marek20004
Odpisz
23 sierpnia 2020, 22:00
@michaolek: 1.11
Odpisz
18 grudnia 2021, 09:54
@ul66t55: *odkopuje* jest już 1.18
Odpisz
12 lipca 2016, 17:13
W 1.9.4 tak zmieniła się grafika?
Ja gram tylko na 1.7.2...
Odpisz
12 lipca 2016, 17:37
@the_endrju: Nie. Grafika jest prawie nie zmieniona, aczkolwiek w ostatnich updateach zostało dodane naprawdę dużo różnych bloków, itemów, mobów i roślin
Odpisz
12 lipca 2016, 20:03
@the_endrju: a ja 1.8
Odpisz
12 lipca 2016, 21:43
@smokeu: To był sarkazm ;_;
Odpisz
13 lipca 2016, 09:42
@the_endrju: No przepraszam, ale są tacy ludzie (np. mój kuzyn), a zresztą, jak piszesz, to tego nie widać.
Odpisz
20 sierpnia 2016, 10:57
@the_endrju: bo masz słabego kompa
Odpisz
11 lipca 2016, 15:59
Proszę mi stąd zabrać tą - tfu! - wersję 1.9.4
Odpisz
11 lipca 2016, 16:54
@Krzyniu: Waśnie! Minecraft się skończył na 1.7.3!
Odpisz
11 lipca 2016, 17:06
@Myszkapl: dokładnie...
Odpisz
11 lipca 2016, 17:13
@Myszkapl: *jak na razie 1.10.2
Odpisz
11 lipca 2016, 17:24
@mrauczur: Dla prawdziwych graczy Microsoft+ nie istnieje.
Odpisz
11 lipca 2016, 17:33
@Krzyniu: Jak dla mnie to jakaś szkoda, ale:
mojang przez ~2 lata nie dał aktualizacji, a Microsoft dał dwie przez 6 miesięcy, więc u Billa Gatesa jest minecraftowi lepiej.
Odpisz
11 lipca 2016, 19:11
@Myszkapl: Skończył się na 1.7.10 ogólnie na 1.7 bo to ostatnia wersja do której jest sporo modów (do 1.8 kilka największych np. CustomNPC a do 1.9 wzwyż nie widziałem)
Odpisz
11 lipca 2016, 19:13
@Plu111: na 1.9 jest custom npcs...
Odpisz
11 lipca 2016, 21:36
@Plu111: Na 1.8 wszystko się zepsuło, zbrzydziło i w ogóle...
Odpisz
11 lipca 2016, 21:37
@Myszkapl: No halo, wszystko powyżej 1.7 jest coraz gorsze. Skąd dostałem te hejty?
Odpisz
11 lipca 2016, 21:39
@Windows_10: Naprawdę? Ostatnio mało w majkrafta gram
Odpisz
11 lipca 2016, 21:41
@Myszkapl: 1.8 przeboleję bo
+ dużo komend
+ nowe drzwi i płotki
Ale 1.9 wzwyż to jakaś masakra (zwłaszcza to 1.10 w którym zmian co kot napłakał)
Odpisz
11 lipca 2016, 21:49
@Krzyniu: Łączę się w bólu i nadziei...
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2016, 07:27
@Myszkapl: I bardzo dobrze że się skończył.
Odpisz
12 lipca 2016, 15:07
@Plu111: 1.9 Nawet niezłe.
Odpisz
12 lipca 2016, 15:22
@mrauczur: gram na 1.6.2 ;_;
Odpisz
12 lipca 2016, 15:26
"Minecraft, gra fajna tylko gracze ku*wy" ~ Józef Piłsudski
Odpisz
12 lipca 2016, 15:29
@Myszkapl: 1.7.3 beta rulz.
Odpisz
12 lipca 2016, 16:01
@Krzyniu: Czyli jesli jako rodowite dziecko majnkrafta napiszę że mnie coraz wyższe wersje się podobają, to dostane hejty ;v
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2016, 16:31
Mi jako graczowi, który w Minecraft gra prawie i wyłącznie na serwerze creative podobają się nowe zmiany że względu na większą różnorodność budulcu i bloków dekoracyjnych. Tradycyjne przetrwanie nie jest złe, zwłaszcza że gram na serwerze własnym. Podobają mi się tarcze i nowe strzały itd.
Nie wiem na co hejt.
Odpisz
12 lipca 2016, 17:39
@Asuslap: *pjona*
Odpisz
12 lipca 2016, 22:54
@smokeu: Nie daje "pjony" bo to blowek robi.
Odpisz
12 lipca 2016, 22:55
@Asuslap: Psssssst... Staszek Igraszek też ;)
Odpisz
12 lipca 2016, 23:52
@lorax12: Nie oglądam.
Odpisz
12 lipca 2016, 23:53
@Asuslap: Ok :v
Odpisz
13 lipca 2016, 09:38
@Asuslap: Serio? No to sory.
Odpisz
13 lipca 2016, 10:31
ić się uduź ;_; Nadal pamiętam obietnice że nie będziesz hejtował :p
Odpisz
13 lipca 2016, 10:33
Też wolę nowsze wersję :p
Odpisz
10 października 2016, 00:41
only 1.5.2, nie było wtedy tych zje**nych bindów
Odpisz
10 października 2016, 00:50
@xNaxba: Co to "bindów"?
Odpisz
10 października 2016, 07:24
Bindy np na sprinta..
Odpisz
10 października 2016, 11:35
@xNaxba: Mhm. Chodzi mi o beta 1.7.3
Odpisz