Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Rollecoster0

5 stycznia 2019, 23:35

no właśnie, niemal

Avatar Park_Jiminnie

2 października 2016, 13:13

Ja jestem w ciąży już 2 tygodnie. Ale nie powiedzuałem tacie o bunbunie

Avatar Klingon

30 maja 2023, 17:33

@Park_Jiminnie: POTĘŻNY ODKOP

Avatar majonez_winiary

28 marca 2025, 19:14

@Park_Jiminnie: jak tam ośmiolatek?

Avatar MagdaLenka16

26 sierpnia 2016, 12:25

Teraz wszyscy dają komentarze pod tym moim komentarzem jak mają matki w ciąży :D

Avatar lorax12

20 lipca 2016, 16:47

Kopniak w jaja boli bardziej
Niektóre kobiety chcą powtórzyć poród
Ale żaden facet nie chce powtórzyć Kopniaka w jaja

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar HeksaFobia

24 lipca 2016, 21:14

@lorax12: Bitch, im always right...idziesz na kebaba?

Avatar lorax12

24 lipca 2016, 21:15

@HeksaFobia: Spoko

Avatar Oskaras

24 lipca 2016, 05:39

Wszyscy rozpetuja shitstorm, a ja wypowiem sie bezstronnie tak: ogolnie kobiety sa mniej odporne na bol, a do porodu maja genetyczne przysposobienie, jesli chodzi o znoszenie tego. Mezczyzni natomiast sa duzo bardziej odporni ja bol, bo czesciej go odczuwaja. Sorry, feministki, taka ewolucyjna prawda... Czuc duzy bol ale raz czy 2, to nic w porownaniu z takim samym bolem lub troche mniejszym (kopniak w krocze np.) odczutym dziesiatki razy...

Avatar Histeryczka27

24 lipca 2016, 10:21

@Oskaras: "Badania naukowców z University of Cambridge pokazują, że kobiety mają niższy próg bólu, ale lepiej go znoszą, mężczyźni mają wyższy próg bólu, jednak znoszą go gorzej."

Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2016, 01:13

@Konto usunięte: Kopniam w jaja można odczuwać przez parę dni ;-;

Avatar reggeri

23 lipca 2016, 21:48

Kurdę nie pamiętam jak to jest być przeziębionym, ostatni raz byłem chory jakoś w podstawówce, ( teraz mam 18 lat) to jakieś 11 lat temu

Avatar Jumii

23 lipca 2016, 21:35

Avatar p3t3r0m3t3r

23 lipca 2016, 20:24

Kobieto!!!! Twój poród jest niczym w porównaniu do mojego zatwardzenia :)

Avatar DeMajkel

23 lipca 2016, 18:26

Żebyście wy nie przechodzili tego, co ja gdy zjem coś nieodpowiedniego. Wtedy ani poród, ani "przeziębienie" nie byłoby uznawane za bolesne ;d

Avatar kolejny2004troll

23 lipca 2016, 17:20

Ale przeziębienie a poród to całkiem inna bajka.

Będąc przeziębionym raczej nie będziesz odczuwał aż takiego bólu jak rodząc.

Avatar Agario

23 lipca 2016, 18:26

@kolejny2004troll: (wstawcie tu rocka w samochodzie z napisem ku***, pi********)

Avatar Piket

23 lipca 2016, 17:30

Facet jeśli choruje to za każdym razem walczy o życie.

Avatar
Michaelpl03

23 lipca 2016, 18:11

@Piket: Teoretycznie każda choroba to walka o życie ;-;

Avatar Piket

23 lipca 2016, 18:19

to było takie głębokie o-o

Avatar Loriess

20 lipca 2016, 16:30

To faceci i kobiety jakoś inaczej przechodzą przeziębienie?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar TheTemplar

Edytowano - 23 lipca 2016, 17:42

To mógłby być sport olimpijski!

Avatar Krzyniu

23 lipca 2016, 17:50

Avatar TenDebilZInternetuf

20 lipca 2016, 23:00

podczas srania po grillu*

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Gorąco... upał... ciepło mi...

Niezły wyczyn

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zdeklasowani znowu

Typowy NPC

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka