Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Angielskie śmieszki
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Lekko nie będzie
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lipca 2016, 13:23
No tak ale 1 ćwiczy a 2 nie...
Odpisz
22 lipca 2016, 15:37
@Wolfmer: Niekoniecznie. Ta pierwsza może mieć po prostu lepszy metabolizm. Mam znajomych, którzy jedzą wszystko co chcą i nie tyją, a znam i takich, którzy jadą na warzywach i owocach, a nie mogą schudnąć.
Odpisz
22 lipca 2016, 17:22
@NieidealnieNiebanalna: No tak ale ona je hamburgera więc. A poza tym masz racje.
Odpisz
13 sierpnia 2016, 18:38
@NieidealnieNiebanalna: Jakby od początku jedli warzywa to by nie zgrubieli.
Odpisz
13 czerwca 2019, 00:06
@Archeologwinternetach: +1
Odpisz
12 lipca 2021, 13:48
@NieidealnieNiebanalna: no ale jakby ćwiczyli to by nie przytyli
XD
Chyba że ktoś ma chorobę, to wtedy rozumiem
Odpisz
14 maja 2019, 05:54
@Konto usunięte: Tak tylko rzucę, że metabolizm mam kijowy i jem te rzeczy wymienione wyżej. Z tą różnicą, że nie przekraczam 1000kcal dziennie
Odpisz
25 października 2018, 08:16
Bo tak to działa? Jak już jesteś gruby (naturalnie mam na myśli, że z powodu jedzenia), to czas na dietę.
Odpisz
11 listopada 2016, 22:29
True story :') T-T
Odpisz
17 października 2016, 16:39
Ja też.
Odpisz
20 sierpnia 2016, 12:15
Ja jem duzo, a czuje zebra
Odpisz
22 lipca 2016, 12:35
oczywiście zaraz obrona, że bycie grubym to może być wina choroby, metabolizmu
ale jak ma się chorą tarczycę nie żre się podwójnie smażonego bekonu, pizzy z extra serem ani big maców na śniadanie
Odpisz
22 lipca 2016, 22:59
Swieta prawda
Odpisz
13 sierpnia 2016, 18:37
Ludzie otyli hejtują.
Odpisz
22 lipca 2016, 12:35
większość dziewczyn: Kocham jeść!
ja: Super, a ja kocham oddychać... .-.
Odpisz
22 lipca 2016, 12:13
@Konto usunięte: ja jebix, metabolizm kozy XDD
Odpisz
19 lipca 2016, 18:54
Ja żre nieraz więcej niż mój ojciec a i tak wyglądam jak szkieletor ._.
Odpisz
22 lipca 2016, 12:05
Kiedy babcia pyta się mojego kolegi ile kanapek mu zrobić to zaczyna od liczby 10 a typem i tak jest jak szkielet.
Odpisz
19 lipca 2016, 15:05
Ale jedna kocha jesc i sie rusza spala te kalorie a druga kocha jesc ale nie robi nic pozatym
Odpisz
19 lipca 2016, 16:59
@Sebzer: Mam koleżankę która je więcej niż ja, ale ma metabolizm kozy i nie tyje.
Odpisz
19 lipca 2016, 14:35
osobie na pierwszym obrazku nie grożą z powodu jedzenia choroby a tej niżej juz grożą
Odpisz
19 lipca 2016, 12:49
Hipokryzja nas otacza i przenika
Odpisz
19 lipca 2016, 12:27
taa... niestety prawda. nawet jak ktoś jest trochę grubsza a nie je dużo to i tak wyzywające ze cały czas wieprza bez opamiętania
Odpisz
19 lipca 2016, 11:46
ochyda*
Odpisz
19 lipca 2016, 11:48
Ohyda*
Odpisz
19 lipca 2016, 11:49
Przez samo „h”.
Odpisz
19 lipca 2016, 11:51
@CukiereczeQ: Dzięki za poprawę. Napisałem tak, bez sprawdzenia, po prostu tak mi się wydawało :/
Odpisz