Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niegrzeczny Oskarek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Tacy to pożyją
Brawo za czujność!
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 lipca 2016, 00:04
oszczędzi na praniu
Odpisz
6 lipca 2017, 12:15
@ALKATRAZ: Wiemy że odpisałeś
Odpisz
29 lipca 2016, 10:35
Czy tylko mi jego głowa wygląda jak wkurzona nocna furia bez uszu? :V
Odpisz
22 lipca 2016, 20:51
Hmmm...
Życie z ciemną, niestabilną psychicznie istotą bez serca, wsysającą z ciebie życie na każdym kroku....
Oj, biedak by ze mną chyba długo nie wytrzymał.....
Odpisz
22 lipca 2016, 21:20
@Lady_Deadpool: Psst. Symbionty z natury nie są złe i agresywne.
Odpisz
22 lipca 2016, 21:22
@Lady_Deadpool: symbiot to takie cuś co zawsze jest z tobą w harmonii i obaj korzystacie
Odpisz
22 lipca 2016, 21:24
@W_D_Gaster: Pssttt... Ale ja nie mówię o symbioncie...
Wiesz, ironia i tak dalej..
Odpisz
22 lipca 2016, 22:06
@ja_i_moje_osobowosci: Wiem coś o tym...
Odpisz
24 lipca 2016, 06:17
@Lady_Deadpool: Znam kogos takiego jak ty :P Da sie wytrzymac
Odpisz
24 lipca 2016, 10:40
@Oskaras: Jak ja?
Odpisz
24 lipca 2016, 10:54
@TUPAQ_: Nie, nevermind xd
Odpisz
24 lipca 2016, 14:25
@Oskaras: :|
Odpisz
21 lipca 2016, 22:48
Właściwie to on jest jej ubraniem... A ona nie ma nic pod nim... (Lenny)
Odpisz
21 lipca 2016, 23:27
@Zygarde: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
22 lipca 2016, 08:31
@Zygarde: Przez ciebie nabrałem ochoty na hentaia
Odpisz
22 lipca 2016, 08:59
Hentai z rańca dobry na wykorzystanie "powstańca" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
22 lipca 2016, 21:15
@KrewetkaModliszkowa: hentai z rana jak śmietana. ('£') #apkowy_leny
Odpisz
22 lipca 2016, 22:23
@CoolSceleton95: Prosz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
22 lipca 2016, 22:23
@CoolSceleton95: Prosz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
23 lipca 2016, 11:53
dzięki
Odpisz
22 lipca 2016, 23:15
Gdzie ona ma nogi?
Odpisz
23 lipca 2016, 10:39
@zx2001: prosto :)
Odpisz
23 lipca 2016, 10:12
Mama?Tata!?
Odpisz
23 lipca 2016, 12:00
@TUPAQ_: sk******?!
Odpisz
23 lipca 2016, 23:28
@zynkfryd: Co?
Odpisz
23 lipca 2016, 09:53
Szczerbatek do domu!
Odpisz
23 lipca 2016, 04:51
A co miał Peter Parker powiedzieć?
Odpisz
23 lipca 2016, 02:23
odbjur 2:23
Odpisz
23 lipca 2016, 02:29
@Buras: nie
Odpisz
23 lipca 2016, 02:32
@Buras: 2:32
Odpisz
23 lipca 2016, 02:34
IT'S TIME TO SLEEP
Odpisz
23 lipca 2016, 02:36
@Buras: Wlasnie nie moge pomocy
Odpisz
23 lipca 2016, 02:37
@Buras: Który to już twój dzień bez snu? xd
Odpisz
23 lipca 2016, 02:40
@Buras: ODBJUR
Odpisz
23 lipca 2016, 03:00
@ukr0707: 4
Odpisz
23 lipca 2016, 03:57
@Buras: O 1 więcej ode mnie.
Odpisz
23 lipca 2016, 01:28
co to za dziewczyna? :p
Odpisz
22 lipca 2016, 23:41
Aha.
Odpisz
22 lipca 2016, 21:53
muj brat TUPAQ to symbiot
Odpisz
22 lipca 2016, 22:00
@zynkfryd: Wiem,i jestem upierdliwy znając życie C; .
Odpisz
22 lipca 2016, 22:09
@TUPAQ_: ja jestem bardziej B)
Odpisz
22 lipca 2016, 22:10
@zynkfryd: To spoko.
Odpisz
22 lipca 2016, 22:11
@TUPAQ_: mój brat jest komorom gazową
Odpisz
22 lipca 2016, 22:14
@zynkfryd: Ten biologiczny,czy ja?
Odpisz
22 lipca 2016, 22:16
@TUPAQ_: biologiczny
Odpisz
22 lipca 2016, 22:27
@zynkfryd: OK.
Odpisz
22 lipca 2016, 22:49
@TUPAQ_: taa ok
Odpisz
22 lipca 2016, 23:20
@zynkfryd: Nooo,nie dla ciebie...
Odpisz
23 lipca 2016, 08:24
@TUPAQ_: skąd wiedzałeś
Odpisz
23 lipca 2016, 10:01
@zynkfryd: Zgadywałem.
Odpisz
22 lipca 2016, 22:17
Trzeci raz to czytam i ni chuia nie rozumiem. [_______________] <- pudło
Odpisz
22 lipca 2016, 22:21
@GooseApocalypsE: Albo:
a) Ta dziewczyna to kosmita
b) Ten kosmita jest zbyt kulturalny dla tej kobiety.
Odpisz
22 lipca 2016, 22:23
@MlKicia: Nadal nie kumam ale dzięki.
Odpisz
22 lipca 2016, 22:26
@GooseApocalypsE: Prosi o uprzejmość tą kobiete,a ona się woli tak zachowywać.Czym ona go tym wk*****.
Odpisz
22 lipca 2016, 22:27
@TUPAQ_: Dziękuje
Odpisz
22 lipca 2016, 22:31
@GooseApocalypsE: A nie ma za co.
Odpisz
22 lipca 2016, 21:17
Słodki ten symbiont, aż przypomniała mi się wymyślona przeze mnie w okresie aktywności twórczej i natchnienia literackiego rasa Cieni...
Odpisz
22 lipca 2016, 21:38
@lorax12: Czyżby Metro 2033 :D?
Odpisz
22 lipca 2016, 21:45
@WebsTer230: Nie
Wtedy nie wiedziałem nic o Metro :/
To był spontaniczny pomysł
Odpisz
21 lipca 2016, 22:10
Ile ja bym oddał za życie z symbiontem.
Odpisz
21 lipca 2016, 22:29
@hubikstkj: ogólnie rzecz biorąc, masz miliony symbiontów. Są nimi, na przykład, bakterie w jelicie grubym.
Odpisz
21 lipca 2016, 22:34
@Aracz: Albo tasiemiec
Odpisz
21 lipca 2016, 22:36
@polandball1: tasiemiec to nie symbiont. Symbiont żyje z gospodarzem w harmonii, korzyści są po obu stronach. No a tasiemiec żyje czysto pasożytniczo, bierze i nic nie pomaga.
Odpisz
21 lipca 2016, 22:52
@Aracz: Pomaga schudnąć
Odpisz
22 lipca 2016, 02:23
@ghostarcher: Niestety nie, ponieważ jednocześnie zwiększa potrzebę jedzenia u nosiciela, a sam pobiera tylko potrzebne mu składniki :D
Odpisz
22 lipca 2016, 09:52
@pampkin: Wiesz, to nie miało być brane tak dosłownie.
Odpisz
22 lipca 2016, 21:07
@hubikstkj: Ile bym oddał za takie burczenie.
Odpisz