Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Trzeba brać osobną torbę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Z klasą się trzeba urodzić
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lipca 2016, 19:58
Wiem! Podpiszmy petycję która by była za tym aby weganizm został uznany za zaburzenie żywienia! No ludzie kto jest za?!
Odpisz
20 lipca 2016, 17:24
Ja
Odpisz
9 listopada 2018, 18:13
JAAAAA
Odpisz
9 listopada 2018, 20:15
@SongManka510: Zajebisty odkop
Odpisz
9 listopada 2018, 20:30
@gobo333: Dzięki staram się
Odpisz
15 maja 2020, 17:13
@SongManka510: ja też się staram
Odpisz
19 maja 2020, 18:45
jd
Odpisz
19 maja 2020, 18:48
@SongManka510: jd
Odpisz
19 maja 2020, 18:49
je je je
bac bac bac
di di di
sa sa sa
Odpisz
6 września 2021, 14:55
@SongManka510: ja jestem za
Odpisz
20 sierpnia 2023, 07:00
Gdzie mam złożyć podpis?
Odpisz
19 lipca 2016, 10:27
Ja ich znajdę, zwiążę i będę karmić mielonymi aż do usranej śmierci, niech cierpią ku*wy małe.
Odpisz
10 grudnia 2018, 07:57
@Lusia112: tylko nie to gówno, mielone to zło
Odpisz
10 grudnia 2018, 07:55
Weganizm jest spoko ale od jakiegoś wieku
Odpisz
19 lipca 2016, 15:33
Moim zdaniem taki weganin na diecie bezglutenowej ( jak widzę coś bezglutenowego to żałuję że nie mam miotacza ognia) potrzebuje porządnego kawałka mięcha takiego z grila najlepiej
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2018, 07:31
@polskihusar2000: Na diecie bezglutenowej MUSI być jakieś 1% społeczeństwa, z powodu alergii na gluten.
Odpisz
19 lipca 2016, 14:57
Tak mnie nurtuje pytanie, troszkę nie na temat, ale czemu;
Jeśli "facetowi" podoba sie facet to jest to uznawane za orientację seksualną, ale jeśli dziecko, to nie?
Odpisz
23 lutego 2017, 11:35
Wiem, że data, ale co tam.
Dziecko może mu się podobać. Chyba chodziło ci o kontakty seksualne. Otóż już spieszę na ratunek: dorosły mężczyzna, który chce uprawiać seks z innym dorosłym mężczyzną, ma jego dojrzałą decyzję. Natomiast dziecko jest uznawane za niezdolne do takowej dojrzałej decyzji, czy chce uprawiać z kimś seks (o ile w ogóle wie, co to jest).
Odpisz
19 lipca 2016, 15:05
Shitstorm wielkich specjalistów na jeja za 3...2...1...
Odpisz
19 lipca 2016, 15:05
@NaiNeko27: na wypadek \_________/
Odpisz
19 lipca 2016, 15:32
@NaiNeko27: *Hejt*
Odpisz
3 lutego 2017, 22:37
@NaiNeko27: Mogę prosić o oryginał awka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2016, 12:28
Weganizm to ZUO !
Odpisz
19 lipca 2016, 10:53
@Noobhunter: Broń to zło bo zabija! Gry to zło bo zabijają! Rowery to zło, zabijają! Okropne Samoloty zabijają ludzi!
Odpisz
31 lipca 2016, 13:47
akurat w przypadku samolotów to średnie określenie bo rocznie wypadków samolotowych jest o wiele mniej niż np.samochodowych
Odpisz
5 listopada 2016, 08:41
@ptasznik5: Fajny avek.
Odpisz
26 lipca 2016, 22:12
...
Odpisz
12 lipca 2016, 13:46
Weganie sreganie....porąbaną mają banię...
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2016, 15:29
Weganem jest mój ulubiony kucyk.Rainbow Dash i jakoś jest popularna. A takie komentarze typu Pie.....olę wegan. Są po prostu głupie.
Odpisz
19 lipca 2016, 15:49
@Fluttershy66: 1. Wstawiaj kropki w odpowiednich miejscach
2. Tylko nie kucyki! Błagam!
3. Czemu Bóg nas opuścił?
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2016, 17:42
@Fluttershy66: Kucyk? Bitch plz, kucyki (i konie) są roślinożerne, więc każde z nich to weganie. A zresztą czego można się spodziewać po 11 letnim dziecku oglądającym mlp, które nie zna PODSTAW przyrody
Odpisz
19 lipca 2016, 18:56
@Asasyn07: Kurde,szkoda,że nie ma opcji usuwania komentarzy.
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2016, 19:18
@Fluttershy66: Nie zrozum mnie źle, ale napisałem prawdę i ta jedna strzałka w dół nie sprawi mi żadnej różnicy. Poza tym nie widzę sensu w chęci usuwania komentarza, który nie ma na celu cię obrazić, ani wywołać negatywnych emocji.
