Ale naiwni Ci Bawarczycy...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Młodzi gniewni
Jakby trochę nie fair
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lipca 2016, 08:50
A byłem pewny że to znaczy ,,Bóg jest wszechmogący" no ale jak widać się myliłem.
ps. Allahu akbar.
Odpisz
22 lipca 2016, 08:51
@Mycha2001: *unika*
Odpisz
22 lipca 2016, 08:55
Allahu akbar
Odpisz
22 lipca 2016, 08:58
@Jasnowidz: *unika*
Odpisz
22 lipca 2016, 09:00
Dzień dobry, uwaga na siekierę.
Odpisz
22 lipca 2016, 09:08
@KwasDeoksyrybonukleinowy: *unika* Nosz ku***!
Odpisz
22 lipca 2016, 09:23
Ale bombowa zabawa!
Odpisz
22 lipca 2016, 09:32
Allahu akbar
Odpisz
22 lipca 2016, 09:38
@Jasnowidz: Pi******* to! *znika*
Odpisz
22 lipca 2016, 10:09
*pojawia się tuż za nim* Allahu akbar!
Odpisz
22 lipca 2016, 11:11
@Jasnowidz: *łapie siekierą i rzuca w niego bez możliwości uniknięcia ciosu*
Odpisz
22 lipca 2016, 11:13
Dzisiaj dzień siekiery! Rzucjamy w każdego! *rzuca siekierą w przypadkowego przechodnia*
Odpisz
22 lipca 2016, 11:15
@Jasnowidz: *rzuca w losowego typa*
Ku***, przepraszam!
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2016, 17:07
JAPIE**OLE¡!¡!¡!¡!¡!MÓJ BRZUCH!!!*wyciąga siekierę*NO NIE,KTO RZUCAŁ!!??!!
Odpisz
24 lipca 2016, 17:56
@TUPAQ_: JA
Odpisz
24 lipca 2016, 18:00
@Heksakosjoikontaheksafob: Dzięki za siekierę ;D
Odpisz
24 lipca 2016, 18:25
@TUPAQ_: *rzuca siekierą*
Odpisz
24 lipca 2016, 18:46
@Jasnowidz: *łapie*
Odpisz
24 lipca 2016, 18:47
@TUPAQ_: *znika*
Odpisz
24 lipca 2016, 19:38
@Jasnowidz: Co tu się odpi***ala?
Odpisz
24 lipca 2016, 20:00
@xxxPaterrix03xxx: Rzucamy siekierami
Odpisz
24 lipca 2016, 20:01
@Jasnowidz: *ma 2 siekiery* :]
Odpisz
28 lipca 2016, 13:09
@Jasnowidz: Podaj jedną!
Odpisz
28 lipca 2016, 13:14
@xxxPaterrix03xxx: *daje*
Odpisz
29 lipca 2016, 23:29
@TUPAQ_: *bierze i odcina ci rękę*
Odpisz
30 lipca 2016, 19:14
@xxxPaterrix03xxx: *ręka odrasta i odcina ci głowę*
Odpisz
31 lipca 2016, 11:57
@TUPAQ_: No i ch*j. Obraziłem się i sobie idę do domu.
Odpisz
31 lipca 2016, 20:30
@xxxPaterrix03xxx: LEL.
Odpisz
24 lipca 2016, 19:49
Tak samo bawi mnie uspokajanie, że "spokojnie, zabił kilka osób, ale najważniejsze, że nie był powiązany z państwem islamskim".
Nie no, ku*wa, na prawdę uspokoiło mnie to, że koleś który nigdy nic nie odpi***alał nagle wyszedł mordować. Dawno nie czułem się tak bezpiecznie.
Odpisz
22 lipca 2016, 13:52
bo ten młody Afgańczyk. wcale się nie zradykalizował i wcale nie wrzucał zdjęć flagi tzw. Państwa Islamiskiego do internetu. Wcale
Odpisz
22 lipca 2016, 09:51
Tak było.
Odpisz
22 lipca 2016, 09:41
Mojej znajomej raz coś odbiło i kazała nazywać ją "Allah". Do dzisiaj mam bekę.
Odpisz