Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ch-chesz wyparować...?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Frustrujące
Fergus
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 września 2017, 22:28
Od kiedy Pokemon Go to system operacyjny?
Odpisz
26 marca 2017, 00:25
Ale Pokémon Go to nie system
Odpisz
Edytowano - 29 października 2016, 20:47
Już nikt w to prawie nie gra.
Ja gram w poke a Mongoł
Odpisz
14 lipca 2016, 11:24
A ja mam Androida 4.3 i nie mogę zagrać bo Pokemon jest od 4.4 :-(
Odpisz
14 lipca 2016, 12:23
@TheVixo: zaktualizuj telefon
Odpisz
14 lipca 2016, 12:25
Nie ma oficjalnej aktualizacji, a wolałbym nie instalować nic innego.
Odpisz
16 lipca 2016, 10:47
@TheVixo: sa .apk na ktorych mozna grac na 4.3 np. ja mam 4.2.2 i dziala
Odpisz
14 lipca 2016, 20:27
dlaczego jak lapie pokemona to AR mi nie dziala?
Odpisz
14 lipca 2016, 20:35
A żyroskop pan ma?
Odpisz
14 lipca 2016, 20:42
@FoxyFox: Panie ja jestem z ksiezyca ja nie wiem nic o zadnym "zyroskopie"
Odpisz
14 lipca 2016, 20:44
A gdy masz włączony tryb ar wyskakuje ci po chwili jakaś wiadomość?
Odpisz
14 lipca 2016, 21:05
@FoxyFox: Yes
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2016, 22:23
Czyli nie masz żyroskopu, a on niestety jest niezbędny.
Ja właściwie też nie mam.
Odpisz
14 lipca 2016, 23:29
@FoxyFox: Ale CO to ten żyroskop.
Odpisz
15 lipca 2016, 09:02
@pawel4134: A Google nie masz?
Odpisz
15 lipca 2016, 10:17
@FoxyFox: Mam FoxyFoxa.
Odpisz
15 lipca 2016, 13:49
@pawel4134: :D
Odpisz
15 lipca 2016, 18:22
@FoxyFox: Więc powiedz mi co to żyroskop <3
Odpisz
15 lipca 2016, 18:25
@pawel4134: ż y r o s k o p to takie coś co robi takie coś i wyglada tak bo robi tak (:
Odpisz
15 lipca 2016, 19:25
@pawel4134: Żyroskop pozwala na używanie w telefonie takich funkcji jak kompas cz orientacja (chociaż do orientacji poziomo-pionowo jest używany akcelerometr), ale np. jest taka gra na smartfony, w której mamy kulkę i labirynt, i zależnie od tego jak przechylimy telefon ta kulka tak będzie się toczyć. Możemy grać w tę grę właśnie dzięki żyroskopowi.
Odpisz
15 lipca 2016, 19:55
@FoxyFox: jakos moge grac w ta gre z kulka i labirybtem
Odpisz
13 lipca 2016, 02:03
tego Windowsa powinna dać na Polskę a tych z pokemon GO na Amerykę i Australię :P
Odpisz
13 lipca 2016, 02:25
@Ceejtun: da się obejść tą blokadę regionu xd
Odpisz
13 lipca 2016, 02:33
@Archosung: Niby tak, ale jest tam jakaś że wirusy bedo. Sam gram na lewo, gdyż zagranie w tą grę nie mogło czekać, ale lepiej bym się czuł posiadając tą grę ze sprawdzonych źródeł :/
Odpisz
13 lipca 2016, 03:27
@Ceejtun: Ale można zmienić kraj w ustawieniach sklepu i wtedy jest. Przynajmniej w app store, ale w google play chyba też.
Odpisz
13 lipca 2016, 20:17
@piotrekwariat: W Androidzie wystarczy apk ściągnąć
Odpisz
14 lipca 2016, 10:26
@Ceejtun: na iOS pobiera się ze AppStore tylko trzeba zmieńć sklep na chwile wiem z doświadczenia i wszystko działa jak ta lala * samo się aktualizuję
Odpisz
14 lipca 2016, 10:42
@Ceejtun: Ja ściągnołem zeskanowałem tablet antywirusem i wszystko jest ok gra jest wirusów nie ma.
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2016, 12:12
@rymbalbino: tylko że oni w pliku apk nie dają wirusów tylko dodają zczytywanie plików na które ty pozwalasz.
