Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nieuczciwa ocena
Równi i równiejsi
Pozdrawiam świetliki
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lipca 2016, 20:16
O ch*j. Opanował to lewą ręką.
Odpisz
13 lipca 2016, 20:38
@fil341: Może jest leworęczny.
Odpisz
13 lipca 2016, 21:03
@Shadow_blade: myszka prawa
Odpisz
14 lipca 2016, 11:52
@pandasz: A ty jak to robisz (ale nie posądzam) to myszkę którą ruszasz ?
Odpisz
14 lipca 2016, 13:40
@Shadow_blade: Ja żadną. Po prostu mam odpaloną listę odtwarzania.
Odpisz
14 lipca 2016, 15:04
@fil341: Chyba że...
Odpisz
14 lipca 2016, 16:04
@Shadow_blade: myszkę trzymam lewą,ale nie fapie ;-;
Odpisz
25 lipca 2016, 06:31
@fil341: to łatwe
Odpisz
25 lipca 2016, 09:09
@fil341: Też to robię lewą, a jestem praworęczny.
Odpisz
25 lipca 2016, 09:56
@wojtekrozrabiaka: Ja też umiem lewą.
Odpisz
25 lipca 2016, 10:22
@fil341: może lewak
Odpisz
25 lipca 2016, 10:54
@fusioNcsgoandmore: Takie osoby nazywają się "mańkuty". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
25 lipca 2016, 12:44
@fil341: Ja umiem obiema.
Odpisz
25 lipca 2016, 15:22
@zynkfryd: Bo jesteś mainkutem zynkfryd...
Odpisz