Lagi wykończą nas wszystkich
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Cóż za brak szacunku
Powodzenia
Tacy to pożyją
A jednak zrobili to w ten sposób
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 19 lipca 2016, 23:04
Prosze o pomoc: W aplikacji pokemon go jak serwery działają (cud) to ładuje mi się i w ok 60% ładowania występuje informacja "Always be alert..." i przycisk "ok". Gdy go klikam (tylko to można) aplikacja się wyłancza. Mam z sklepu play.
Odpisz
19 lipca 2016, 23:07
@Fina258: wyłącza*
Odpisz
19 lipca 2016, 23:11
@W_D_Gaster: Już myślałem że jakieś rozwiązenie a tu taki ch*j xD
Odpisz
19 lipca 2016, 23:12
@Fina258: Hail Gramma Hitler!
Odpisz
19 lipca 2016, 23:37
@Fina258: Też to mam
Odpisz
19 lipca 2016, 23:43
*smutny żułf*
Odpisz
16 stycznia 2017, 18:00
@Fina258: Odinstaluj i ponownie zainstaluj. P.S jak to nie pomoże to nie wiem jak inaczej pomóc
Odpisz
16 stycznia 2017, 18:02
@BLAZIKEN: Robiłem tak kilka razy i nic ale dzięki za chęci ^^
Odpisz
20 lipca 2016, 19:00
Pobierz Apke która sprawdza czy serwery są dostępne.
Odpisz
19 lipca 2016, 22:05
ten smutny uczuć kiedy masz tableta bez możliwości podłączenia internetu bezprzewodowego i nie możesz iść szukać pokemonów poza domem.
#prayfortablets
Odpisz
19 lipca 2016, 22:10
@Ravennicht: Ten uczuć, kiedy nie masz tableta wcale i jakoś żyjesz :)
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2016, 22:14
@Chinaball: ale ja za to nie mam telefonu i jakoś żyje
Odpisz
19 lipca 2016, 22:15
@Ravennicht: Ja też nie ;)
Żyję kompem ;)
Odpisz
20 lipca 2016, 10:19
@Chinaball: no a ja nie mam komputera
iż też żyje XD
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2016, 10:39
@Ravennicht: Spoko :D
Odpisz
20 lipca 2016, 02:48
Kiedy ku®wa skończy się spam o Pokemon Go?
Odpisz
20 lipca 2016, 00:39
Moim zdaniem poprostu zaliczył zgon.
Odpisz
19 lipca 2016, 23:54
[*]
Odpisz
19 lipca 2016, 22:34
Poza problemami z serwerem (które miałem tylko 2 razy) to mi wszystko dobrze działa. Wychodzę o 12 wracam o 15 i przez ten czas chyba nie ma tyle ludzi, bo szybko się włącza, nie ma zakłóceń itp. Wydaje mi się, że to jest taki optymalny czas.
Odpisz
19 lipca 2016, 22:33
Poza problemami z serwerem (które miałem tylko 2 razy) to mi wszystko dobrze działa. Wychodzę o 12 wracam o 15 i przez ten czas chyba nie ma tyle ludzi, bo szybko się włącza, nie ma zakłóceń itp. Wydaje mi się, że to jest taki optymalny czas.
Odpisz
19 lipca 2016, 22:10
Meh, myślałam, że wyczyszczą wszystkim konta, tym którzy grali przed oficjalnym wejściem pokemonów, a tak teraz nie mam szans na nic. Dlaczego wszędzie rządzi team Valor xD?
Odpisz
19 lipca 2016, 21:59
umarł robiąc to co kocha czyli siedzenie na kanapie i czekanie,gapiąc sie w telefon
Odpisz
19 lipca 2016, 21:43
On kocha czekanie?
Odpisz
19 lipca 2016, 21:44
@Metal_Head: Nie wiem zapytaj się jego. O czekaj. Nie zapytasz się bo jest TRUPEM
Odpisz
19 lipca 2016, 21:21
akurat teraz znowu servery wywaliło...
Odpisz
19 lipca 2016, 21:14
Lagi to zło!
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2016, 21:48
Thx cpt. Obvious.
Odpisz
19 lipca 2016, 21:10
umarł przez lagi ładna śmierć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
19 lipca 2016, 21:07
piękna śmierć?
Odpisz