Odpisz
14 lipca 2016, 22:20
@masterhardkore: A wie ktoś czy pokemon GO zainstalowane z apk da się aktualizować bez utraty pokemonów? Pytam się tu bo w internecie nigdzie nie mogę tego znaleźć :/
Odpisz
14 lipca 2016, 23:31
@Ceejtun: A to nie jest tak, że Pokemony zapisują się na koncie? (Ja nie mam Pokemon Go więc nie minusujcie :c)
Odpisz
15 lipca 2016, 01:32
@pawel4134: No właśnie nie wiem, a nie chce się przekonać bo nie chce stracić moich "stworków" jak to nazywa dużo ludzi
Odpisz
12 lipca 2016, 23:37
Czy tylko ja nie gram w pokemon go?
Odpisz
12 lipca 2016, 23:42
@polandball1: Pjona!
Odpisz
12 lipca 2016, 23:48
@polandball1: I ja
Odpisz
13 lipca 2016, 00:18
@polandball1: pjona
Odpisz
13 lipca 2016, 00:20
@polandball1: Ja też się tym w ogóle nie jaram ani nie interesuje, mam to w dupie :)
Odpisz
13 lipca 2016, 00:51
@polandball1: Ja nie gram, bo czekam na oficjalną polską wersję. :c
Odpisz
13 lipca 2016, 11:59
@polandball1: pjona!
Odpisz
14 lipca 2016, 10:25
@polandball1: Ja też nie gram. (Wcale nie dlatego że mam lumię :/)
Odpisz
14 lipca 2016, 10:35
@polandball1: Ja nie gram.
Odpisz
14 lipca 2016, 11:16
@monho25: Jeszcze w tym tygodniu będzie
Odpisz
14 lipca 2016, 11:40
@polandball1: nyet
Odpisz
14 lipca 2016, 11:59
@polandball1: Ja pewnie jestem jednym z pierwszych przypadków ludzi którzy postanowili to odinstalować :v
Odpisz
14 lipca 2016, 12:46
@okrutnik: Ja nie gram, bo na tablecie mi crashuje, a na telefonie mam WP :/
Odpisz
14 lipca 2016, 12:49
@polandball1: Ja nie, bo słabo znam się na pokemonach i takich różnych
ogólnie słabo mnie interesują pokemony
{_____________________________} pudło na hejty
Odpisz
14 lipca 2016, 13:50
@polandball1: nie tylko ty (za stary android)
Odpisz
14 lipca 2016, 14:15
@polandball1: nie gram
Odpisz
12 lipca 2016, 23:35
[*]
Odpisz
14 lipca 2016, 10:01
fajna Polska na Avatarze
Odpisz
14 lipca 2016, 10:24
@Seth_Mint: Co
Odpisz
14 lipca 2016, 11:18
@niewiemcotuwpisaci: Crunky ma na Avatarze Polskę z Anime Hetalia
Odpisz
14 lipca 2016, 12:22
@Seth_Mint: Teraz rozumiem.
Odpisz
14 lipca 2016, 12:07
Nie żeby co ale Google mogłoby podpisać umowę z Nintendo i wszyscy gracze szukając pokemonów mogliby robić swego rodzaju mapę 3D świata za pomocą aparatu telefonu podczas przechadzek.
Odpisz
14 lipca 2016, 12:13
@VanQuisch: żeby pomóc złodziejom?
Odpisz
14 lipca 2016, 10:35
A mi Pokemon Go nie chce chodzić :(
Odpisz
13 lipca 2016, 11:58
pff, a ja te Pokemony GO mam gdzieś, gram w Pokemon Red na GameBoyu
Odpisz
13 lipca 2016, 11:25
😢
Odpisz
13 lipca 2016, 09:59
Widziałem już kilka petycji, aby wprowadzić PGo na WP
Odpisz
13 lipca 2016, 00:19
Przynajmniej użytkownicy wp są bezpieczni od tego pokemon syfu.
Odpisz
13 lipca 2016, 00:32
ić śę udłaf kartoflem
Odpisz
13 lipca 2016, 01:24
Przed zakupem pewnie wiedzieli że na tym telefonie w nic nie zagrają.
Odpisz
13 lipca 2016, 06:37
@Tomasz95: No kierwa, Mogłem kupić telefon z Androidem.Właśnie w tej chwili jeździł bym po mieście rowerem i szukał pokemonów
Odpisz
13 lipca 2016, 06:52
@Tomasz95: Jezd kilka gie, jest snake, czyli da się W COŚ pograć...
Odpisz
13 lipca 2016, 09:52
@Tomasz95: Da się grać ale ty miałeś pewnie WP 7
Odpisz