memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
4 września 2014, 18:31
Moi ludzie
Odpisz
4 września 2018, 18:36
@Honzo: skoro twoi to czemu nie sztrzelali?
8 lipca 2013, 15:06
Ah ja się jej przypatrywałem w cycki :D Jak grałem co-op to najlepsze było skakanie dwóch postaci na raz bo wtedy było słychać: "och" "ach" XD
22 marca 2013, 16:46
znaczy ja najpierw headshot potem przypatrywać się
23 kwietnia 2013, 15:16
@fil341: ale postać znika w minute więc sie nie napatrzysz :D
1 stycznia 2013, 14:46
hah w combat arms kobieca postać ma to do siebie że nie da się walnąć "nuts shot" który wali tyle co w głowę
14 listopada 2012, 22:43
Hehe podoba mi się nawiązanie do borderka Mordecai ty zboczuchu :D
14 listopada 2012, 14:36
Właśnie lepiej nie zabijać, można dłużej popatrzeć.
14 listopada 2012, 19:53
jeśli zabijesz, to się nie będzie ruszać i będzie można podejść ;P
14 listopada 2012, 07:34
Też bym se chętnie popatrzył...
14 listopada 2012, 09:28
Niedawno wyszło Borderlands 2 jakbyś chciał, a jak nie, to zawsze jest "jedynka".
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież4 września 2014, 18:31
Moi ludzie
Odpisz
4 września 2018, 18:36
@Honzo: skoro twoi to czemu nie sztrzelali?
Odpisz
8 lipca 2013, 15:06
Ah ja się jej przypatrywałem w cycki :D Jak grałem co-op to najlepsze było skakanie dwóch postaci na raz bo wtedy było słychać: "och" "ach" XD
Odpisz
22 marca 2013, 16:46
znaczy ja najpierw headshot potem przypatrywać się
Odpisz
23 kwietnia 2013, 15:16
@fil341: ale postać znika w minute więc sie nie napatrzysz :D
Odpisz
1 stycznia 2013, 14:46
hah w combat arms kobieca postać ma to do siebie że nie da się walnąć "nuts shot" który wali tyle co w głowę
Odpisz
14 listopada 2012, 22:43
Hehe podoba mi się nawiązanie do borderka Mordecai ty zboczuchu :D
Odpisz
14 listopada 2012, 14:36
Właśnie lepiej nie zabijać, można dłużej popatrzeć.
Odpisz
14 listopada 2012, 19:53
jeśli zabijesz, to się nie będzie ruszać i będzie można podejść ;P
Odpisz
14 listopada 2012, 07:34
Też bym se chętnie popatrzył...
Odpisz
14 listopada 2012, 09:28
Niedawno wyszło Borderlands 2 jakbyś chciał, a jak nie, to zawsze jest "jedynka".
Odpisz