Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kuba1996

13 lipca 2016, 13:17

dla mewtwo warto zaryzykować

Avatar Dexterek

13 lipca 2016, 10:46

A czo to za gówno to Metwo ?

Avatar DziwnyPan

13 lipca 2016, 12:52

@Dexterek: o ty ***** jak wyrażasz się o najsilniejszym pokemonie

Avatar Dexterek

13 lipca 2016, 13:32

@DziwnyPan: Bo pokemony to ch*jostwo. Pozdro

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2016, 20:26

Potrzebuje pomocy: Działa mi kamera w pokemon go, ale nie widać na niej pokemonów, pomoże ktoś? Plz

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar
Konto usunięte

13 lipca 2016, 09:39

musze powiedziec mamie ze chce nowy telefon z żyroskopem

Avatar matibal

13 lipca 2016, 10:45

Ja tam muszę używać telefonu mojego taty jeśli chcę mieć AR

Avatar RysiekMaster

13 lipca 2016, 07:59

Gdy przejmujesz gym i po 10 minutach ktoś inny to robi

Avatar eldawidekone

12 lipca 2016, 22:58

Poszukiwacz?

Avatar FoxyFox

12 lipca 2016, 22:50

albo podczas łapania gra się zawiesi.

Avatar Rrtt1

12 lipca 2016, 21:39

I dlatego ingress lepsze

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Rrtt1

13 lipca 2016, 09:25

@marek20004: hakujesz portale jak w polach zdobywają pokeballe A lola stawiasz łącząc trzy portale

Avatar marek20004

13 lipca 2016, 10:03

@Rrtt1: a ile ramu trzeba

Avatar TheSuspect

12 lipca 2016, 21:54

A ja złapałem Charmandera w domu, bo jestem leniem i mi się nie chce wychodzić

Avatar Quuash

12 lipca 2016, 21:47

Ja mam Onixa w ogródku.

Avatar Hiiro

11 lipca 2016, 19:32

Znam ludzi, którzy przechodzą przez autostradę na skróty mając gdzieś swoje i innych bezpieczeństwo, więc czemu by nie stanąć na środku i złapać go?

Avatar
Lunia21

12 lipca 2016, 19:27

@Hiiro: To się nazywa selekcja naturalna.

Avatar seba745

12 lipca 2016, 21:19

@Hiiro: gorsze jest to że jak chodze po mieście to psy przechodzą przez pasy i się rozglądają

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2016, 19:54

Ciekawe co będzie od września, jak pojawi się jakiś w toalecie damskiej :D

Avatar Wolfmer

12 lipca 2016, 19:10

A wy wiecie że można złapać pokemona z dystansu ale bez kamery?

Avatar legend77

12 lipca 2016, 19:21

@Wolfmer: wiem tak złapałem mewtwo bez wchodzenia na komisariat policji.

Avatar Wolfmer

13 lipca 2016, 11:28

@legend77: No właśnie a ludzie hejtują bo nie wiedzą ja złapałem pokemona z odległości 2 budynków...

Avatar
German_Shepherd

12 lipca 2016, 19:03

Just Do It!

Avatar Kurdebele

11 lipca 2016, 23:45

To w końcu jest już tą gra dostępna w Polsce? Jak tak, to mogłyby ktos pomóc jak pobrać?

Avatar fil341

12 lipca 2016, 01:01

@Kurdebele: Oficjalnie nie, jednak są sposoby żeby mieć dostęp wcześniej zmieniając region na jakieś azjaty czy inne afryki.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 12 lipca 2016, 19:04

@fil341: Wystarczy pobrać plik apk. Na stronie Pokemon Go Polska jest dokładna instrukcja.

Avatar patrykkkpl

11 lipca 2016, 20:52

ja znalazłem charizarda w parku :-V

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie zadzieraj z bobrami

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Lekko nie będzie

Fergus

Ostry ten sędzia

Przypałowo

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka