Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Lekko nie będzie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Dobrze czasem się oderwać
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lipca 2016, 11:22
#True
Odpisz
25 lipca 2016, 00:02
kiedyś na takim konkursie/zawodach była impreza integracyjna, (jestem niskim chłopakiem) moi "znajomi"(osoby z grupy xD) woleli siedzieć przy stole i popijać colę (Ale rymy :D) ja poszedłem pod scenę tam jakieś zabawy czy coś w ten deseń, odechciało mi się żyć (IKSDE) kiedy prowadzący imprezy powiedział ;ze teraz wszyscy się przytulamy... ja nje mam z kim ,i tak patrzę wszyscy wokół mnie sie przytulają . obok mnie była grupka 3 dziewczyn, jedna taka 11/10 dziewczyna tak się na mnie spojrzała , podeszła rozłożyła ręce i się do mnie przytulił. byłem niski więc ustami prosto pomiędzy cyrki! MEGA iksde
Odpisz
24 lipca 2016, 15:10
Wreszcie mam po co żyć;-;
Odpisz
15 lipca 2016, 18:08
Zalety bycia niskim facetem:
-...
Odpisz
15 lipca 2016, 18:11
Jak się przytulasz do kobiety, to twarzą zawsze lądujesz między cyckami.
Odpisz
15 lipca 2016, 18:41
Chyba ze jesteś jeszcze niższy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
15 lipca 2016, 21:16
To lądujesz przy pępku :V
Odpisz
16 lipca 2016, 10:18
@Mr_Kot: Tez dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
24 lipca 2016, 09:43
Ostatnio jak spotkałem koleżankę z dzieciństwa, to w ten sposób mało co mnie nie udusiła :) Było warto. Ps.Jeszcze jak wchodzisz po schodach to masz zawsze dupę dziewczyny przed sobą więc jak trafi się pani w legginsach taka 11/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
24 lipca 2016, 09:52
@Lacoste: Uduszenie biustem. Czy jest piękniejsza śmierć?
Odpisz
24 lipca 2016, 10:00
Mi tam się podobało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
24 lipca 2016, 10:10
@Lacoste: chyba że jesteś wysoki a ona niska (lenny)
Odpisz
24 lipca 2016, 10:20
@PISKOR_FP: Nie musi wtedy klękać
Odpisz
24 lipca 2016, 10:22
@Lacoste: dokładnie...
Odpisz
24 lipca 2016, 10:52
Śmierć przez sex.
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2016, 10:58
@TUPAQ_: Á propos, jest bardzo dobry film o francuskiej dziewczynie która postanowiła zostać prostytutką bo chciała zarobić. Nie pamiętam tytułu, ale naprawdę polecam. Mały spoiler - kiedy jej usługi zamówił starszy pan, przy szczytowaniu zszedł na zawał.
Odpisz
24 lipca 2016, 11:09
a to nie było les misbreblabebblebs?
Odpisz
24 lipca 2016, 13:34
Uduszenie nie jest miłe...
.
Odpisz
24 lipca 2016, 11:46
12 lat, 167 cm wzrostu
gitara siema
Odpisz
24 lipca 2016, 12:33
Chwalisz się czy żalisz ?
Odpisz
24 lipca 2016, 17:16
Ja tak samo xD.
Odpisz
24 lipca 2016, 12:33
Filigranowe dziewczyny są ekstra. Oczywiście filigranowe które mają odpowiedni wiek.
Odpisz
24 lipca 2016, 09:59
13 lat 183 cm elo elo 123 gitara siema łokiec pięta nie ma klienta
Odpisz
24 lipca 2016, 10:14
@Polak123pl: Jestem starszy a niższy o jakies 25cm lolz
Odpisz
24 lipca 2016, 10:23
@Polak123pl: mam podobnie rzabo
Odpisz
24 lipca 2016, 09:53
@Konto usunięte: To trochę creepy. Chodząca kosiarka jajek ;-;
Odpisz
15 lipca 2016, 18:05
155 cm wzrostu pozdrawia
Odpisz
15 lipca 2016, 18:32
Mam pytanie. Jak chodzisz po łące to cie trawa nie smyra po jajkach?
Odpisz
15 lipca 2016, 18:34
Co? Jestem dziewczyną.
Odpisz
15 lipca 2016, 18:35
sory, chciałem napisać jajnikach
Odpisz
15 lipca 2016, 18:38
Nie chodzę po łąkach.
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2016, 21:21
To przy mnie jesteś wysoka ;) ...
Ja mam trochę mniej xD.
Odpisz
15 lipca 2016, 21:33
A ile masz lat?
Odpisz
15 lipca 2016, 21:35
...i to jest najlepsze... 17 xD
Odpisz
15 lipca 2016, 21:39
No, ja też, w styczniu 18.
Odpisz
16 lipca 2016, 01:47
pozdrawiam 175 cm,ileśtamnaścielat
Odpisz
16 lipca 2016, 09:10
jesteś niższa od 12latka
Odpisz
16 lipca 2016, 09:49
@daglasio: ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
Edytowano - 16 lipca 2016, 15:06
Może i jesteś "niższa od 12latka",ale ja jestem niższa od 8latka (1.40cm), więc nie masz się co przejmować ;D .
Odpisz
16 lipca 2016, 15:46
Ale ja się tym nie przejmuję, lubię swój wzrost i nie martwię się o to, że byłabym wyższa od jakiegoś chłopaka.
Odpisz
17 lipca 2016, 11:05
I słusznie :D. Ja również lubię swój wzrost. Może i nie dam nikomu w pysk ale jaja zawsze mogę urwać. :D
Odpisz
24 lipca 2016, 09:51
nie tylko ja urodziłem się w styczniu
Odpisz
24 lipca 2016, 08:08
15l. 193cm wzrostu elo
Odpisz
24 lipca 2016, 09:04
@TariXPL: Ty moja kopijo ja jak miałem 15 lat miałem 193,7 cm wzrostu jeszcze troche Ci brakuje ale spokojnie nadrobisz to w wakacje. A i najpewniej będziesz miał 2,07 m wzrostu jak ja tak mi przykro.
Odpisz
15 lipca 2016, 20:09
i jak robisz loda nie musisz się schylać
Odpisz
16 lipca 2016, 08:25
@DziwnyPan: T_T
Odpisz
15 lipca 2016, 22:32
Minus: Ludzie opierają łokcie na twojej głowie
Odpisz
15 lipca 2016, 18:35
Czyli moje życie w skrócie. :U
Odpisz
15 lipca 2016, 18:23
#friskhistoriaprawdziwa
Odpisz