Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Hejter_

2 września 2017, 22:28

Od kiedy Pokemon Go to system operacyjny?

Avatar
Konto usunięte

26 marca 2017, 00:25

Ale Pokémon Go to nie system

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 29 października 2016, 20:47

Już nikt w to prawie nie gra.
Ja gram w poke a Mongoł

Avatar TheVixo

14 lipca 2016, 11:24

A ja mam Androida 4.3 i nie mogę zagrać bo Pokemon jest od 4.4 :-(

Avatar
Konto usunięte

14 lipca 2016, 12:23

@TheVixo: zaktualizuj telefon

Avatar TheVixo

14 lipca 2016, 12:25

Nie ma oficjalnej aktualizacji, a wolałbym nie instalować nic innego.

Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2016, 10:47

@TheVixo: sa .apk na ktorych mozna grac na 4.3 np. ja mam 4.2.2 i dziala

Avatar
Konto usunięte

14 lipca 2016, 20:27

dlaczego jak lapie pokemona to AR mi nie dziala?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar FoxyFox

15 lipca 2016, 19:25

@pawel4134: Żyroskop pozwala na używanie w telefonie takich funkcji jak kompas cz orientacja (chociaż do orientacji poziomo-pionowo jest używany akcelerometr), ale np. jest taka gra na smartfony, w której mamy kulkę i labirynt, i zależnie od tego jak przechylimy telefon ta kulka tak będzie się toczyć. Możemy grać w tę grę właśnie dzięki żyroskopowi.

Avatar
Konto usunięte

15 lipca 2016, 19:55

@FoxyFox: jakos moge grac w ta gre z kulka i labirybtem

Avatar Ceejtun

13 lipca 2016, 02:03

tego Windowsa powinna dać na Polskę a tych z pokemon GO na Amerykę i Australię :P

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar pawel4134

14 lipca 2016, 23:31

@Ceejtun: A to nie jest tak, że Pokemony zapisują się na koncie? (Ja nie mam Pokemon Go więc nie minusujcie :c)

Avatar Ceejtun

15 lipca 2016, 01:32

@pawel4134: No właśnie nie wiem, a nie chce się przekonać bo nie chce stracić moich "stworków" jak to nazywa dużo ludzi

Avatar polandball1

12 lipca 2016, 23:37

Czy tylko ja nie gram w pokemon go?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar papa3

14 lipca 2016, 13:50

@polandball1: nie tylko ty (za stary android)

Avatar Nilciaxd

14 lipca 2016, 14:15

@polandball1: nie gram

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2016, 23:35

[*]

Avatar Seth_Mint

14 lipca 2016, 10:01

fajna Polska na Avatarze

Avatar niewiemcotuwpisaci

14 lipca 2016, 10:24

Avatar Seth_Mint

14 lipca 2016, 11:18

@niewiemcotuwpisaci: Crunky ma na Avatarze Polskę z Anime Hetalia

Avatar niewiemcotuwpisaci

14 lipca 2016, 12:22

@Seth_Mint: Teraz rozumiem.

Avatar VanQuisch

14 lipca 2016, 12:07

Nie żeby co ale Google mogłoby podpisać umowę z Nintendo i wszyscy gracze szukając pokemonów mogliby robić swego rodzaju mapę 3D świata za pomocą aparatu telefonu podczas przechadzek.

Avatar legend77

14 lipca 2016, 12:13

@VanQuisch: żeby pomóc złodziejom?

Avatar Gaiaphage

14 lipca 2016, 10:35

A mi Pokemon Go nie chce chodzić :(

Avatar avalon3440

13 lipca 2016, 11:58

pff, a ja te Pokemony GO mam gdzieś, gram w Pokemon Red na GameBoyu

Avatar Marchesa

13 lipca 2016, 11:25

😢

Avatar jojo4321

13 lipca 2016, 09:59

Widziałem już kilka petycji, aby wprowadzić PGo na WP

Avatar
Konto usunięte

13 lipca 2016, 00:19

Przynajmniej użytkownicy wp są bezpieczni od tego pokemon syfu.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Monster_

13 lipca 2016, 06:52

@Tomasz95: Jezd kilka gie, jest snake, czyli da się W COŚ pograć...

Avatar
Konto usunięte

13 lipca 2016, 09:52

@Tomasz95: Da się grać ale ty miałeś pewnie WP 7

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ch-chesz wyparować...?

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Frustrujące

Fergus

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka