Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Co za przypadek
Zdeklasowani znowu
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 lipca 2016, 18:14
niestety jak byłem mniejszy to tak robiłem, w dodatku jak miałem bobka to też się nim bawiłem, dobrze, że z tego wyrosłem, bo musiałbym codziennie ręce myć
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2016, 18:16
@ALKATRAZ: A nie mijesz codziennie ? Zebow tez codziennie nie mijesz jak nie bawiles sie nimi akurat w danym dniu bobkiem ?
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2016, 21:44
@ALKATRAZ: a tak to nie myjesz rąk?
Odpisz
24 lipca 2016, 22:55
@Patryk_Rozgwiazda: *odpowiedź ALKATRAZA*
Hahahahaha
Odpisz
24 lipca 2016, 18:03
A tak serio to ludzie to robią aby coś sprawdzić czy dla własnej satysfakcji?
Odpisz
24 lipca 2016, 19:04
@Patryk_Rozgwiazda: Żeby łatwiej było podnieść.
Odpisz
24 lipca 2016, 19:19
@Pitrekkk: Ale jak i tak nie biorą czteropaka . bo ja jak kupię i nie mam siatki tez tak robię .
Odpisz
24 lipca 2016, 19:51
@Patryk_Rozgwiazda: dla czystej satysfakcji
Odpisz
22 lipca 2016, 16:32
I tak powkładali palce.
Odpisz
22 lipca 2016, 15:43
Ja tak robie
Odpisz
22 lipca 2016, 15:50
@polandball1: to nie jest powówd do dumy
Odpisz
22 lipca 2016, 16:28
@polandball1: wsadzasz palce w dupę?
Odpisz
22 lipca 2016, 16:30
Nie. W czteropaki
Odpisz