Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DragonJuzik125

18 lipca 2016, 23:33

jestem ćwok który się nabrał ;-;

Avatar maskatrone

14 lipca 2016, 10:24

czekałem na wybuch

Avatar wetekin

14 lipca 2016, 18:29

@maskatrone: Jo tyż :P

Avatar xxxPaterrix03xxx

16 lipca 2016, 15:10

@maskatrone: Więc nie tylko ja...

Avatar TUPAQ_

16 lipca 2016, 18:14

@maskatrone: Myślałem że pie**olnie o budynek.

Avatar xxxPaterrix03xxx

17 lipca 2016, 12:20

@TUPAQ_: OOO!! TUPAQ odzyskał konto!
Wszyscy świętujemy i się radujemy.
A tak na serio to...a dobra już nic.

Avatar TUPAQ_

17 lipca 2016, 17:13

@xxxPaterrix03xxx: Tak,to ja,ale czegoś nie zauważyłeś.

Avatar xxxPaterrix03xxx

17 lipca 2016, 19:46

@TUPAQ_: Czego?

Avatar TUPAQ_

17 lipca 2016, 19:50

@xxxPaterrix03xxx: TO INNE KONTO!!!NIE SPODZIEWAŁEŚ SIĘ TEGO!!!TAK SAMO HISZPAŃSKIEJ INKWIZYCJI!!!
*tu wstawić hiszpańską inkwizycje*

Avatar Kamillo_N

17 lipca 2016, 21:10

@maskatrone: Jednakowoż jestem normalny.

Avatar mazok

17 lipca 2016, 08:03

nie dałem się... te helikoptery na pilota mają dwa śmigła jedno w drugą stronę a drugie w drugą bo gdyby miały tylko jedno kręciły by się w kółko i nie dało by się nimi sterować :)

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2016, 01:32

Avatar StudioGrumpyCat

16 lipca 2016, 14:39

Myślałem ze wyląduje na tamtych autach i je zgniecie

Avatar daglasio

16 lipca 2016, 22:41

@StudioGrumpyCat: szułfik :D

Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2016, 22:07

Mój mózg eksplodował.

Avatar Sebzer

16 lipca 2016, 14:39

Dałem sie nabrać

Avatar Qermit

16 lipca 2016, 21:25

@Sebzer: byłeś obok koparki?

Avatar MrsPonczek

16 lipca 2016, 17:59

Spodziewałam się większych rozmiarów ;__;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Lekko nie będzie

Fajnie że odpowiedzieli

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Nigdy na to nie wpadną

Szybki jak błyskawica

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka