memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
21 lipca 2016, 16:02
I pomyśleć, że symbol Ying i Yang jest zakazany przez Kościół... A to takie ładne przecież
Odpisz
21 lipca 2016, 20:57
@lorax12: dlaczego? co ma kościół do ying yang? (nie wiem czy dobrze napisałem)
21 lipca 2016, 21:08
@daglasio: Ja też, ale u mnie w klasie do Religii jest tablica zakazanych znaków i jest tam Ying i Yang
Edytowano - 21 lipca 2016, 21:10
@lorax12: a illumianati jest? u nas pani katechetka mówi że illiminati to szatan.
21 lipca 2016, 21:12
@daglasio: Chyba nie Ale jest głową jednorożca i pentagram. I ch**, że tylko czarny pentagram jest zły
21 lipca 2016, 22:19
@lorax12: Ten symbol jest zakazany przez kościół, bo pokazuje równowagę między dobrem i złem, a w kościele dobro ma zwyciężać nad złem.
21 lipca 2016, 22:28
@SansSkeleton: Pfff Każdy wie, że gdyby zło nie było w układzie z dobrem to nie byłoby harmonii Polecam "Tam gdzie spadają Anioły" ;)
21 lipca 2016, 19:12
Gif fajny... ... ale ten symbol TO ZŁO!!!
Edytowano - 21 lipca 2016, 20:56
@AriaBlaze606: dlaczego? to symbol równowagi między dobrem i złem
20 lipca 2016, 11:50
Mozna na to patrzec bez konca :D
21 lipca 2016, 18:59
@MrsPonczek: bo to niema końca
21 lipca 2016, 17:54
*Perfekcjonistyczny orgazm*
21 lipca 2016, 17:14
21 lipca 2016, 16:06
Moja perfekcja jest w raju.
20 lipca 2016, 22:03
TAAAAKKKK!
20 lipca 2016, 13:28
Fap fap fap...
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież21 lipca 2016, 16:02
I pomyśleć, że symbol Ying i Yang jest zakazany przez Kościół...
A to takie ładne przecież
Odpisz
21 lipca 2016, 20:57
@lorax12: dlaczego? co ma kościół do ying yang? (nie wiem czy dobrze napisałem)
Odpisz
21 lipca 2016, 21:08
@daglasio: Ja też, ale u mnie w klasie do Religii jest tablica zakazanych znaków i jest tam Ying i Yang
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2016, 21:10
@lorax12: a illumianati jest? u nas pani katechetka mówi że illiminati to szatan.
Odpisz
21 lipca 2016, 21:12
@daglasio: Chyba nie
Ale jest głową jednorożca i pentagram. I ch**, że tylko czarny pentagram jest zły
Odpisz
21 lipca 2016, 22:19
@lorax12: Ten symbol jest zakazany przez kościół, bo pokazuje równowagę między dobrem i złem, a w kościele dobro ma zwyciężać nad złem.
Odpisz
21 lipca 2016, 22:28
@SansSkeleton: Pfff
Każdy wie, że gdyby zło nie było w układzie z dobrem to nie byłoby harmonii
Polecam "Tam gdzie spadają Anioły" ;)
Odpisz
21 lipca 2016, 19:12
Gif fajny...
... ale ten symbol TO ZŁO!!!
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2016, 20:56
@AriaBlaze606: dlaczego?
to symbol równowagi między dobrem i złem
Odpisz
20 lipca 2016, 11:50
Mozna na to patrzec bez konca :D
Odpisz
21 lipca 2016, 18:59
@MrsPonczek: bo to niema końca
Odpisz
21 lipca 2016, 17:54
*Perfekcjonistyczny orgazm*
Odpisz
21 lipca 2016, 17:14
Odpisz
21 lipca 2016, 16:06
Moja perfekcja jest w raju.
Odpisz
20 lipca 2016, 22:03
TAAAAKKKK!
Odpisz
20 lipca 2016, 13:28
Fap fap fap...
Odpisz