Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Lekko nie będzie
Fajnie że odpowiedzieli
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nigdy na to nie wpadną
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 lipca 2016, 23:33
jestem ćwok który się nabrał ;-;
Odpisz
14 lipca 2016, 10:24
czekałem na wybuch
Odpisz
14 lipca 2016, 18:29
@maskatrone: Jo tyż :P
Odpisz
16 lipca 2016, 15:10
@maskatrone: Więc nie tylko ja...
Odpisz
16 lipca 2016, 18:14
@maskatrone: Myślałem że pie**olnie o budynek.
Odpisz
17 lipca 2016, 12:20
@TUPAQ_: OOO!! TUPAQ odzyskał konto!
Wszyscy świętujemy i się radujemy.
A tak na serio to...a dobra już nic.
Odpisz
17 lipca 2016, 17:13
@xxxPaterrix03xxx: Tak,to ja,ale czegoś nie zauważyłeś.
Odpisz
17 lipca 2016, 19:46
@TUPAQ_: Czego?
Odpisz
17 lipca 2016, 19:50
@xxxPaterrix03xxx: TO INNE KONTO!!!NIE SPODZIEWAŁEŚ SIĘ TEGO!!!TAK SAMO HISZPAŃSKIEJ INKWIZYCJI!!!
*tu wstawić hiszpańską inkwizycje*
Odpisz
17 lipca 2016, 21:10
@maskatrone: Jednakowoż jestem normalny.
Odpisz
17 lipca 2016, 08:03
nie dałem się... te helikoptery na pilota mają dwa śmigła jedno w drugą stronę a drugie w drugą bo gdyby miały tylko jedno kręciły by się w kółko i nie dało by się nimi sterować :)
Odpisz
17 lipca 2016, 01:32
Odpisz
16 lipca 2016, 14:39
Myślałem ze wyląduje na tamtych autach i je zgniecie
Odpisz
16 lipca 2016, 22:41
@StudioGrumpyCat: szułfik :D
Odpisz
16 lipca 2016, 22:07
Mój mózg eksplodował.
Odpisz
16 lipca 2016, 14:39
Dałem sie nabrać
Odpisz
16 lipca 2016, 21:25
@Sebzer: byłeś obok koparki?
Odpisz
16 lipca 2016, 17:59
Spodziewałam się większych rozmiarów ;__;
Odpisz