Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Trzeba brać osobną torbę
Tymi się chodzi
Powodzenia
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 października 2019, 19:17
Dio
Odpisz
20 lipca 2016, 10:41
Mógłby ktoś podać autora obrazka?
#JustApkaThings
Odpisz
20 lipca 2016, 11:04
Suzuka
Odpisz
20 lipca 2016, 13:28
MBGE
Odpisz
20 lipca 2016, 14:04
@Seth_Mint: Wot xD
Odpisz
20 lipca 2016, 14:11
@Suzuka: My Best Girfriend Ever
Odpisz
21 lipca 2016, 23:25
A nie ZuSuka?
Odpisz
21 lipca 2016, 23:31
@ThePolishKillerPL: ;-;
Odpisz
22 lipca 2016, 07:52
@ThePolishKillerPL: '_'
Odpisz
29 sierpnia 2016, 14:00
@ThePolishKillerPL: Ale Suzukę (Moją bfffffff xd) to Ty szanuj!
Odpisz
29 sierpnia 2016, 14:06
@wiedzma102: HeuHeu xdd
Odpisz
29 sierpnia 2016, 20:37
@Suzuka: szkoda że teraz jesteś MLBGE
Odpisz
29 sierpnia 2016, 20:48
@Seth_Mint: Wiesz...nie chcę zbytnio wracać do tego tematu ._.
To jednak dla mnie przykre ;-;
Odpisz
30 sierpnia 2016, 09:55
@Suzuka: dla mnie też;(
Odpisz
Edytowano - 22 lipca 2016, 11:07
Ten zaje***ty wyraz twarzy na każdym obrazku... pięknie Suzuka.
Odpisz
23 lipca 2016, 17:04
@sliwka20v: Dzięki x3
Śliczny avatar c;
Odpisz
23 lipca 2016, 18:17
@Suzuka: Niema za co, i dziękuję. Swoją drogą, znasz anime z mojego avatara? c;
Odpisz
24 lipca 2016, 19:18
@sliwka20v: Oczywiście, Mirai Nikki ^^
Odpisz
24 lipca 2016, 20:27
@Suzuka: Dokładnie ;)
Odpisz
25 lipca 2016, 00:22
@sliwka20v: Bardzo lubię to anime ;3
Odpisz
25 lipca 2016, 00:25
@Suzuka: Ja wręcz kocham c:
Odpisz
25 lipca 2016, 00:26
@sliwka20v: Heh, ulubiona postać?
Odpisz
25 lipca 2016, 01:02
@Suzuka: Hmm... nie potrafię stwierdzić. Yuno albo Minene.
Odpisz
30 lipca 2016, 12:52
@sliwka20v: Oh, no proszę :3
Ja (może to dziwne) najbardziej lubię Akise Aru. ♥
Odpisz
20 lipca 2016, 10:40
Gdyby była Spicerka dałaby 5 za Thora :D.
Odpisz
21 lipca 2016, 21:54
@Kylo_Ren_: A nie za Lokiego?
Odpisz
22 lipca 2016, 00:08
@Kylo_Ren_: Właśnie, skoro mowa o Spicerce... wie ktoś, czemu jej już nie ma? Tak samo, jak ZajebistegoSera?
Odpisz
22 lipca 2016, 01:58
@sliwka20v: *wkurzania czas!" walkiria_eir to spicerka
Odpisz
Edytowano - 22 lipca 2016, 08:19
@sliwka20v: ZajebistySer jest pod nickiem Serniczek
Odpisz
22 lipca 2016, 09:32
@HeksaFobia: A ja tyle czasu nikomu nie mówiłem .-.
Odpisz
22 lipca 2016, 10:46
@HeksaFobia: NIEEE! Tyle czasu żyłam w błędzie ;-;
Odpisz
22 lipca 2016, 10:47
Dziękuję za pomoc c;
Odpisz
22 lipca 2016, 11:09
@sliwka20v: Proszę C:
Odpisz
22 lipca 2016, 02:12
Czy tylko mi te postacie wydają się wzorowane na osadnikach z Stonehearth???
Odpisz
21 lipca 2016, 23:41
Marna podróba
Odpisz
21 lipca 2016, 21:47
Całkiem ładnie narysowane :p
Odpisz
20 lipca 2016, 10:47
Wow narysowane na kartce. Ja bym nawet czegoś takiego nie potrafił narysować.
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2016, 10:38
Co ku*wa
Odpisz