Obraźliwe gesty na świecie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pilne
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Przerwa na herbatkę
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 kwietnia 2018, 13:55
Ciekawe, jak wygląda Facebook w Tajlandii
Odpisz
16 września 2018, 22:04
@PozajmowaliNajlepszeNicki:
Odpisz
1 lutego 2018, 22:14
Francja aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpisz
Edytowano - 3 listopada 2017, 12:16
.... pokazałem tak typowi z kawiarnii we Francji .... po tym jak przygotował mi za****stą kawę ....
Odpisz
26 października 2017, 20:52
Tajlandia jest ostro po*ebana
Odpisz
8 sierpnia 2016, 23:16
👌👍
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2016, 13:25
Kiedy podczas marszu jesteś o jeden centymetr dalej od reszty. To jest obraźliwe w Korei.
Odpisz
20 sierpnia 2016, 12:07
@szymoneek1232: nienawidze tego grubasa
Odpisz
23 maja 2017, 12:29
@Choi_Seunghyun: Ale czemu go obrażasz???
Odpisz
23 listopada 2017, 22:53
@Choi_Seunghyun: A ja nienawidzę Ciebie
Odpisz
Edytowano - 23 lipca 2016, 23:00
Jezu. Naprawde musze mieć czapke sweter siwą bródkę i nie mieć jednej dwójki żeby obrazić kogoś w brazyli?!
Odpisz
23 lipca 2016, 23:02
łatwiej już oddać dusze Księciu Piątej Rzeczywistości niż pokazać tam środkowy palec
Odpisz
23 lipca 2016, 23:38
Remorowi?
Odpisz
23 lipca 2016, 21:53
Tylko, że tego gestu Brytyjczycy już nie używają, najczęściej go używali w średniowieczu.
Odpisz
23 lipca 2016, 22:14
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Tu się akurat z Tobą zgadzam. Wedle mitów jest to znak, który uznaje sie za obraźliwe, jeśli używa się wobec Francuzów ze względów historycznych (Francuzi ucinali Angielskim lucznikom palce, aby nie mogli więcej strzelać, a ci, którzy je wciąż mieli, pokazywali ten gest w formie "mamy palce i możemy do was strzelać, żabojady!". Co prawda potwierdzenia czy to stąd właśnie pochodzi nie ma, ale nawet na angielskiej wycieczce do francji zakazywali nam pokazywać w ten sposób nawet jeśli chcieliśmy pokazac jako "2". I w sumie głównie używa się środkowy palec.
Odpisz
23 lipca 2016, 19:55
A gdzie L z ręki ?
Odpisz
23 lipca 2016, 14:12
Co jest z kciukiem tego od Tajlandii? ;_;
Odpisz
23 lipca 2016, 15:41
@anonymoose: W Tajlandii podniesiony kciuk oznacza fallusa, fujarę, wacka, mnicha, fleta, fajfusa. Zwał jak zwał, sens ten sam ( ° ¿ ° )
Odpisz
23 lipca 2016, 16:18
@anonymoose: Jest za długi.
Odpisz
23 lipca 2016, 18:10
@VanQuisch: Ja słyszałem że ten gest oznacza "cho na anala" tylko niepamiętam w jakim kraju.
Odpisz
23 lipca 2016, 18:17
@VanQuisch: Turboptysia ( ͡° ͜ʖ ͡° )
Odpisz
Edytowano - 18 lipca 2016, 23:29
Specjalnie dla was. <3
Odpisz
18 lipca 2016, 23:30
Odpisz
18 lipca 2016, 23:31
Szczególnie tobie. <7
Odpisz
19 lipca 2016, 00:07
Zawsze się można jakoś zgrać.
Odpisz
19 lipca 2016, 09:52
A to dla Ciebie
Odpisz
19 lipca 2016, 10:51
@jacek1s: Piękne, Jacuś. <3
Odpisz
19 lipca 2016, 11:18
Sam robiłem, dzięki za miłe słowo ;333
Odpisz
23 lipca 2016, 13:30
@jacek1s: Ch***** wycięte :v.
Odpisz
18 lipca 2016, 23:55
Ale, Grecja... czemu?
Odpisz
23 lipca 2016, 13:23
@Domijeja: Bo to znaczy gówno w twarz czy cus takiego
Odpisz
23 lipca 2016, 12:35
Ciekawy jestem jak wyglądają koncerty metalowe we Włoszech, pozdro dla kumatych ;)
Odpisz
23 lipca 2016, 12:08
Muka :x
Odpisz
19 lipca 2016, 10:19
Gościowi z Tajlandii viagra chyba poszła w kciuk.
Odpisz