No, trochę ich jednak szkoda...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
A, okej
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Lekko nie będzie
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 sierpnia 2018, 12:52
Ronaldo jest utalentowanym zawodnikiem i go podziwiam, bo jego hejterów nie chciałoby się nawet ruszyć dupy z fotela
Odpisz
11 lipca 2016, 20:11
Pierwszy powinien dostać oscara za najlepsze aktorstwo
Odpisz
11 lipca 2016, 20:19
@matiExtreme: Aktorstwo? Został sfaulowany 3 razy z rzędu, a za trzecim tak dostał, że musieli go znosić z boiska na noszach i to jest aktorstwo?
Odpisz
11 lipca 2016, 20:23
@matiExtreme: Na pewno nie na tych mistrzostwach.
Odpisz
11 lipca 2016, 20:24
@okrutnik: Jeżeli o to chodzi, to mi się pare razy "obiło o oczy" podczas meczu z naszą reprezentacją. Definitywnie udawał.
Odpisz
11 lipca 2016, 22:33
@okrutnik: Mentalność polaczków wyzywających Ronaldo od ciot i pedałów. Wystarczy wejść na fb i zobaczyć komentarze dowolnego postu związanego z EURO. Tam zawsze żali się cebula na to, że Polska powinna wygrać, a Ronaldo to aktor i pi**a. Taki tam ból dupy.
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2016, 22:49
@okrutnik: chodzi ci o to że go wynosili na noszach a po meczu już se normalnie łaził obok paparacci co 2min przypominając sobie że musi troche poutykać? taak.. je**ne faule
Odpisz
11 lipca 2016, 23:03
@szymon115: Wcale nie utykał, wcale. Widziałeś co stało się z jego nogą w czasie faulu? To że powrócił po nim na boisko to pokazuje jak wiele znaczy dla nie go ten turniej i ten puchar. I nie jestem jego fanem
Odpisz
11 lipca 2016, 23:36
@szymon115: No tak, bo przecież pewnie specjalnie się rozpłakał, tak dla jaj, medycy go zdjęli bez powodu w tak ważnym dla niego meczu, oczywiście...
Odpisz
12 lipca 2016, 01:21
Ale ty wiesz, że udawanie dla wolnego jest opłacalne? Polacy też tak robią.
Odpisz
12 lipca 2016, 01:47
@szymon115: No tak, bo udawał kontuzje bo nie chciało mu się grać już na boisku a wolał stać z boku.Oczywiście że tak było.
Odpisz
12 lipca 2016, 10:05
@baarts: To nie zmienia faktu, że udawał. Niestety wszyscy tak robią.
Odpisz
19 lipca 2016, 23:59
@matiExtreme: Milika też wyzywają
Odpisz
2 listopada 2016, 06:57
Widać od razu że Polska. Polacy nie mogą się pogodzić z faktem, że mógł być ktoś od nas lepszy, skąd hejt Portugalii. A co do faulu zapraszam na Google grafika i zobaczyć zdj
Odpisz
22 listopada 2016, 00:25
@TurboBooster: Nie ma co walczyć z tymi gimbami i januszami piłki nożnej :P
Odpisz
31 marca 2017, 00:56
@okrutnik: A potem wstał i był trenerem przez ten okropny faul
Odpisz
24 grudnia 2016, 19:36
Hejtujecie Ronaldo tylko dlatego że facet dba o wygląd,a zresztą kto patrzy na wygląd,liczy się serce.On ciężko trenował żeby zostać piłkarzem.
I nie,nie jestem jego psycho fanką
Odpisz
11 lipca 2016, 23:46
a o co chodzi z tym messi bo nie jestem wtajemniczony
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2016, 08:01
@Myszon3002PL: Został osądzony za oszustwa podatkowe. Nie idzie do więzienia, tylko dostanie 2 lata w zawieszeniu.
Odpisz
12 lipca 2016, 13:42
@SpencerPootis: spoko
Odpisz
12 lipca 2016, 08:32
Ludzie, przecież nie chodzi o to że Messi ma trafić za kraty, tylko że przegrał w finale Copa America (chyba tak to się pisze) i jeszcze nie trafił karnego po dogrywce. Co wy macie z tym więzieniem?!
Odpisz
11 lipca 2016, 20:14
Wyjaśni mi ktoś o co chodzi z Messim?
Odpisz
12 lipca 2016, 08:01
@Drakulix: Został osądzony za oszustwa podatkowe. Nie idzie do więzienia, tylko dostanie 2 lata w zawieszeniu.
Odpisz
12 lipca 2016, 08:17
@SpencerPootis: On nie płakał z tego powodu, ale ok .-.
Odpisz
11 lipca 2016, 22:29
Messi właśnie dobrze skończył.Ch*j z tym, że nieźle grał, to go nie usprawiedliwia od niepłacenia podatków. Oszukiwał to do pierdla :v A Ronaldo według mnie niespecjalnie wykazał się na Euro, tak samo Lewandowski.
Odpisz
12 lipca 2016, 01:50
@noszkurnawszystkozajete: Eh, już nawet nie będę tłumaczył na czym głównie polegała gra Roberta na Euro
Odpisz
11 lipca 2016, 20:14
Wyjaśni mi ktoś o co chodzi z Messim?
Odpisz
11 lipca 2016, 20:18
@Drakulix: Nie trafił karnego w finale Copa America, a Argentyna go przegrała.
Odpisz
11 lipca 2016, 20:22
@Drakulix: bardziej chyba chodzi o to ze messi ma trafic za kratki za nieplacenie podatkow czy jakos tak
Odpisz
11 lipca 2016, 20:33
@hehineji: Niee ;-;
Zapłaci 5mln grzywnej, a odsiadka go ominie przez prawo Argentyny.
Odpisz
11 lipca 2016, 20:59
@Meuflagiator2000: no tak. bo jak tam jest kara 24mies+ do idzie sie do wiezenia. a on mial 23 mies i mozna odbyc kare poza wiezieniem
Odpisz
12 lipca 2016, 00:56
@Meuflagiator2000: Nie prawo Argentyńskie a Hiszpańskie
Odpisz
11 lipca 2016, 20:55
Ronaldo zasłużyl
Odpisz
11 lipca 2016, 20:53
Nie rozumiem dlaczego Ronaldo znalazł się w drużynie Euro. Przecież cały turniej nic nie robił.
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2016, 20:22
Ronaldo przynajmniej wygrał, Messi niestety nie dał rady. A kłócenie sie kto jest lepszy z tej dwójki przez pryzmat tych mistrzostw jej głupie. Cieszmy sie że żyjemy w czasach gdzie do odbioru złotej piłki jest przynajmniej dwóch pewnych pretendentów i że możemy podziwiać to co robią na boisku.
Odpisz
11 lipca 2016, 20:20
Bardziej szkoda Messiego, bo drużyna Ronaldo przynajmniej wygrała finał.
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2016, 16:21
*nic*
Odpisz
11 lipca 2016, 16:49
@Jasnowidz: można usuwać komentarze wpisując ptth w odwrotnej kolejności
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2016, 17:47
@baarts: no i co TheGardenPL?działa? działa
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2016, 18:47
@baarts: Tak xD
Ale powiadomienia nadal dochodzą
Odpisz
11 lipca 2016, 20:04
@TheGardenPL: Działa! Jesteście genialni!
Odpisz
11 lipca 2016, 20:04
@Krzyniu: Stare jak swiat ;-;
Odpisz
11 lipca 2016, 16:32
*nic?*
Odpisz
11 lipca 2016, 16:21
*nic*
Odpisz