Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pozdrawiam świetliki
Szybki jak błyskawica
Można, tylko trzeba wstawać rano
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 sierpnia 2018, 20:55
Kiedy komputer ci sie zaciął i nawalasz lewy przycisk myszy a potem ci sie odpala milon niepotrzebnych okien
Odpisz
8 września 2018, 14:30
@yendlooch: dokladnie
Odpisz
22 lipca 2016, 18:18
boje sie myśleć jak będzie wyglądało jej ciało jak już urodzi
Odpisz
22 lipca 2016, 18:53
@gulpin: Kate Gosselin urodziła sześcioraczki i tak wygląda:
Odpisz
22 lipca 2016, 18:57
not bad
Odpisz
23 grudnia 2016, 15:00
@gulpin: jedno slowo: Operacjaplastyczna
Odpisz
23 lipca 2016, 15:18
Strzelać przez całe życie ślepakami, a jak już trafisz, to ze śrutu.
Odpisz
22 lipca 2016, 22:07
Takie zdjęcie podziała na niektórych jak antykoncepcja :D
Odpisz
22 lipca 2016, 19:02
Kumulacja :P
Odpisz
22 lipca 2016, 18:29
Musiał się na koniec mocno postarać.
Odpisz
22 lipca 2016, 11:28
Wygląda troche jakby chodowała w sobie jakiegoś kosmicznego zarodka.
Odpisz
22 lipca 2016, 14:00
@Irvin: Inwazja kebabów!
Odpisz
22 lipca 2016, 13:15
@kinmo2003*sześciorgiem
Odpisz
22 lipca 2016, 11:54
W sumie to spoko.
Odpisz
22 lipca 2016, 11:29
>zrob 6 dzieci
>ustawa 500+
>dostawaj 3000zł tylko za to ze masz 6 dzieci
>dodaj do tego swoje zarobki (zalózmy ze przecietnie jest ro 2000zł netto)
>zarabiasz 5000zł miesięcznie
>opłata za dom i żarcie nie kosztuje cie więcej niż ~3000zł za całą rodzinę.
>masz ~2000zł na czysto dla siebie.
>wygryw
Odpisz
Edytowano - 22 lipca 2016, 11:46
@Sebzer: Założę się że bys nie wytrzymał z sześcioma dziećmi.
Odpisz
22 lipca 2016, 12:48
@Sebzer: 2500 zl*
Odpisz
Edytowano - 22 lipca 2016, 13:49
@RussiaBall: W sumie to od iluś tam złotych na głowę dostaje się też na pierwsze dziecko a jak głów jest sześć...
Edit: 800zł na głowę to w takim razie trzeba by zarabiać 800*8 czyli 6400. W takim razie jest to 3200 netto na rodzica a, w tym przypadku zarabia najwyraźniej tylko jedna osoba i to 2000 netto.
Edit 2: Wiesz skąd to wiem? Studiuję prawo.
Odpisz
22 lipca 2016, 15:55
@kinmo2003: I do tego jesteś weganem i przygotowujesz swoją wege koloacje.
Odpisz
22 lipca 2016, 18:03
@kinmo2003: Pisz łatwiej do zrozumienia dla innych pls.
Odpisz
22 lipca 2016, 18:17
@Sebzer: Tylko idioci wierzą, że 500+ będzie na zawsze. Pociągnie z 2 lata a potem zabraknie funduszy a dzieci zostaną.
Odpisz
22 lipca 2016, 20:02
@bart161: i tak to cud że pis spełnia swoje szalone pomysły
Odpisz
22 lipca 2016, 20:18
@bylejakbylegdzie: Dla mnie 500+ jest bez sensu po co wspierać te wszystkie patologie, lepiej przeznaczyć te fundusze na budowy dróg/placów zabaw dla dzieci.
Odpisz
31 sierpnia 2020, 12:44
@bart161: póki 500+ ma się bardzo dobrze
Odpisz