Ten sam koszmar każdego dnia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Nie są aż takie pyszne
Trzeba brać osobną torbę
Ikony
Drewniany kominek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 22 lipca 2016, 00:47
Podobno we śnie nie można umrzeć i na przykład zobaczyć, co jest po śmierci, czy coś, za każdym razem się obudzisz ;-;
Odpisz
22 lipca 2016, 00:50
@BrendonsForehead: źle napisane ale wiem o co chodzi. Ty myślisz o zabiciu się, a w obrazku chodzi o zatrzymanie akcji serca poza snem
Odpisz
22 lipca 2016, 01:04
@BrendonsForehead: potwierdzam, zawsze jak mam koszmar i mam już umrzeć to się budzę, przechodzą mnie ciarki i jestem cały spocony i zestresowany. A jak umre jakoś nagle w śnie to po prostu sie budzę z lekkim stresem.
Odpisz
22 lipca 2016, 01:07
@makajet: jeżeli za każdym razem się budzisz to znaczy że rzadko ci się to zdaża. Gdy się przyzwyczaisz to się od tego nie obudzisz. A i teraz będziesz mieć wincyj koszmarów bo sugestia. Nie ma za co
Odpisz
22 lipca 2016, 09:21
@Nietypowy: Już wstałem, nie miałem koszmaru ^^
Odpisz
22 lipca 2016, 12:57
@makajet: jeszcze
Odpisz
8 sierpnia 2016, 12:26
@makajet: Ja miałem kiedyś taki sen: goniła mnie jakaś dziwna postać w labiryncie w którym można było spaść i za pomocą kolcy sie zabić. Goniło mnie to z godzine więc się poddałem i skoczyłem w kolce. Obudziłem sie. Zacząłem rzygać krwią potem saostać mnie goniłaentarzu teraz umarłem innąią to może być śmieszne ale wsadził mi w duwielkiego petasamagoniłaumarłemaledrzygałemedł buzią i rzygałem kupą.
Odpisz
8 sierpnia 2016, 12:36
@makajet: nie dokoncze bo mam ch*jowy telefon
Odpisz
22 lipca 2016, 08:47
Kiedyś we śnie umarłem, ale się nie obudziłem, wiedziałem za to jak leżę i w ogóle, ale mimo to nie mogłem się ruszyć, ani otworzyć oczu, gdy próbowałem to czułem jak się pocę, po chwili się uspokoiłem i udało mi się obudzić.
Odpisz
22 lipca 2016, 09:09
@jacek1s: To był najprawdopodobniej paraliż senny
Odpisz
22 lipca 2016, 09:30
@Zlodziej_Ziemniakow: Może
Odpisz
22 lipca 2016, 10:13
@jacek1s: umarłeś ale żyjesz
Odpisz
22 lipca 2016, 11:55
@jacek1s: Potwierdzone info: jacek1s jest Jezusem.
Odpisz
22 lipca 2016, 12:03
@KoffamKakalo: Bez przesady, mi aż tak rzadki zarost nie rośnie, a szkoda.
Odpisz
24 lipca 2016, 17:54
@Kubox123456: Niestety
Odpisz
24 lipca 2016, 20:20
@jacek1s: To jak już będziesz umierał to możesz za moje grzechy :v
Odpisz
24 lipca 2016, 17:14
O boże. ten mem jest tak martwy, że chciałabym nim zostać.
Odpisz
22 lipca 2016, 11:34
,,no kuurwaa znowuu?"
Odpisz
22 lipca 2016, 10:37
Ja miałam tak że powinnam we śnie zostać pożarta przez Tytana, (SNK) ale się obudziłam ;-;
Odpisz
22 lipca 2016, 00:31
Tru
Odpisz