Wciskanie Esc przy każdym uruchomieniu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niezniszczalne
Fergus
Nie idź!
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 listopada 2022, 22:31
Ja nadal to robię
Odpisz
10 marca 2020, 07:07
Dałbym serduszko ale jest 69
Odpisz
17 lipca 2016, 20:13
Jesz czye pamiętam te czasy (2003 jestem)
Odpisz
17 lipca 2016, 20:23
@Skryteq: piona też je pamiętam i ten sam rocznik :D
Odpisz
17 lipca 2016, 21:02
Ja również :D
Odpisz
17 lipca 2016, 21:47
@Skryteq: piona
Odpisz
18 lipca 2016, 00:38
też :p
Odpisz
18 lipca 2016, 08:14
@makajet: Jom też
Odpisz
18 lipca 2016, 09:56
@Skryteq: A ja nawet u babci mam takiego kompa :P
Odpisz
22 lipca 2016, 08:05
@Skryteq: widze ze nie jestem sam
Odpisz
22 lipca 2016, 08:22
@Skryteq: piona
Odpisz
22 lipca 2016, 10:44
@Skryteq: piona!!!
Odpisz
22 lipca 2016, 21:26
@urkiso123: *przybija wszystkim pjony*
Odpisz
22 lipca 2016, 22:30
@Skryteq: piona
Odpisz
3 września 2016, 10:38
@masterhardkore: Eh pamiętam to tylko jestem trochę starszy...
Odpisz
2 grudnia 2016, 15:49
@Skryteq: Ja 2002 ale pamietam
Odpisz
24 stycznia 2017, 11:38
@Skryteq: Pamiętam :D
Odpisz
7 listopada 2016, 21:50
ja tak robie do dziś
Odpisz
22 lipca 2016, 23:35
Meh, miałem ze 2 lata temu taki komputer który narzekał, że grafika ma za wysoki pobór mocy i moga występować problemy.
Nie, nie wystepowały żadne problemy
Odpisz
22 lipca 2016, 21:00
eeee, mam 15 lat, a pamiętam.
Odpisz
22 lipca 2016, 10:32
Ja nie zapomnę mam win 8 i 10 z czego 8 jest zawirusowany i muszę pomiędzy nimi wybierać
Odpisz
Edytowano - 22 lipca 2016, 11:36
@masterhardkore: To zrób na tej 8 pełne skanowanie, jeśli masz wirusy.
Odpisz
22 lipca 2016, 13:17
@masterhardkore: Jar Har fidyl didi?
Odpisz
22 lipca 2016, 17:06
@Pitrekkk: e tam nie da rady
Odpisz
22 lipca 2016, 15:15
Ja doświadczam za każdym razem gdy musze z mamą naprawiać kompa XD
Odpisz
17 lipca 2016, 22:13
miałem IDENTYCZNY monitor i ten sam system
Odpisz
22 lipca 2016, 11:07
@Sebzer: to jest bios
Odpisz
22 lipca 2016, 10:01
Tęsknię za WIN 3...
Odpisz
22 lipca 2016, 10:01
Albo gdy był komunikat że komputer uruchomi się automatycznie za 30 sek a tobie nie chciało się czekać i wciskałeś enter, lecz okazywało się, że klawiatura wtedy nie była aktywna [*]
Odpisz
22 lipca 2016, 09:59
Ten moment gdy pada Ci myszka i płaczesz, bo będziesz kilka dni bez kompa dopóki Ci rodzice nie kupią nowej. Dzisiaj mamy touchpady, dotykowe ekrany...
Odpisz
22 lipca 2016, 09:14
ach te czasy
Odpisz
22 lipca 2016, 09:04
2003 doświadczyło. Aż mi się smutno zrobiło. Tęsknię za Windowsem 7 :(
Odpisz
22 lipca 2016, 08:49
Haha, 2001 doświadczyło!
Odpisz