Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Można, tylko trzeba wstawać rano
Mało znany szczegół
Nigdy na to nie wpadną
Angielskie śmieszki
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lipca 2019, 20:29
Chce ten dom ale że dwa gymy i pokestop w pobliżu ile ten dom kosztuje
Odpisz
11 lipca 2016, 19:55
chodzi o pokemon go?
Odpisz
11 lipca 2016, 19:56
Gimby mają frajdę bo wychodzą z domu i się zabijają kappa
Odpisz
11 lipca 2016, 20:04
@polandball1: ta jak widzę gimbe na rowerze bez trzymanki w lewej ręce telefon w prawej pisze smsy robi mi się szkoda kierowcy który ją potrąci
Odpisz
11 lipca 2016, 20:04
@erykos123: Albo maszynisty
Odpisz
11 lipca 2016, 20:12
@polandball1: na moim zadupiu nie ma pociągów
Odpisz
12 lipca 2016, 15:45
@polandball1: Ta gra jest spoko, przynajmniej chce się im dupy ruszyć z przed komputerów.
Odpisz
30 lipca 2016, 08:59
@krywie99: To jest jedyny plus.
Odpisz
30 lipca 2016, 08:58
Moja reakcja: A w dupie mam te wszystkie pokemony wolę książki. Wracamy do domu. Niech on sam się bawi w niemowlaka.
Odpisz
13 lipca 2016, 13:18
Odpisz
12 lipca 2016, 14:29
Mam pytanko. Czy Każdemu osobno są renderowane Pokemony czy każdy widzi je w tym samym miejscu?
Odpisz
12 lipca 2016, 14:32
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Każdy widzi je w tym samym miejscu.
Odpisz
12 lipca 2016, 14:36
@Zygarde: Można nieźle dorobić sobie :p
Na twojej posesji respi się jakiśtam pok.
Dzieciaki chcą wbić a ty:
Za tego pokemona? 50 zł i jest twój xD
hehehe
Odpisz
12 lipca 2016, 14:49
@Chrzaszcz_Trzcinowy: nie zadziała bo można łapać poki na odległość i nie trzeba do nich podchodzić (chyba, że ja mam jakąś starą wersję... no ale trudno siedząc w domu mam już prawie 5 poziom :)
Odpisz
13 lipca 2016, 00:00
@Jumper112: Jeżeli grasz bez ar, to można łapać na odległość.
Odpisz
12 lipca 2016, 09:02
Co się robi w gymach i pokestopach?
Odpisz
12 lipca 2016, 14:11
Co to wgl jest?
Odpisz
12 lipca 2016, 14:18
@Chrzaszcz_Trzcinowy: To ja się pytam co to jest
Odpisz
12 lipca 2016, 14:18
W pokestopach się chyba dostaje darmowe rzeczy jakieś, nie wiem, nie chciało mi się wyjść z domu i łazić z telefonem w nosie... Z nosem w telefonie...
Odpisz
12 lipca 2016, 14:51
jak nacisniesz w pokebala to w prawym górnym rogu masz Tips i tam jest wszystko wytłumaczone
Odpisz
12 lipca 2016, 14:56
@Jumper112: w gymach pojedynkujesz sie z innymi trenerami
Odpisz
12 lipca 2016, 14:34
Ja mam pokestopa w kościele i gyma na przejściu granicznym XD
Odpisz
12 lipca 2016, 14:23
Ja mam jednego gyma w pobliżu i 3 pokestopy, jednego dosięgam z domu
Odpisz
12 lipca 2016, 14:17
A co on właściwie pie**oli ?
Odpisz
12 lipca 2016, 12:18
Za domem sąsiadki mam magmara
Odpisz
11 lipca 2016, 23:17
Te mieszkanie będzie moje. ;_;
Odpisz
11 lipca 2016, 23:43
@jenotnik: Witaj, Wirt
Odpisz
11 lipca 2016, 23:46
@Kurdebele: Dobry wieczór.
Odpisz
11 lipca 2016, 20:47
Mam 100-200 metrów od domu 3 gymy i PokeStop który działa w każdym pomieszczeniu c:
Odpisz
11 lipca 2016, 21:36
ja mieszkam na takim zadupiu że pewnie w moim mieście ani poke stopu ani gymu nie będzie
Odpisz
11 lipca 2016, 21:46
@marek20004: Ja mieszkam na wsi, poza tym nie mam smartfona, więc nawet się nie mogę bawić w Pokemon GO, ale życzę wszystkim innym dobrej zabawy. Ja osobiście czekam na 7 region.
Odpisz
11 lipca 2016, 22:45
@Broski: a ja gdzie mieszkam na mojej ulicy jest 5 domów a do miasta ponad 5km a wątpię aby ktoś na mojej ulicy bawił się w takie gry jak Ingress z którego mają wziąć się lokalizację pokestopów i gymów a poza tym daleko do miasta = mało poków to jest właśnie nie sprawiedliwe mieszkasz w Warszawie więcej poków więcej pokestopów i gymów mieszkasz na wsi prawie niczego niema
Odpisz
11 lipca 2016, 20:43
Ja mam niedaleko domu gym i zauważyłem że jakieś dwa przychlasty się napieprzali tam bo raz był niebieski a teraz jest czerwony.
Odpisz
11 lipca 2016, 19:55
ja mam pokestop przy domu szkoda że w domu mi gps nie łapie muszę wychodzić na balkon i użyć selfie sticka aby złapało jak złapie to wszystko ok
Odpisz
11 lipca 2016, 20:08
@erykos123: Serio? Selfiestick?
Odpisz
11 lipca 2016, 20:09
@chervony_cartophel:
Jedyne użyteczne użycie selfiesticka
Odpisz
11 lipca 2016, 20:15
@erykos123: I tu się zgadzamy!
Odpisz