Nie ma głupich, jest mój!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Płać pan
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Drewniany kominek
Angielskie śmieszki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 czerwca 2020, 01:27
trochę ch*jowy ten charizard
Odpisz
12 lipca 2016, 20:26
właśnie chcę ściągnąć z jakiejś strony... podwójne oszukanie systemu nie tylko przed premierą w Polsce ale i na windows phone
Odpisz
12 lipca 2016, 22:12
@CoolSceleton95: podaj plez
Odpisz
12 lipca 2016, 22:26
@CoolSceleton95: będzie działać na windows 8.1? jak tak to też bym chciał
Odpisz
13 lipca 2016, 12:05
@bylejakbylegdzie: chyba tak
Odpisz
13 lipca 2016, 19:29
@CoolSceleton95: Na windows phone nie da sie pobierać apel z poza sklepu. Mówię to jako soba serio znająca sie na tym systemie. Da sie jedynie na w10m po włączeniu trybu deva. Ale i tak nie pobierzesz bo nie ma oficjalnej apki napisanej pod winde, a wersja z andka lub ios nie pójdzie (inne jądro sytemu, API itd).
Odpisz
13 lipca 2016, 22:20
@Windows10mobile: linux też ma inne jądro itp. a jakoś programy z windows działają
Odpisz
14 lipca 2016, 20:52
@bylejakbylegdzie: Nie wszystkie programy (office, gry), jeśli działają to gorzej niż na windzie.
Odpisz
12 lipca 2016, 09:55
A ja nadal nie mam pokemon go.
Odpisz
12 lipca 2016, 10:45
@kcelej21: ja też, łączmy się!
Odpisz
12 lipca 2016, 11:24
@kcelej21: ja też, bo czekam na oficjalną wersje dla Europy
Odpisz
12 lipca 2016, 12:36
@BudowniczyMakaronu: Ja szukalem po necie ale same nie pewne apki są
Odpisz
12 lipca 2016, 13:50
@BudowniczyMakaronu: ja właśnie dlatego nie mam :P
Odpisz
12 lipca 2016, 14:12
@kcelej21: *łączy się*
Odpisz
12 lipca 2016, 18:41
@kcelej21: A ja mam zbyt gównianą cegiełkę. xD
Odpisz
12 lipca 2016, 22:49
@BudowniczyMakaronu: Kiedy wyjdzie oficjalna?
Odpisz
12 lipca 2016, 22:50
@kcelej21: Ja też (#Lumia ;-;)
Odpisz
12 lipca 2016, 23:38
@Sebzer: Na dobreprogramy ściągałem, polecam.
Odpisz
13 lipca 2016, 01:00
@zurek1: na Windowsy to pewnie to nawet nigdy nie wyjdzie xD
Odpisz
13 lipca 2016, 03:22
@Sebzer: Jakie niepewne? xD Jest jedna co działa na 100%,praktycznie wszyscy używają tej właśnie co mam i działa tak jak ma działać.
Odpisz
13 lipca 2016, 08:38
@Kenossa: daj linka na privie :3
Odpisz
13 lipca 2016, 09:08
@Kenossa: juz znalazłem z oficjalnej strony
Odpisz
13 lipca 2016, 11:04
@Sebzer: Tylko radzę patrzeć na uprawnienia jakie chce się przyznać apce,bo są dwie wersje-zdrowa i zawirusowana.Ta druga chce widziec np.smsy,historie przeglądarki,zmieniać kontakty i takie tam xD
Odpisz
13 lipca 2016, 12:31
@Kenossa: No chyba nikt nie jest tak głupi zeby zezwolic na to.
Odpisz
13 lipca 2016, 13:36
@BudowniczyMakaronu: piona
Odpisz
13 lipca 2016, 22:22
@Sebzer: Niewiele osób patrzy na uprawnienia teraz.
Odpisz
13 lipca 2016, 22:31
@Kenossa: W tym ja XD
Odpisz
12 lipca 2016, 23:09
czyli tylko ja mam dobre źródła i mam wersje dla polski *FeelsBadMan*
Odpisz
12 lipca 2016, 11:07
Grałam 8/10 Czekam na oficjalną polską wersję
Odpisz
12 lipca 2016, 11:22
@Shannon: ja też :D
Odpisz
12 lipca 2016, 19:44
@Windows_10: *łączę się*
Odpisz
12 lipca 2016, 18:31
Skąd to ściągnąć?
Odpisz
12 lipca 2016, 18:35
@kawtkawt: apkmirror com
Odpisz
12 lipca 2016, 19:13
@DarthKrooge: Dziękuję (∩☯ᴥ☯)⊃━☆゚.*
Odpisz
12 lipca 2016, 18:48
I prawidłowo.
Odpisz
12 lipca 2016, 18:40
to jak mam pidgeja (gej specjalnie jak coś xd) 3 etap ewolucji (nie napisałem nazwy w 3 formie bo nie pamiętam :d)
176 cp
Odpisz
12 lipca 2016, 23:39
@VanDerLuigi: Ja mam pidgeotto z 212 cp
Odpisz
13 lipca 2016, 13:56
@GamersUnited: moj miał na start tyle cp teraz ma 312
Odpisz
12 lipca 2016, 18:13
To pierwszy raz kiedy wstawilem obrazek do poczekalni, i tego samego dnia poszedł na główną
Odpisz
12 lipca 2016, 09:57
Co za zło tak się nie robi.
Odpisz
12 lipca 2016, 11:20
Prawda, trzeba było im jeszcze zaje**ć telefony
Odpisz
12 lipca 2016, 12:10
@przemek1ni: brutal
Odpisz
12 lipca 2016, 18:05
Brutality
Odpisz
12 lipca 2016, 10:37
A u mnie na podwórku same pidgeye...
Odpisz
12 lipca 2016, 17:09
@CalkiemNiePodejrzanyNick: Ja mam taki błąd gry że mam takich dużo, gra na nie nie reaguje i one ciągle odlatują.
Odpisz
12 lipca 2016, 12:38
ale cwaniak ...
Odpisz
12 lipca 2016, 10:46
a mi nie działa bo mam ch**owy telefon >:C
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2016, 10:40
172 cp
pie**olisz albo mam pecha
Odpisz
12 lipca 2016, 23:40
@Strex: Ja w domu znalazlem pigotto z 212 cp
Odpisz
14 lipca 2016, 17:27
@GamersUnited: Sprawdziłem
ilość cp zależy od lvl gracza
czyli magikarp z 10000 cp jest możliwy XD
Odpisz