Do wszystkich graczy Pokemon GO
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Tacy sami, a ściana między nami
Dobrze czasem się oderwać
Można, tylko trzeba wstawać rano
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 czerwca 2018, 17:28
rip many ppl
Odpisz
22 lipca 2016, 09:52
Pierwszą ofiarą pokemonów go był jakiś japończyk, który spadł z mostu szukając wodnego pokemona. Przypadek? Nie sądzę.
Odpisz
14 lipca 2016, 16:59
Słaba aplikacja np jestem koło stawu a mi pokazuję że jestem jakieś 500 m od niego pozatym avatar chodzi w złą stronę a pokestopów nie ma
Odpisz
14 lipca 2016, 17:14
@masterhardkore: to musisz mieć wyłączony lokalizator, jak ja go włączyłem to nawet avatar obraca się w dobrą stronę. Pokestopów jest dużo, ja mieszkam daleko od miasta a w pobliżu kilometra mam 4 pokestopy.
Odpisz
14 lipca 2016, 18:05
@kuba1996: W moim małym mieście (30k mieszkańców) jest ponad 10 pokestopów koło siebie i 4 sale
Odpisz
16 lipca 2016, 00:55
@kuba1996: mam włączony a mój iphone spełnia wszystkie wymagania
Odpisz
16 lipca 2016, 10:21
@masterhardkore: sie nie dziwie czemu slaba,bo ona sie boi twojego srajfona
Odpisz
16 lipca 2016, 17:18
@masterhardkore: może dlatego że to iphone, jeszcze nie słyszałem żeby na androidzie był jakiś problem.
Odpisz
16 lipca 2016, 17:28
@kuba1996: jest problem z serwerami
Odpisz
16 lipca 2016, 17:31
bo gra jest już oficjalnie dostępna w Polsce to wszyscy ją pobierają i serwery nie wytrzymują, trzeba czekać aż to naprawią.
Odpisz
16 lipca 2016, 17:33
@kuba1996: w sumie to w 13 krajach sa teraz poki go to sie nie dziwie
Odpisz
16 lipca 2016, 22:52
@kuba1996: wyobraź sobie że na androidzie też ten problem występuję
Odpisz
17 lipca 2016, 14:39
@masterhardkore: u mnie taki problem nie występuje.
Odpisz
21 lipca 2016, 21:59
Nokio, ukradlas mi awatar. Staw się na honorowe dźganie mieczem, albo hańba zostanie nalozona na Ciebie i cała twoja rodzinę.
Odpisz
21 lipca 2016, 22:49
@NeedCoolGames: ja jestem f2p scout
Odpisz
12 lipca 2016, 23:28
Wydaje mi sie ze gra nie spawnuje pokemonów na ulicy
Odpisz
12 lipca 2016, 23:29
@Sebzer: Ale spawnuje je, np. po drugiej stronie ulicy. A są przypadki osób na tyle głupich, że nie patrzą, a idą i potem są tragedie.
Odpisz
12 lipca 2016, 23:30
@Szymon123PL: Na razie są tylko fake'owe historie...
Odpisz
12 lipca 2016, 23:36
@TheTemplar: Kwestia czasu. Uwierz mi.
Odpisz
12 lipca 2016, 23:41
@TheTemplar: A pamiętasz jak była moda na samojebki? Byli tacy idioci, którzy mieli nieszczęśliwe wypadki. Mój kolega robił samojebkę podczas jazdy na rowerze i niefortunnie przewrócił się i złamał nogę.
Odpisz
12 lipca 2016, 23:48
Samojebki to selekcja naturalna.
Odpisz
12 lipca 2016, 23:50
@TheTemplar: Jeszcze inna koleżanka wpadła do rzeki ;-;
Odpisz
13 lipca 2016, 08:45
Takich osób nawet mi nie jest szkoda.
Odpisz
14 lipca 2016, 18:07
@Sebzer: Spawnują się, lecz wystarczy wyłączyć AR i już możesz łapać poki i być przy okazji 10 metrów od drogi
Odpisz
14 lipca 2016, 20:36
@TheSuspect: Ej tak właściwie to co to jest to AR. Jak gram w Pokemony i spotykam jakiegoś to po chwili wyłącza kamerkę i pisze cos w stylu "couldn't use your thelephone's AR. Pls powiedzcie o co tu chodzi.
Odpisz
14 lipca 2016, 21:07
@NeedCoolGames: Wirtualna rzeczywistość ci nie działa, i tyle
Odpisz
14 lipca 2016, 21:41
@NeedCoolGames: Nie masz żyroskopu, witaj w klubie.
Odpisz
14 lipca 2016, 21:56
@GamersUnited: bez żyroskopu też da się grać, i szczerze mówiąc jest wygodniej
Odpisz
14 lipca 2016, 23:44
@TheSuspect: No tak, ale z żyroskopem jest lepsza zabawa.
