Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

21 października 2017, 08:39

Zauważyliście, że on kieruje na ławkę, czyli ten "pokemon" to w rzeczywistości ławka?

Avatar elonora20

13 lipca 2016, 17:27

jak nazywa sie ta gra?

Avatar Edward713

13 lipca 2016, 17:52

@elonora20: pokemon GO

Avatar elonora20

15 lipca 2016, 13:56

@Edward713: Dzięki :)

Avatar Choi_Seunghyun

14 lipca 2016, 19:21

Mam gym w bibliotece

Avatar Alanero

14 lipca 2016, 10:27

To chyba Radom.

Avatar Szymixxx

14 lipca 2016, 18:00

@Alanero: Tia xD

Avatar FuryGaming

13 lipca 2016, 09:10

Ja sobie wyobrażam jak ludzie patrzą na takie osoby. Idziesz z telefonem i nagle wykrzykujesz ,,O ! Pikachu !!!'' i podbiegasz do nagrobka.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar Krzyniu

14 lipca 2016, 10:09

@UchihaSasuke_: No to jest blisko 100% szans że znamy się osobiście.

Avatar chervony_cartophel

14 lipca 2016, 10:10

@Krzyniu: Albo jest ktoś z Poznania, z dzielnicy Grunwald?

Avatar igor2605551

13 lipca 2016, 21:52

co to za aplikacja
na serio nie wiem

Avatar Zygarde

13 lipca 2016, 22:15

@igor2605551: Pokemon Go

Avatar ZnanyWariat

Edytowano - 13 lipca 2016, 22:58

@Zygarde: to było nawet wielokrotnie w telewizji i nie wiesz? :v

Avatar Zygarde

14 lipca 2016, 07:40

@ZnanyWariat: Ja wiem.

Avatar tylko_ja_jestem_po_zerze

13 lipca 2016, 14:16

Ej, powiedzcie mi proszę, bo ja nie wiem, czy te pokemony są jednorazowe ? W sensie czy tylko jedna osoba może mieć danego pokemona, który jest np. u tej osoby na podwórku ?

Avatar Zygarde

13 lipca 2016, 14:26

Avatar SzanownyPan

13 lipca 2016, 21:08

@tylko_ja_jestem_po_zerze: Nie są jednorazowe. Razem z moimi 3 kamratami przechadzaliśmy się po okolice gdy natrafiliśmy na pokemona. Każdemu z osobna pojawił się on na smartfonie i też każdy go zdobył dla siebie.

Avatar ALKATRAZ

13 lipca 2016, 14:36

muszę to mieć! i nikt mnie nie powstrzyma

Avatar skurol1

Edytowano - 13 lipca 2016, 14:10

pokémon go jest wirusem, kradnie prywatne dane, orginał wyjdzie 30 lipca

Avatar walle12

13 lipca 2016, 14:54

@skurol1: W tym tygodniu wychodzi u nas

Avatar CukiereczeQ

13 lipca 2016, 13:33

Kiedy nie możesz się zarejestrować a pobierałeś Pokémon GO przez pół godziny ._.

Avatar Anishogen

13 lipca 2016, 13:09

Złapie go!
.
.
.
.
.
.
.
.
Raczej nie.

Avatar CalkiemNiePodejrzanyNick

13 lipca 2016, 10:58

Dziś w drodze do lumpa zlapalam 3 poki... to musiało dziwnie wyglądać, 15 letnia dziewczyna z telefonem w ręce zatrzymujaca sie co chwile, bo gps sie buguje

Avatar robert0357

13 lipca 2016, 13:05

Avatar SweetGnar

13 lipca 2016, 12:48

Łeba?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

A, okej

To będzie bolało

Dobrze czasem się oderwać

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka