Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Najbardziej realistyczny spośród modów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Co za przypadek
Niezniszczalne
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lipca 2016, 18:35
W mojej okolicy 80% gymów zajął team mystic, a tu wszyscy piszą, że czerwonych jest najwiecej
Odpisz
19 lipca 2016, 18:41
@Loriess: Bo team mystic jest najlepszy
Odpisz
19 lipca 2016, 19:32
@Mateusz_gameplay: Takie pytanie nieobeznanego z tematem, za co pewnie dostane fale hejtow. Czy te drużyny różnią się czymś niż tylko kolorem ?
Odpisz
19 lipca 2016, 19:58
@Hartio: Chcę powiadomienie, bo też ciekawym jestem.
Odpisz
19 lipca 2016, 20:00
@Hartio: nie tylko i wyłącznie kolorem nic więcej
Odpisz
19 lipca 2016, 20:07
@erykos123: To o ch*j spina?
Odpisz
19 lipca 2016, 20:10
@sylwon1234: ponieważ czerwonych jest najwięcej co wku*wia niebieskich a żółci mają na to wyje**ne bo i tak gymów nie przejmują
Odpisz
19 lipca 2016, 20:32
@Hartio: Też mnie to zastanawia.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 00:45
@erykos123: Jak potwierdzją statystyki, to 43% graczy to niebiescy, czyli ich jest najwięcej
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:09
@Krepelgiusz: patrz data
Odpisz
4 sierpnia 2016, 21:04
@erykos123: A to sorry ;-;
Odpisz
27 maja 2019, 15:19
@TUPAQ_: fajny avatar
Odpisz
15 września 2017, 20:16
Mystic to Dirk
Odpisz
9 lutego 2017, 21:34
.
Odpisz
17 lipca 2016, 19:29
#teaminstinct
Odpisz
19 lipca 2016, 18:02
@yukiyukiyuki: *Pjona*
Odpisz
20 lipca 2016, 19:27
@yukiyukiyuki: *pjona*
Odpisz
12 sierpnia 2016, 10:00
*Pjona*
Odpisz
4 sierpnia 2016, 21:20
TYLKO TEAM VALOR!!!!
Odpisz
24 lipca 2016, 15:58
Wole jednak dołączyć do Zółtych
Odpisz
28 lipca 2016, 18:19
@oliwiadzie: nie radze valor i mystic maja wiecej gymow no chyba ze mieszkasz w radomiu tak jak ja gdzie jest duzo instinctow
Odpisz
25 lipca 2016, 12:44
Nie gram bo ch*jowy telefon ale jak coś to #teamValor
Odpisz
26 lipca 2016, 12:44
@NekromantaWooHoo: ch*jowy telefon? hmmmm.... niech zgadne Lumia?
Odpisz
27 lipca 2016, 13:07
@ZerefDragneel: Nom
Odpisz
28 lipca 2016, 18:18
@NekromantaWooHoo: hehe
Odpisz
19 lipca 2016, 18:11
Mój telefon nie jest w stanie niestety uciągnąć pokemon go ale z opisów ,Valor jest jak team rocket ;-;
Odpisz
19 lipca 2016, 18:24
@PanBober: Kłamstwo.
Hail Valor!
Odpisz
19 lipca 2016, 18:34
@Canis_Lupus: Idiotyzm!
Hail Mystic
Odpisz
19 lipca 2016, 18:42
Popieram! Tylko Mystic!
Odpisz
19 lipca 2016, 19:41
@Mateusz_gameplay: HAIL VALOR
Odpisz
19 lipca 2016, 22:01
@eRJot: Nie sądze...
Odpisz
19 lipca 2016, 22:23
@Mateusz_gameplay: O CO WAM,KU®WA CHODZI?!
Odpisz
19 lipca 2016, 22:30
@PanBober: Ten tego... Tylko Valor!
Odpisz
19 lipca 2016, 22:31
@Canis_Lupus: CZYLI CO!?
Odpisz
19 lipca 2016, 22:31
@Canis_Lupus: CZYLI CO!?
Odpisz
19 lipca 2016, 22:33
@TUPAQ_: Że w Pokemon Go najlepszą drużyną jest Valor (red)?
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2016, 22:41
@Canis_Lupus: A...HAIL DUDA!!!
Odpisz
20 lipca 2016, 20:00
@PanBober: wat ;-;
Odpisz
20 lipca 2016, 20:23
@PanBober: HAIL DUDA!!!
Odpisz
22 lipca 2016, 07:20
@Canis_Lupus: Tylko Mystic
Odpisz
22 lipca 2016, 11:31
@Black_Kitty: HAIL DUDA!!!
Odpisz
22 lipca 2016, 11:31
@Black_Kitty: HAIL DUDA!!!
Odpisz
20 lipca 2016, 22:55
#TeamValor
Odpisz
20 lipca 2016, 19:27
#TeamRocket
Odpisz
20 lipca 2016, 10:34
#TeamMystic Łączmy się!
Odpisz
20 lipca 2016, 12:14
@Kisluu: #TeamMystic
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2016, 22:49
Ja już nie wiem którą drużynę wybrać ;-; Ktoś pomoże?
Bo mam plan wybrać niebieskich.
Odpisz
19 lipca 2016, 23:52
@Shebby: Ogarnij gymy na mieście i wybierz ten których jest najmniej, musi być różnorodność :p
U mnie 4/5 miasta to blue i jest mało zabawy w przejmowanie.
Odpisz
20 lipca 2016, 01:06
@Shebby: niebiescy górą :-)
Odpisz
20 lipca 2016, 09:25
@Nikixa: No jak u mnie to najwięcej jest Valorów. Ale najmniej niebieskich. Widuje niebieskich zdala od mojego domu.
Więc wybieram niebieskich.
Odpisz
19 lipca 2016, 19:57
#NieGramBoCh**owyTelefon
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2016, 08:58
@sylwon1234: Łączę się w bólu
Odpisz
20 lipca 2016, 08:58
Czerwoni górą
Odpisz
19 lipca 2016, 21:18
Można nie być w żadnej drużynie?
Odpisz
19 lipca 2016, 23:53
@lorax12: Nie da się, jak chcesz walczyć w gymach to przed tym zmuszają Cię do wyboru teamu.
Odpisz
19 lipca 2016, 23:58
@Nikixa: ;-;
Meh
Odpisz