Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MsCrazyAlex

Edytowano - 30 lipca 2020, 09:57

Jakby to była dziewczynka otoczona przez facetów to byłby to problem, ale co ja tam wiem.

Avatar Ciastko

9 lutego 2010, 22:43

Hmm Tez Tak Chce xD Chętnie Zgubie Swioch xD]
(A Gdzie To?xD)

Avatar kubek2007

12 marca 2016, 11:34

@Ciastko: niemcy święto piwa wikipedia nie gryzie

Avatar
Konto usunięte

8 grudnia 2017, 21:33

@kubek2007: Cóż.

Avatar kubek2007

8 grudnia 2017, 22:33

cóóż

Avatar
Konto usunięte

6 kwietnia 2011, 07:49

od kiedy są piękne niemki !!! xD 5/5

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2012, 15:16

są ładne, ale w przedziale wiekowym 18-25 (czyli nieźle) ale takich jest mało (u nich jedna osoba pracuje na 2 emerytów)

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2012, 14:37

z resztą ta środkowa jest brzydka

Avatar segnar1

4 sierpnia 2011, 07:39

to so emigrantki xD

Avatar hornet21

19 stycznia 2011, 05:28

z daleka myslalem ze on haftuje

Avatar przemek166

12 października 2009, 18:07

jede do niemiec i tam zgubię rodziców XD

Avatar jarosek

9 października 2009, 21:16

tez tak chce

Avatar Kopaka

4 października 2009, 19:37

Dodam zgubienei się tam do listy marzeń :D

Avatar JanMistrz

26 września 2009, 15:37

Ja bym przelecial tą blondyne

Avatar Toldo11

22 września 2009, 21:10

Ja chciał bym tam zgubić rodziców ^^

Avatar Luxez

20 września 2009, 22:12

Krystaszek: podobno jest coś takiego na sląsku, tyskie organizuje...

Avatar FD_God

20 września 2009, 20:34

ja się rozpłacze też tak chce może pojadę do Niemiec :D 5/5

Avatar serser

20 września 2009, 19:10

Ok obrazek, daję 5. Jeju, ja przeważnie dobrze oceniam XD.

Avatar Zukuss

20 września 2009, 19:06

hahaha dobre xD

Avatar dropsy

20 września 2009, 17:25

dziecko się uczy;) 5/5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Młodzi gniewni

To będzie bolało

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Ostateczna rozgrywka

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka