Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie po oczach
Jesteś wybrańcem panie profesorze
No to posłuchane
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 czerwca 2024, 13:29
Русский Мад Макс
Odpisz
2 stycznia 2021, 20:59
Pojazy w gta online be like:
Odpisz
12 listopada 2018, 21:40
ja bym powiedział że bardziej metro 2033.
Odpisz
27 kwietnia 2018, 22:42
ukraiński...
Odpisz
9 września 2017, 19:06
Akurat Szakale z Mad Max: Na drodze Gniewu mówili po rosyjsku, więc...
Odpisz
9 maja 2017, 18:58
epickie
Odpisz
26 lipca 2016, 18:01
Mad Marks.
Odpisz
27 lipca 2016, 00:24
@Dark_Dante: Pomocy kontroler na tym obrazku: http://www.obrazki.jeja.pl/238832,gdyby-ewolucja-zabezpieczyla-nas.html
Odpisz
27 lipca 2016, 16:03
@BorasStalkerSparty: Schowaj się za kawałkiem blachy.
Odpisz
28 lipca 2016, 22:20
@Dark_Dante: Już a tera czekam na pomoc podeślij mi oddział jakiś bo amunicja mi się skończyła
Odpisz
13 stycznia 2017, 13:31
@BorasStalkerSparty: AHHH NUUU CHEEKI BREEKI IV DAMKE *wbiega do pomieszczenia strzelając na ślepo we wszystko co żyje*
Odpisz
13 stycznia 2017, 16:29
@triad23: AAAA BLAĆ!!! TY DEKLU CHOWAJ SIE CZUBIE
**rzuca sie na pijanego bandyte**
Odpisz
13 stycznia 2017, 18:13
@BorasStalkerSparty: osszzz...ja jestem z wami 'blin!
Odpisz
17 stycznia 2017, 16:13
@triad23: **wstaje i otrzemuje sie z kurzu i pomaga podnieść sie bandycie** BLAĆ! prawie cie kontroler zabił...
Odpisz
17 stycznia 2017, 16:20
@BorasStalkerSparty: właściwie to moja taktyka...na pałę wbiegasz do pomieszczenia i prujesz serią *Pociąga łyk wódki* zazwyczaj to działa...blać! Bierej PKM i pizgamy ich!
Odpisz
17 stycznia 2017, 16:23
@triad23: ja tak wbiegałem z dszk na czerwonych **bierze pkm** PASZLI BLAĆ! PAPALI SUKA PAPALI!!
Odpisz
17 stycznia 2017, 16:35
@BorasStalkerSparty: ...zara...to ty miałeś DSZK'a?...a j*bać to CHEEKI BREEKI SUKA!!!
Odpisz
19 stycznia 2017, 17:17
@triad23: miałem w GAZie Tigrze ale wacha mi sie skończyła
Odpisz
20 stycznia 2017, 07:56
@BorasStalkerSparty: to lej spirytus....mnie moja łada na tym odplaliła
Odpisz
20 stycznia 2017, 16:49
@triad23: Jakieś bandyty z Janowa zaje**ły mi koła i silnik
Odpisz
20 stycznia 2017, 17:04
@BorasStalkerSparty: o sk*rwesyn czekaj ino*Dzwoni do Dark_Dante* Dante przyślij mnie tu Silnik do tigra jak i opony do niego
Odpisz
20 stycznia 2017, 17:07
@triad23: Dzieki
Odpisz
20 stycznia 2017, 19:03
@BorasStalkerSparty: a nie ma za co, towarisz! *podaje rękę* wołają na mnie Hunter
Odpisz
20 stycznia 2017, 21:23
@triad23: Priviet mielismy w zakonie Wielkiego Stalkera to pociagnoł z sobą wielu czarnych do piekła
tez nazywał sie Hunter i dzieki niemu Artem zniszczył cienie a na mnie mówią Borys
Odpisz
21 stycznia 2017, 09:40
@BorasStalkerSparty: borys taa...słuchaj oto mój wielki plan wyjścia z tego gówna mutantów: Taktyczne Spi***alanie, co ty na to?
Odpisz
21 stycznia 2017, 12:46
@triad23: no to dawaj SETĄ!! DZIDA!! bieg nij
Odpisz
21 stycznia 2017, 17:27
@BorasStalkerSparty: da! *Taktyczny Spie**ol*
Odpisz
21 stycznia 2017, 23:39
@triad23: NOSZ BLIN gdzie my jesteśmy?
Odpisz
22 stycznia 2017, 10:34
@BorasStalkerSparty: chyba w...fabryce jakiejś...
Odpisz
22 stycznia 2017, 21:12
@triad23: SUKA BLYAT! no to w czornej dupie jestesmy masz PDA?
Odpisz
23 stycznia 2017, 08:48
@BorasStalkerSparty: mam *Zagląda do PDA* toż to...Reaktor!
Odpisz
23 stycznia 2017, 16:37
@triad23: O Blać! dlaczego jeszcze żyjemy? Ale odje**li my... Pacz spełniacz życzeń!
Odpisz
24 stycznia 2017, 21:09
@BorasStalkerSparty: o ch*j rzeczywiście *Wyjmuje RPG-7* no to co pizgniemy to?
Odpisz
25 stycznia 2017, 21:10
@triad23: łee ku*wa nic z tego dobrego nie wyszło za duzo stalkerów zgineło poszukując tego
**wyjmuje GM-94** pruj ile wlezie! ZA SPARTE I METRO! I WÓDKE !!
Odpisz
26 stycznia 2017, 08:18
@BorasStalkerSparty: i za CHEEKI BREEKI *5 minut później* o sk*rwesyn ale żem się naj*bał. Kto by pomyślał, że rozwalenie Spełniacza jest takie łatwe...
Odpisz
26 stycznia 2017, 18:32
@triad23: łee panie to tera do baru sie lecim naje**ć paszki bleć
Odpisz
27 stycznia 2017, 09:28
@BorasStalkerSparty: no dobra jedziem!
Odpisz
9 lutego 2017, 18:03
@triad23: **napity w 4 dupy pyta sie** Eee blać który jest rok ?
Odpisz
26 lipca 2016, 20:11
ku*wa ukraiński ślepy ku*wa jesteś
Odpisz
20 listopada 2016, 22:43
@messi0001: cśśś,Bo Putin cię usłyszy
Odpisz
24 listopada 2016, 10:29
@TowarzyszJerzy: matuszka Rosja approved it
Odpisz
29 sierpnia 2016, 00:18
zajebiste
Odpisz
27 lipca 2016, 08:41
Śmiejecie się z Rusków, a to Polacy nie tak dawno wzmacniali pojazdy deskami. Ruscy przynajmniej mają metal.
Odpisz
27 lipca 2016, 13:02
Nowy w internetach czy troll?
Odpisz
27 lipca 2016, 20:01
Ani to, ani to. Po prostu mówię prawdę.
Odpisz
27 lipca 2016, 00:21
Ukraiński jak już. ...
Odpisz
26 lipca 2016, 23:41
Gdyby Dying Light: The Following powstało na Ukrainie...
Odpisz
26 lipca 2016, 22:15
rosja to stan umyslu nie kraj
Odpisz
26 lipca 2016, 21:57
Szalony Maksymilian
Odpisz
26 lipca 2016, 21:37
fast & furious
Odpisz