memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
12 grudnia 2016, 07:40
ja gram w zmodowanego wolfensteina 3D na multi.
Odpisz
30 lipca 2016, 14:20
następny obrazek z doomem 2?
11 października 2016, 01:30
pssttt to jest Half Life a nie Doom 2...
12 października 2016, 20:39
ale chodziło mi o to czy następny obrazek bedzie z doomem 2 też ma pełne serwery
17 lipca 2016, 10:06
A cs 1.6 ?
17 lipca 2016, 11:54
@skurol1: To jest modyfiikacja half life.
17 lipca 2016, 12:39
@marcin12321: wiem, cs powstał w 1999
17 lipca 2016, 17:40
@skurol1: Wiec po co go wrzucasz do puli skoro mniej na karku ma?
22 lipca 2016, 20:16
nwm :/
Edytowano - 17 lipca 2016, 12:29
Same here
21 lipca 2016, 16:25
@ReinerTyPrukwo: szczerze to nwm czm dałeś przecież Diablo 2 zostało wydanie 20 czerwca 2000 r czyli 16 lat :D
Edytowano - 22 lipca 2016, 00:19
@ce4nyx: Dałem Diablo II z dodatkiem z 2001, a później ktoś (czyt. dar od Boga) zmienił obrazek z "wydane 15 lat temu" na "wydane prawie 20 lat temu", ale dzięki za zwrócenie uwagi.
22 lipca 2016, 10:50
@ReinerTyPrukwo: no spoczko
17 lipca 2016, 12:28
Nierozumiem jak można nie odróżniać Japonii od Chin
21 lipca 2016, 14:01
@JTKX2: aha?
21 lipca 2016, 15:46
@JTKX2: Ja też :v Nie rozumiem* ._.
21 lipca 2016, 21:32
@JTKX2: Wut?
21 lipca 2016, 16:53
I jest fhui serwerów jeszcze.
21 lipca 2016, 14:54
A Ricochet? A nie sory
17 lipca 2016, 12:48
A Worms?
17 lipca 2016, 12:56
17 lat :3
17 lipca 2016, 17:41
Nadal mniej.
21 lipca 2016, 14:53
Worms 1 ma już 21 lat ale Armageddon (wiecznie żywy) ma 17 lat
21 lipca 2016, 14:44
Tak naprawdę we wszystko można grać online. Kwestia tego czy na oficjanych serwerach.
17 lipca 2016, 10:54
HL2 i tak lepsze ._.
17 lipca 2016, 10:05
Half life is half life Half life is half love
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież12 grudnia 2016, 07:40
ja gram w zmodowanego wolfensteina 3D na multi.
Odpisz
30 lipca 2016, 14:20
następny obrazek z doomem 2?
Odpisz
11 października 2016, 01:30
pssttt to jest Half Life a nie Doom 2...
Odpisz
12 października 2016, 20:39
ale chodziło mi o to czy następny obrazek bedzie z doomem 2 też ma pełne serwery
Odpisz
17 lipca 2016, 10:06
A cs 1.6 ?
Odpisz
17 lipca 2016, 11:54
@skurol1: To jest modyfiikacja half life.
Odpisz
17 lipca 2016, 12:39
@marcin12321: wiem, cs powstał w 1999
Odpisz
17 lipca 2016, 17:40
@skurol1: Wiec po co go wrzucasz do puli skoro mniej na karku ma?
Odpisz
22 lipca 2016, 20:16
nwm :/
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2016, 12:29
Same here
Odpisz
21 lipca 2016, 16:25
@ReinerTyPrukwo: szczerze to nwm czm dałeś przecież Diablo 2 zostało wydanie 20 czerwca 2000 r czyli 16 lat :D
Odpisz
Edytowano - 22 lipca 2016, 00:19
@ce4nyx: Dałem Diablo II z dodatkiem z 2001, a później ktoś (czyt. dar od Boga) zmienił obrazek z "wydane 15 lat temu" na "wydane prawie 20 lat temu", ale dzięki za zwrócenie uwagi.
Odpisz
22 lipca 2016, 10:50
@ReinerTyPrukwo: no spoczko
Odpisz
17 lipca 2016, 12:28
Nierozumiem jak można nie odróżniać Japonii od Chin
Odpisz
21 lipca 2016, 14:01
@JTKX2: aha?
Odpisz
21 lipca 2016, 15:46
@JTKX2: Ja też :v Nie rozumiem* ._.
Odpisz
21 lipca 2016, 21:32
@JTKX2: Wut?
Odpisz
21 lipca 2016, 16:53
I jest fhui serwerów jeszcze.
Odpisz
21 lipca 2016, 14:54
A Ricochet? A nie sory
Odpisz
17 lipca 2016, 12:48
A Worms?
Odpisz
17 lipca 2016, 12:56
17 lat :3
Odpisz
17 lipca 2016, 17:41
Nadal mniej.
Odpisz
21 lipca 2016, 14:53
Worms 1 ma już 21 lat ale Armageddon (wiecznie żywy) ma 17 lat
Odpisz
21 lipca 2016, 14:44
Tak naprawdę we wszystko można grać online. Kwestia tego czy na oficjanych serwerach.
Odpisz
17 lipca 2016, 10:54
HL2 i tak lepsze ._.
Odpisz
17 lipca 2016, 10:05
Half life is half life
Half life is half love
Odpisz