Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Litereallysheep1

2 listopada 2022, 22:31

Ja nadal to robię

Avatar
Konto usunięte

10 marca 2020, 07:07

Dałbym serduszko ale jest 69

Avatar Skryteq

17 lipca 2016, 20:13

Jesz czye pamiętam te czasy (2003 jestem)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar arenak1111

2 grudnia 2016, 15:49

@Skryteq: Ja 2002 ale pamietam

Avatar Zintegrowany

24 stycznia 2017, 11:38

@Skryteq: Pamiętam :D

Avatar ada121

7 listopada 2016, 21:50

ja tak robie do dziś

Avatar krysztal

22 lipca 2016, 23:35

Meh, miałem ze 2 lata temu taki komputer który narzekał, że grafika ma za wysoki pobór mocy i moga występować problemy.
Nie, nie wystepowały żadne problemy

Avatar Michalol222

22 lipca 2016, 21:00

eeee, mam 15 lat, a pamiętam.

Avatar masterhardkore

22 lipca 2016, 10:32

Ja nie zapomnę mam win 8 i 10 z czego 8 jest zawirusowany i muszę pomiędzy nimi wybierać

Avatar Pitrekkk

Edytowano - 22 lipca 2016, 11:36

@masterhardkore: To zrób na tej 8 pełne skanowanie, jeśli masz wirusy.

Avatar erykhim44

22 lipca 2016, 13:17

@masterhardkore: Jar Har fidyl didi?

Avatar masterhardkore

22 lipca 2016, 17:06

@Pitrekkk: e tam nie da rady

Avatar AriaBlaze606

22 lipca 2016, 15:15

Ja doświadczam za każdym razem gdy musze z mamą naprawiać kompa XD

Avatar Sebzer

17 lipca 2016, 22:13

miałem IDENTYCZNY monitor i ten sam system

Avatar lolex565

22 lipca 2016, 11:07

@Sebzer: to jest bios

Avatar jaccku321

22 lipca 2016, 10:01

Tęsknię za WIN 3...

Avatar jaccku321

22 lipca 2016, 10:01

Albo gdy był komunikat że komputer uruchomi się automatycznie za 30 sek a tobie nie chciało się czekać i wciskałeś enter, lecz okazywało się, że klawiatura wtedy nie była aktywna [*]

Avatar jaccku321

22 lipca 2016, 09:59

Ten moment gdy pada Ci myszka i płaczesz, bo będziesz kilka dni bez kompa dopóki Ci rodzice nie kupią nowej. Dzisiaj mamy touchpady, dotykowe ekrany...

Avatar Grubbijan

22 lipca 2016, 09:14

ach te czasy

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2016, 09:04

2003 doświadczyło. Aż mi się smutno zrobiło. Tęsknię za Windowsem 7 :(

Avatar Thundere

22 lipca 2016, 08:49

Haha, 2001 doświadczyło!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Niezniszczalne

Fergus

Nie idź!

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka