Zjeżdżalnia dla odważnych
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zapraszamy
Niegrzeczny Oskarek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Drewniany kominek
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 9 czerwca 2024, 11:13
Przecież to maze bank tower!
Odpisz
18 lipca 2016, 22:59
Kojarzy mi się z największym budynkiem z GTA ale nie wiem czy z 5 czy z SA :P
Odpisz
30 stycznia 2020, 00:02
@marcel22205: To ten sam w obu częściach
Odpisz
4 września 2017, 14:58
Jadę do Los Angeles
Odpisz
28 lutego 2017, 21:53
Srałbym
Odpisz
3 stycznia 2017, 21:40
Zjeżdżałbym
Odpisz
20 lipca 2016, 23:13
Zjechałbym
Odpisz
19 lipca 2016, 10:22
Ku*wa zawał
Odpisz
14 lipca 2016, 16:28
Ey, wieżowiec z Gta sa, skakałam stamtąd na spadochronie xD
Odpisz
18 lipca 2016, 17:12
@xNyksx: nie
Odpisz
18 lipca 2016, 19:13
Tak.
Odpisz
18 lipca 2016, 19:16
@xNyksx: ten wieżowiec jest wzorowany na tym
Odpisz
Edytowano - 18 lipca 2016, 20:09
No shit, Sherlock... ;__;
Odpisz
18 lipca 2016, 20:16
@xNyksx: No skoro poznajesz go tylko z GTA ._.
Odpisz
18 lipca 2016, 23:00
@xNyksx: W GTA 5 jest albo podobny albo ten sam (trudno określić bo mapa się zmieniła) i chyba jest to budynek Maze Bank (czy jakoś tak :P)
Odpisz
19 lipca 2016, 07:38
Chyba nie skumałeś "xD" na końcu. Do twojej wiadomości, doskonale wiem, że miasta z SA są wzorowane na miastach z prawdziwego świata, a ty spinasz niepotrzebnie dupe...
Odpisz
19 lipca 2016, 13:16
@marcel22205: GTA 5 i SA dzieją się w tym samym mieście.
Odpisz
19 lipca 2016, 14:51
Ale mapa się zmienia (co za tym idzie położenie budynków też)
Odpisz
18 lipca 2016, 23:59
Zostawiłbym po sobie brązowy ślad...
Odpisz
18 lipca 2016, 23:27
5 €, żeby zjechać.
Odpisz
15 lipca 2016, 01:32
Coś czuje że kolor podstawy szybko zmieniłby się na brązowy
Odpisz
18 lipca 2016, 22:41
@vass296: i to czysc jak będzie brudne
Odpisz
18 lipca 2016, 20:17
dla gracza zawsze będzie to budynek maze bank tower.
Odpisz
18 lipca 2016, 19:57
Ciekawe ale nie zjechał bym tam za żadne skarby.
Odpisz
18 lipca 2016, 17:16
O ku*wa, aż mi się GTA San Andres przypomina jak widzę też wieżowiec :O
Odpisz
18 lipca 2016, 17:55
@Lacoste: Te* chyba :)
Odpisz
18 lipca 2016, 17:55
@Monster_: Miało być ten wieżowiec Ale Autokorekta:v
Odpisz
18 lipca 2016, 19:10
@Lacoste: Ok :)
Odpisz
14 lipca 2016, 16:06
Usmiałbym się gdyby podkims się rozwaliła xD
Odpisz
18 lipca 2016, 17:03
Ty chory po je*ie
Odpisz
18 lipca 2016, 17:11
HAHAHAHA, zginął człowiek, mega śmieszne.
żartuję też mnie to bawi XD
Odpisz
18 lipca 2016, 17:28
XD
Odpisz
18 lipca 2016, 19:05
Ty sadysto.
Odpisz