Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Hobby dla faceta
To się nie może nie udać
Jakby trochę nie fair
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lipca 2016, 10:47
tak samo jak Origin. Aktualnie, to Origin ma oprócz BF'a gówniane gry, i używam go tylko do tego, żeby sygnalizował, kiedy komputer zdąży się włączyć.
Odpisz
16 lipca 2016, 15:19
@AJStyles: a nfs? A fifa?
Odpisz
16 lipca 2016, 15:27
@fusioNcsgoandmore: Fifa nie ma przyszłości, i i tak jest gówniana bo raz na rok jest jakiś update co półtora toku jest nowa gra i co 3 gry jest nowy tryb. Prędzej NFS chodź i tak przestałem grać, bo inne tytuły go zmiażdżyły, i dominacja steama robi swoje. Oczywiście jako 7-latek chętnie grałem w jakieś starsze, ale to po prostu wyblakło.
Odpisz
17 lipca 2016, 08:18
@AJStyles: Po części się z tobą zgodzę. Fifa jest gówniana i z wersji na wersję nic się nie zmienia po za numerkiem na okładce i ceną. NFS też podupadł ale to ze względu na znudzenie się grami wyścigowymi. A co do innych gier Origina. Oprócz BFa jest tam też przykładowo seria "Heroes of might and magic" w którą gra się od lat i nigdy się nie nudzi. Jest tam jeszcze wiele pomniejszych dobrych produkcji ale o nich rozpisywać się nie będę bo są mało znaczące.
Odpisz
17 lipca 2016, 12:23
@VanQuisch: ok
Odpisz
16 lipca 2016, 08:17
I dlatego używam Foxit Readera. Jest szybszy i równie dobry.
Odpisz
17 lipca 2016, 08:12
@TheGreatcat: Ja na nim pracuję :^
Odpisz
16 lipca 2016, 11:48
Od 10 lat próbuje odkleić się od ekranu.
Odpisz
16 lipca 2016, 09:56
od 10 lat go nie użyłem xD
Odpisz
16 lipca 2016, 11:36
@panfikk: Bo nie czytasz książek...
Odpisz
16 lipca 2016, 11:36
@pysiowatosc: tak :v
Odpisz
16 lipca 2016, 11:08
PDFy najlepiej w przeglądarce otworzyć.
Odpisz