Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ForceArcher2

25 stycznia 2011, 15:14

tak umie tylko blondynka,staruszka i sąsiad z pod 3

Avatar Rander

10 sierpnia 2014, 20:45

@ForceArcher2: ja mieszkam pod 3

Avatar hehineji

14 kwietnia 2015, 22:06

@Rander: ale ty jestes zdolny xd

Avatar
Konto usunięte

14 października 2012, 11:39

bóg gra w GTA ;D

Avatar AmerykanskiSmok

19 maja 2011, 12:22

Chciało auto skoczyć na główkę ;P

Avatar hogra

16 sierpnia 2012, 20:22

@AmerykanskiSmok: Dobre ;D

Avatar ghoster

16 sierpnia 2012, 11:43

GTA 6

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2012, 12:09

bo tam nie ma wody tylko lód jest

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2012, 18:21

w środku auta jest powietrze, i nie ma zamiast wody lodu

Avatar adamdom

19 marca 2012, 21:07

blądynka za kółkiem-tak to możliwe

Avatar kick100

31 października 2011, 13:05

żal

Avatar shilla

12 września 2011, 13:28

ale macie skomplikowane myślenie. Moim zdaniem była impreza nad basenem i pijani licealiści wymyślili że śmiesznie byłoby jak wepchają auto ojca organizatora do wody, najpierw obrócili potem wepchali. A ponieważ nie wiedzieli jak auto wyłowić zadzwonili po policje :)

Avatar nesnexius

16 lutego 2011, 19:54

Polak potrafi

Avatar koment

29 grudnia 2010, 14:12

ale nooby tak umie tylko blondynka proste i fajne 10/10

Avatar anakin909

22 listopada 2009, 14:40

jest rajd ja siedze a tu w wodzie000

Avatar Arodian

1 października 2009, 16:11

Deby ! Historia wyglda tak: Jechal na drabince sie wybil i wpadl do wody

Avatar romek95a

27 września 2009, 18:25

napewno pisze się razem
a ocena 3

Avatar aneczka27

24 września 2009, 15:43

nie stać go było na szkółke pływacką i się sam chciał nauczyć ale nie wyszło to zbyt dobrze
proste i logiczne
daje 3/5 bo takich zdjęć jest masa

Avatar serser

23 września 2009, 20:42

Ależ ten mały samochodzik po prostu się bawi i robi fikołki w wodzie jak delfiny... 5. :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szybki jak błyskawica

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Nigdy na to nie wpadną

Ostry ten sędzia

Nie są aż takie pyszne

Trzykrotny T

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka