Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wolfmer

22 lipca 2016, 13:23

No tak ale 1 ćwiczy a 2 nie...

Avatar NieidealnieNiebanalna

22 lipca 2016, 15:37

@Wolfmer: Niekoniecznie. Ta pierwsza może mieć po prostu lepszy metabolizm. Mam znajomych, którzy jedzą wszystko co chcą i nie tyją, a znam i takich, którzy jadą na warzywach i owocach, a nie mogą schudnąć.

Avatar Wolfmer

22 lipca 2016, 17:22

@NieidealnieNiebanalna: No tak ale ona je hamburgera więc. A poza tym masz racje.

Avatar Archeologwinternetach

13 sierpnia 2016, 18:38

@NieidealnieNiebanalna: Jakby od początku jedli warzywa to by nie zgrubieli.

Avatar hanter013

12 lipca 2021, 13:48

@NieidealnieNiebanalna: no ale jakby ćwiczyli to by nie przytyli
XD
Chyba że ktoś ma chorobę, to wtedy rozumiem

Avatar
asasinpio

14 maja 2019, 05:54

@Konto usunięte: Tak tylko rzucę, że metabolizm mam kijowy i jem te rzeczy wymienione wyżej. Z tą różnicą, że nie przekraczam 1000kcal dziennie

Avatar Baturaj

25 października 2018, 08:16

Bo tak to działa? Jak już jesteś gruby (naturalnie mam na myśli, że z powodu jedzenia), to czas na dietę.

Avatar Applejack13

11 listopada 2016, 22:29

True story :') T-T

Avatar Park_Jiminnie

17 października 2016, 16:39

Ja też.

Avatar Choi_Seunghyun

20 sierpnia 2016, 12:15

Ja jem duzo, a czuje zebra

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2016, 12:35

oczywiście zaraz obrona, że bycie grubym to może być wina choroby, metabolizmu
ale jak ma się chorą tarczycę nie żre się podwójnie smażonego bekonu, pizzy z extra serem ani big maców na śniadanie

Avatar expeto

22 lipca 2016, 22:59

Swieta prawda

Avatar Archeologwinternetach

13 sierpnia 2016, 18:37

Ludzie otyli hejtują.

Avatar BrendonsForehead

22 lipca 2016, 12:35

większość dziewczyn: Kocham jeść!
ja: Super, a ja kocham oddychać... .-.

Avatar noszkurnawszystkozajete

22 lipca 2016, 12:13

@Konto usunięte: ja jebix, metabolizm kozy XDD

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2016, 18:54

Ja żre nieraz więcej niż mój ojciec a i tak wyglądam jak szkieletor ._.

Avatar Alucard420

22 lipca 2016, 12:05

Kiedy babcia pyta się mojego kolegi ile kanapek mu zrobić to zaczyna od liczby 10 a typem i tak jest jak szkielet.

Avatar Sebzer

19 lipca 2016, 15:05

Ale jedna kocha jesc i sie rusza spala te kalorie a druga kocha jesc ale nie robi nic pozatym

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2016, 16:59

@Sebzer: Mam koleżankę która je więcej niż ja, ale ma metabolizm kozy i nie tyje.

Avatar JTKX2

19 lipca 2016, 14:35

osobie na pierwszym obrazku nie grożą z powodu jedzenia choroby a tej niżej juz grożą

Avatar lorax12

19 lipca 2016, 12:49

Hipokryzja nas otacza i przenika

Avatar Interfectrix

19 lipca 2016, 12:27

taa... niestety prawda. nawet jak ktoś jest trochę grubsza a nie je dużo to i tak wyzywające ze cały czas wieprza bez opamiętania

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2016, 11:46

ochyda*

Avatar CukiereczeQ

19 lipca 2016, 11:48

Ohyda*

Avatar Timix

19 lipca 2016, 11:49

Przez samo „h”.

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2016, 11:51

@CukiereczeQ: Dzięki za poprawę. Napisałem tak, bez sprawdzenia, po prostu tak mi się wydawało :/

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Angielskie śmieszki

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Lekko nie będzie

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka