Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Młodzi gniewni
To będzie bolało
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ostateczna rozgrywka
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 30 lipca 2020, 09:57
Jakby to była dziewczynka otoczona przez facetów to byłby to problem, ale co ja tam wiem.
Odpisz
9 lutego 2010, 22:43
Hmm Tez Tak Chce xD Chętnie Zgubie Swioch xD]
(A Gdzie To?xD)
Odpisz
12 marca 2016, 11:34
@Ciastko: niemcy święto piwa wikipedia nie gryzie
Odpisz
8 grudnia 2017, 21:33
@kubek2007: Cóż.
Odpisz
8 grudnia 2017, 22:33
cóóż
Odpisz
6 kwietnia 2011, 07:49
od kiedy są piękne niemki !!! xD 5/5
Odpisz
29 stycznia 2012, 15:16
są ładne, ale w przedziale wiekowym 18-25 (czyli nieźle) ale takich jest mało (u nich jedna osoba pracuje na 2 emerytów)
Odpisz
20 lipca 2012, 14:37
z resztą ta środkowa jest brzydka
Odpisz
4 sierpnia 2011, 07:39
to so emigrantki xD
Odpisz
19 stycznia 2011, 05:28
z daleka myslalem ze on haftuje
Odpisz
12 października 2009, 18:07
jede do niemiec i tam zgubię rodziców XD
Odpisz
9 października 2009, 21:16
tez tak chce
Odpisz
4 października 2009, 19:37
Dodam zgubienei się tam do listy marzeń :D
Odpisz
26 września 2009, 15:37
Ja bym przelecial tą blondyne
Odpisz
22 września 2009, 21:10
Ja chciał bym tam zgubić rodziców ^^
Odpisz
20 września 2009, 22:12
Krystaszek: podobno jest coś takiego na sląsku, tyskie organizuje...
Odpisz
20 września 2009, 20:34
ja się rozpłacze też tak chce może pojadę do Niemiec :D 5/5
Odpisz
20 września 2009, 19:10
Ok obrazek, daję 5. Jeju, ja przeważnie dobrze oceniam XD.
Odpisz
20 września 2009, 19:06
hahaha dobre xD
Odpisz
20 września 2009, 17:25
dziecko się uczy;) 5/5
Odpisz