Odpisz
15 lipca 2016, 10:33
@GamersUnited: wcale nie taka lepsza, musisz się zbliżyć do pokemona aby go złapać, a z wyłączonym AR możesz go łapać i być oddalonym o około 300 metrów
Odpisz
14 lipca 2016, 20:09
Na chodniku napewno nie wpadne pod samochód ;D
Odpisz
14 lipca 2016, 20:11
@benben7: No chyba że samochód wpadnie na mnie
Odpisz
12 lipca 2016, 23:42
A co jeżeli pokemon go jest stworzone przez kosmitów i specjalnie oni respią te pokemony na drogach, autostradach żeby wybić część ludzkości?
Odpisz
12 lipca 2016, 23:55
Nie przez kosmitów, a Japończyków. Niby to samo, ale tylko pozornie
Odpisz
13 lipca 2016, 01:15
@przemek1ni: ale to niemcy mają latające spodki (choć raczej to są latające dzwony)
Odpisz
13 lipca 2016, 01:36
@bylejakbylegdzie: Japończycy udostępnili im technologię spodków podczas drugiej wojny światowej, ale zostawili dla siebie technologię kamuflażu, dzięki czemu świat nie wie do dziś o prawdziwym zagrożeniu
Odpisz
14 lipca 2016, 15:21
@przemek1ni: czyli chodzi ci a japońską technologie
czyli gigaboty i terminatory
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2016, 16:56
@Grubbijan: ta japońska technologia o której mówisz, jest niestety tak na prawdę amerykańską technologią robioną, badaną i tworzoną na zlecenie w Japonii :C Wykorzystują Japonię jako ośrodek badawczy, już od zakończenia 2 wojny.
Odpisz
14 lipca 2016, 18:48
@Aracz: o kużwa czyli japonia tworzy wirus zombie to ma sens
Odpisz
14 lipca 2016, 18:20
dzięki xD będę pamiętać
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2016, 17:55
Wcześniej tam było napisane "don't get hit by a f*cking car"
Odpisz
14 lipca 2016, 17:47
Po Angielsku było śmieszniejsze
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2016, 15:03
Wie ktoś może, gdzie mogę to pobrać?
Odpisz
14 lipca 2016, 15:15
@Obi_Wan: Zależy co masz. Andek czy iPhone?
Odpisz
14 lipca 2016, 15:24
@Komandor_Brytania: Android
Odpisz
14 lipca 2016, 16:18
@Obi_Wan: Wpisujesz w googla "pokemon go apk", bodajże pierwsza pozycja
Odpisz
14 lipca 2016, 17:01
@Komandor_Brytania: Dzięki
Odpisz
14 lipca 2016, 17:16
@Obi_Wan: Spoczko. Jakbyś miał dylemat to wołaj Komandora! :v
Odpisz
14 lipca 2016, 15:50
W mojej wsi odje**li coś z położeniem pokestopu, który jest krzyżem i na mapie w grze pokazany jest on w tym miejscu, gdzie w prawdziwym świecie jest ulica.
Odpisz
14 lipca 2016, 16:00
Ale do pokestopu wystarczy podejść na kilka metrów, więc nic nie przeszkadza...
Odpisz
14 lipca 2016, 16:01
@chervony_cartophel: Koło ulicy jest rów, za nim czyjeś podwórko odgrodzone płotem. Tak samo z drugiej strony. Mogę co najwyżej iść poboczem, ale wtedy też może mnie coś potrącić
Odpisz
14 lipca 2016, 16:05
To równie dobrze można w ogóle nie chodzić poboczami. Chociaż trzeba pochwalić twoją ostrożność, bo sam wiesz jacy idioci się zdarzają...
Odpisz
14 lipca 2016, 15:41
to jest najlepsza gra jaką mogli wymyślić,w takie gry jak gta v, wiedźmi 3n, fallout 4 trzeba siedzieć w domu i grać, marnując swoje życie i gnijąc, za to pokemon sprawia, że będziemy zaprzyjaźniać się z innymi osobami oraz spędziny 3/4 życia na dworze, ludzie! to jest zdrowe!
Odpisz
14 lipca 2016, 15:55
@ALKATRAZ: Gówno prawda, chociaż Tobie by się przydało wyjść z domu.
Odpisz
14 lipca 2016, 15:58
@ALKATRAZ: Wpisz w youtube Poszukiwacz, najnowszy film (o pokemon go) wszystko ci wyjaśni...
Odpisz
14 lipca 2016, 15:16
Nie wiem co ten admin myśli, ale w oryginale było napisane "Don't get hit by a fucking car".
Odpisz
14 lipca 2016, 15:13
Właśnie wróciliśmy z wujkiem i kuzynem z wielkiego poszukiwania pokemonów XD
Odpisz
14 lipca 2016, 18:23
@yukiyukiyuki: ja byłam z kuzynem i wyprawa udana xd jak na razie 6 lvl
Odpisz
14 lipca 2016, 19:03
@Windows_10: u mnie caly dzien leje wiec nie moge lapac ):
Odpisz
14 lipca 2016, 19:22
u mnie też, ale jakoś daliśmy rade xd i jajo się wykluło
Odpisz
14 lipca 2016, 15:11
Nie ma to jak skopiować obrazek z ładowania xD
Odpisz