Odpisz
20 lipca 2016, 13:22
@Asasyn07: Mój komentarz chciałam usunąć.
Odpisz
20 lipca 2016, 16:34
@Fluttershy66: a to w takim razie przepraszam
Odpisz
20 lipca 2016, 20:46
@Asasyn07: Nic się nie stało.😆
Odpisz
12 lipca 2016, 14:24
Ja nie rozumiem, jak można nie jeść mięsa... Człowiek z natury jest wszystkożerny.
Odpisz
12 lipca 2016, 14:29
@kicius23: a kto rozumie?
Odpisz
12 lipca 2016, 14:38
@kicius23: Niektórym nie smakuje, niektórzy robią to dla dobra zwierząt (?), niektórzy dla zdrowia, a jacyś debile żeby być fajni. :)
Odpisz
12 lipca 2016, 15:38
@MlKicia: Lol, ja i tak będę jadła dalej parówki.
Bez MOM'u, Kicia. Pamiętasz dyskusję na temat MOM'u? XD
Odpisz
12 lipca 2016, 15:39
@MlKicia: ale niektóre rodzaje mięs też są zdrowe np:gotowany kurczak więc moim zdaniem dla zdrowia nie jest wytłumaczeniem
Odpisz
12 lipca 2016, 15:52
@kicius23: Weź nie przypominaj xD
Odpisz
12 lipca 2016, 16:21
@MlKicia: Ja to do końca życia zapamiętam XD
Odpisz
19 lipca 2016, 10:51
@kicius23: Wybór człowieka, równie dobrze mogę się do kogoś rzucać jak można nie jeść mandarynek ._.
Odpisz
19 lipca 2016, 12:00
Rozumiem że dorosła osoba może nie jeść mięsa ale nie dziecko , które potrzebuje białka a człowiek nie przyswaja go z owoców/warzyw wyjątek to jest tofu i (szparagi?) gdzie białko ma strukturę taką samą jak zwierzęce ale weganie wiedzą lepiej jedyna sytuacja gdzie dziecko nie powinno jeść mięsa to jedynie z zaleceń lekarza (nie znachora)
Odpisz
19 lipca 2016, 12:32
@erykos123: Owszem, dzieci poniżej 13 roku życia nie powinny nie jeść mięsa. Nigdzie nie napisałem, że wszyscy tak po prostu sobie mogą nie jeść bo o ile nastolatek i dorosły mogą znaleźć zastępcze jedzenie i witaminy, np. w soi, wytworach pomidorowych to mniejsze dzieci potrzebują do rozwoju większości artykułów spożywczych.
Odpisz
20 lipca 2016, 00:28
@kicius23: człowiek z natury chodzi goło i je bez noży i widelcu robisz to ?
Odpisz
20 lipca 2016, 07:56
@larens: Ale człowiek do wzrostu itd. potrzebuje białka, którego najwięcej jest w mięsie.
Odpisz
19 lipca 2016, 19:25
weganska dieta jest moze ok ale jesli jez BARDZO duzo tych warzyw
80 procent weganie i wegetarianie = są nimi bo to modne albo kolezanki namówiły.
Odpisz
19 lipca 2016, 23:00
@lodyosmakukiwi: I kto to mówi :D
Odpisz
19 lipca 2016, 10:08
Weganie? Spoko.
Ale dziecku nie wybieraj czy ma jeść mięso, czy nie! ONO MA ROSNĄĆ... A nie diety wegańskie jakieś mieć...
Odpisz
19 lipca 2016, 13:18
@dustin2001: Ta Nanami chan była weganką od urodzenia, i zobacz teraz ma anoreksję, chodzi do psychologa, plagiatuje...To raczej o czymś swiadczy, nie? (mogłem coś pokręcić) \____/
Odpisz
19 lipca 2016, 13:25
@baarts: i się tnie
Odpisz
19 lipca 2016, 13:27
to podchodzi już lekko do chodzenia do psychologa
Odpisz
19 lipca 2016, 13:33
@baarts: tniesz się u psychologa?
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2016, 13:34
ja nie chodze do psychologa(wiesz o czym mówię)
Odpisz
19 lipca 2016, 13:39
@baarts: tak
Odpisz
19 lipca 2016, 14:14
@baarts: To wyjątek.
Odpisz
19 lipca 2016, 18:50
@baarts: W mojej ocenie wygląda ch**owo i niestabilnie. Ale to moja ocena jej wyglądu. Podobno plagiatuje, a jej materiały są słabe. Możliwe, nie mieszam się, wygląd ma jaki mam. Toleruję nie akceptuje.
Odpisz
19 lipca 2016, 16:09
Co za chore pojeby, zabić to mało, biedny dzieciak
Odpisz
19 lipca 2016, 15:13
SZACH-MAT Weganie!
Odpisz
19 lipca 2016, 15:09
Weganizm jest bez sensu. \_Pudło_na_hejty_/
Odpisz