Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Makkaaa

Edytowano - 23 lipca 2016, 22:31

O co chodzi z tym studiowaniem prawa??
[_/_/_]

Avatar lorax12

23 lipca 2016, 22:43

@Makkaaa: Studenci prawa lubią się tym chwalić

Avatar Krzyniu

14 lipca 2016, 08:37

Gdyby coś miało mnie przekonać do palenia... to właśnie to.

Avatar Buttman

14 lipca 2016, 08:56

@Krzyniu: Samobójstwo?

Avatar Krzyniu

14 lipca 2016, 09:09

@Buttman: Możliwe.

Avatar Loriess

23 lipca 2016, 14:33

@Buttman: Samobójstwo palących?

Avatar marcel22205

23 lipca 2016, 17:59

@Krzyniu: Częstowanie innych? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar kcelej21

14 lipca 2016, 11:57

IJustWantToDieBecauseOfCancer

Avatar Sputnik

14 lipca 2016, 11:01

Skąd taka nagonka na e-papierosy? Przecież one skutecznie pomagają rzucenie analogów. To dlatego, że gimby "palą"?

Avatar Gray1997

14 lipca 2016, 11:49

@Sputnik: Ja sam nie pale, ale mój brat sporo mi o tym mówił. Główny problem to, że koncerny tytoniowe straciły miliony z powodu e-papierosów. Drugi to fakt, że wyroby do e-papierosów nie podlegają akcyzie, czyli państwo przestało zarabiać. Sum sumerum firmy tytoniowe i państwo postanowiły coś z tym zrobić. Państwo wymyśliło nową ustawę, a firmy tytoniowe już dawno zaczęły się przygotować (m. in. własne e-papierosy). W wyniku tej ustawy tysiące ludzi straci zatrudnienie, a większość małych firm zbankrutuje z powodu wysokich opłat za zatwierdzenie każdego liquidu osobno.

Avatar
Konto usunięte

14 lipca 2016, 11:27

\/ /\/

Avatar kamykPL

14 lipca 2016, 10:49

kek

Avatar avalon3440

14 lipca 2016, 08:27

iJust to gówno, najtańszy gimbusiarski e-papieros (jeśli można go tak nazwać)

Avatar maskatrone

14 lipca 2016, 10:26

@avalon3440: i te spaliny wszędzie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar xNaxba
Dodane przez: xNaxba

Były nóżki, nie ma nóżek

Dobrze czasem się oderwać

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Najbardziej realistyczny spośród modów

Rel

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka