Czasem mieszanie gatunków Pokemonów to zły pomysł
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Niezniszczalne
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lipca 2016, 23:07
To też jest niezłe :D
Odpisz
22 lipca 2016, 23:48
@pawlaso: ...
Odpisz
22 lipca 2016, 23:48
@pawlaso:
Odpisz
22 lipca 2016, 23:50
@pawlaso: Te oczy XD Oczo - buzia
Odpisz
22 lipca 2016, 23:54
@pawlaso: Jak się nazywa ta apka/strona?
Odpisz
Edytowano - 23 lipca 2016, 00:01
@EveryBodyDoTheFlopGuy: ta ryba wygląda jak Ugway.
Odpisz
23 lipca 2016, 00:04
@xxxPaterrix03xxx: Pokemon fusion.
Odpisz
23 lipca 2016, 07:29
@EveryBodyDoTheFlopGuy: Majestatyczny koń :D
Odpisz
23 lipca 2016, 09:21
@pan_hejter: Rzeczywiście
Odpisz
24 lipca 2016, 00:30
@EveryBodyDoTheFlopGuy: Ta morda wygląda jak oko chibi
Odpisz
23 lipca 2016, 19:47
Mina tego "Weechu". Możemy sobie wyobrazić, że mówi takie "Wee ^^"
Odpisz
23 lipca 2016, 09:18
Pikarp jest piękny!
Odpisz
22 lipca 2016, 00:48
Jak się nazywa ten z dziwną paszczą? Nie bijcie za brak wiedzy :I
Odpisz
22 lipca 2016, 01:02
@ZacnaPani: nie bijemy za brak wiedzy. Bijemy za ślepotę. Masz na górze podpisanego
Odpisz
22 lipca 2016, 16:50
@Nietypowy: Powyżej jest nazwa już zmieszanwgo pokemona a ja potrzebuje dwóch pierwotnych wersji.
Odpisz
22 lipca 2016, 20:04
@ZacnaPani: Ale który z dziwną paszczą?
Odpisz
Edytowano - 22 lipca 2016, 20:13
@ZacnaPani: Ten największy to ninetales połączony z wepinbellem, ten ptaszek to grimer i pidgey, a ten po lewej to oczywiście pikachu z weezingiem ;) Nie ma za co
Odpisz
Edytowano - 23 lipca 2016, 02:09
@Crobat: Dziękować.
Odpisz
23 lipca 2016, 00:53
Co jak co,ale ja się cieszę jak dziecko ze względu na to,że mogę ułożyć moje imię z tej fuzji!
Odpisz
23 lipca 2016, 00:57
@Kenossa:
Odpisz
23 lipca 2016, 00:58
@Kenossa:
Odpisz
22 lipca 2016, 23:30
Pokèmony z dałnem?
Odpisz
22 lipca 2016, 22:02
*zło*
Odpisz
22 lipca 2016, 21:34
Szkoda, że na tej stronie ze zmieszaniem dwóch poków można mieszać tylko poki z I generacji.
Odpisz
22 lipca 2016, 21:33
Zepsuli mi mojego Ninetales'a D:
Odpisz
21 lipca 2016, 23:27
Ten gołąb jest ekstra
Odpisz
21 lipca 2016, 23:29
@kenio60: babciu to jest zajebiste
Odpisz
21 lipca 2016, 23:33
@DEDENIEBIJDEDE: Pasztet
Odpisz
21 lipca 2016, 23:37
@DEDENIEBIJDEDE: ~ Kamruz
Odpisz
21 lipca 2016, 23:38
@kenio60: no dobra wypi****dalam już usuwam konto *Gargamelvlog pijacy rozpuszczalnik*
Odpisz
21 lipca 2016, 23:38
@lorax12: cumgruz
Odpisz
21 lipca 2016, 23:39
@DEDENIEBIJDEDE: :3
Odpisz
21 lipca 2016, 23:41
@lorax12: ogląda się kamruzika i jego serii z HS (teraz pytanie hearthstone czy homestuck :V)
Odpisz
21 lipca 2016, 23:43
@DEDENIEBIJDEDE: Hearthstone
Odpisz
21 lipca 2016, 23:44
@lorax12: git gud odpowiedź
Odpisz
21 lipca 2016, 23:45
@DEDENIEBIJDEDE: :>
Odpisz
21 lipca 2016, 23:48
@lorax12: :>>
Odpisz
22 lipca 2016, 21:01
@lorax12: witaj
Odpisz
22 lipca 2016, 21:11
To fajnie :/
Odpisz
22 lipca 2016, 21:12
@lorax12: to fajnie:*
Odpisz
22 lipca 2016, 21:21
...
Odpisz
Edytowano - 22 lipca 2016, 21:00
Jestę nowym urzytkownikę tego serwisu
Odpisz
22 lipca 2016, 21:54
Nobody cares m8
Odpisz
22 lipca 2016, 21:58
Odpisz
23 lipca 2016, 07:51
masz źle napisany nick i wgl. nobody cares
Odpisz
22 lipca 2016, 20:39
Pokemony to gówno dla mnie, nie zbieram tego.
Odpisz
22 lipca 2016, 20:50
@kolejny2004troll: Spłoń w Piekle. Pokémon is love, Pokémon is life.
Odpisz
22 lipca 2016, 20:52
@ThePolishKillerPL: ">Miałem tylko 9 lat
>Uwielbiałem pokemony
>Miałem wszystkie gry i karty z pokémonami
>Modliłem się do pokemonów każdej nocy przed snem dziekujac za to że żyję
>Pokemony są miłością. Pokemony są życiem mówiłem
>Tata to usłyszał i nazwał mnie pedałem
>Wiedziałem że był zazdrosny o moje oddanie Pokémonom
>nazwałem go pi**ą
>dał mi w pysk i kazał iść spać
>płakałem. Bolała mnie twarz po uderzeniu
>leżałem w łóżku i było mi zimno
>nagle poczułem wszechogarniajace mnie ciepło
>coś mnie dotknęło
>był to Red
>byłem taki szczęśliwy w tym momencie
>szepnął mi do ucha - to mój onix
>złapał mnie swoimi mocarnymi rękami trenera i powalił na ziemie tak że stałem na czworakach
>Jestem gotów
>rozpostarłem moje pośladki dla Reda
>spenetrował moją grotę Nestlé
>bolało tak bardzo ale zrobiłem to dla pokemonów
>czułem jak oczy zachodzą mi łzami
>stawiam się naprzeciw jego sile
>chcę zaspokajać Reda
>ryknął na calymdom zapełniając całe moje jelito grube swoją miłością do pokemonów
>tata wchodzi do pokoju
>Red patrzy mu w oczy i mówi
>muszę złapać je wszystkie
>Red wyleciał przez okno zostawiając za sobą woń koffinga
>Pokemony są miłością. Pokemony są życiem."
~ ThePolishKillerPL
Odpisz
22 lipca 2016, 21:15
@kolejny2004troll: *apkowy mózg rozje**ny*
Odpisz
22 lipca 2016, 21:54
@kolejny2004troll: tl;dr
Odpisz
23 lipca 2016, 07:52
@Kenossa: żałuj
Odpisz
23 lipca 2016, 12:42
@kolejny2004troll: Sry bruh, #NoHomo
Odpisz
23 lipca 2016, 19:40
@kolejny2004troll: PS.
Odpisz
22 lipca 2016, 20:19
EPIC POKE-TEAM!
Odpisz
22 lipca 2016, 20:16
Zabijcie to zanim złoży jaja! ;__;
Odpisz
22 lipca 2016, 07:05
Weepintails
Odpisz