Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To się nie może nie udać
Jakby trochę nie fair
Lekko nie będzie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 kwietnia 2018, 21:46
Ten uczuć, kiedy mieszkasz na zadupiu
Odpisz
18 sierpnia 2016, 22:42
Ja mieszkam niedaleko tego miejsca gdzie arab zabił polke w ciąży ._.
Odpisz
6 sierpnia 2016, 17:18
Spoko, ja podchodziłąm z bliska :/ Ale nie mogam podejsc do papierza D:
Odpisz
25 lipca 2016, 19:41
Światowy Dzień Młodzieży w moim mieście (Kraków)
Szanse na zamach: 100%
Odpisz
25 lipca 2016, 19:43
@ChickenEatsRainbows: A nawet 102%
Gimby nie zrozumiejo :v
Odpisz
25 lipca 2016, 19:45
@Komandor_Brytania: Zwłaszcza jeśli to odbędzie się w parku.
Koło mojego bloku.
Odpisz
25 lipca 2016, 19:47
@ChickenEatsRainbows: Lepiej spierdzielaj gdzieś na wakacje. Polecam Szczecin. Odpoczniesz od smogu xD
Odpisz
25 lipca 2016, 19:50
@Komandor_Brytania: I tak cały czas siedzę w domu (MOŻE gdybym miała to je**ne Pokemon Go to może bym wychodziła lub gdybym miała przyjaciół, ale ludzie są tacy fałszywi...) więc praktycznie nie wiem prawie co się dzieje, ale mogę obserwować co się dzieje w tym parku z mojego balkonu ;-; A na wakacje nie pojadę, bo nie wiadomo gdzie, miałam pojechać nad morze czy coś :/
Odpisz
25 lipca 2016, 20:28
@ChickenEatsRainbows: Ahhh ;-; Nagraj cały zamach xD
Odpisz
25 lipca 2016, 20:32
@Komandor_Brytania: Nagram telefonem, jak jakiś będzie i wstawię na Youtube :v I wyślę ci linka :D
Odpisz
25 lipca 2016, 20:38
@ChickenEatsRainbows: Ja wracam samolotem do krakowa w środę ;_;
Odpisz
25 lipca 2016, 20:39
Obydwie mamy przerąbane ;-;
Odpisz
25 lipca 2016, 20:44
@ChickenEatsRainbows: Lece z moim bratem - byłym żołnierzem... Wieksze szanse?
Odpisz
25 lipca 2016, 20:45
Nie...
Odpisz
25 lipca 2016, 20:46
@ChickenEatsRainbows: A z racji że ma pozwolenie na u,żybie broni?
Powinna dojśc paczka z wiatrówką na lotnisko
juz jakis tydzien temu
Odpisz
25 lipca 2016, 20:55
Zależy gdzie służył Twój braciak :v
Odpisz
25 lipca 2016, 20:56
@ChickenEatsRainbows: Yahoooooo :D
Odpisz
25 lipca 2016, 20:57
@Komandor_Brytania: Ekhem... Irak. Rok temu zakończył służbę z powodu dziecka.
Odpisz
25 lipca 2016, 20:58
Chodzi mi o rodzaj wojsk :v
Ale Irak to już i tak duża premia do obrony :v
Odpisz
25 lipca 2016, 20:58
@ChickenEatsRainbows: Jestem z wami
Odpisz
25 lipca 2016, 21:04
@GamerGirl: Nie wiem jaki rodzaj wojsk, ale wiem że w Iraku. Tak czy siak... Wie ktoś czy doszła ta wiatrówka czy nie?
Odpisz
26 lipca 2016, 00:01
@ChickenEatsRainbows: Nope, jeśli każdy spodziewa się zamachu, to wtedy go nie ma (potwierdzone info) Jak było z euro 2016 czy szczytem NATO? Tu będzie podobnie: zamachu NIE będzie.
Odpisz
26 lipca 2016, 00:39
jak cie zestrzelą to gowno ci da broń, po drugie nigdy nie wniesiesz broni na poklad samolotu xD
Odpisz
26 lipca 2016, 10:32
@makajet: Mam nadzieje że przezyje :P
Odpisz
26 lipca 2016, 12:10
@ChickenEatsRainbows: do wypoczynku tylko bieniewice !!!!!
Odpisz
4 sierpnia 2016, 21:36
@Komandor_Brytania: No szlag no, żadnego zamachu nie było ;-;
I jeszcze to piszę po całym zdarzeniu .-.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 21:45
@ChickenEatsRainbows: Łeee
A chciałem zobaczyć GROM w akcji ;-;
Odpisz
4 sierpnia 2016, 21:46
@Komandor_Brytania: I nie zobaczysz ;-;
Damnit, liczyłam chociaż na pożar, bo w czwartek był pokaz ogni czy coś tam :/
Odpisz
4 sierpnia 2016, 21:49
@ChickenEatsRainbows: Co za zuo ;_;
Muszę czekać aż gdzieś ich wyślą ;_;
Pożar na fajerwerkach? Weź nie rozśmieszaj :v
Odpisz
4 sierpnia 2016, 21:57
@Komandor_Brytania: To nie były fajerwerki chyba :v
Odpisz
4 sierpnia 2016, 22:09
@ChickenEatsRainbows: To co? :v
Wojsko strzelało na cześć papieża? :v
Odpisz
4 sierpnia 2016, 22:10
@Komandor_Brytania: Nie, papież nawet w moim parku nie był ;-;
Odpisz
4 sierpnia 2016, 22:29
@ChickenEatsRainbows: Smuteg wiele ;-;
Tramwajem to się woził ale jejowiczów to już nie odwiedził :v
Odpisz
5 sierpnia 2016, 13:54
@ChickenEatsRainbows: A nie mówiłem?
Odpisz
5 sierpnia 2016, 15:32
@ChickenEatsRainbows: :P Ja wyladowalam na krajowym, powiem, Papierz ma fajny samolocik :p Jak chcesz to dam ci fote, jak znajde XD
Odpisz
6 sierpnia 2016, 14:26
Nie trzeba. Widziałam jak przelatywał na niebie z balkonu ;-;
Odpisz
22 lipca 2016, 22:28
Gdy mieszkasz w 30 tyś. którego nikt nie chce nawet zobaczyć
Odpisz
23 lipca 2016, 00:42
Witaj w klubie :P
Jakie województwo?
Odpisz
23 lipca 2016, 07:17
@XRames4: Dokładnie.
Trasa ŚDM - cisza na 5 lat.
Łódzkie.
Odpisz
23 lipca 2016, 12:02
@XRames4: Wielkopolskie
Odpisz
23 lipca 2016, 18:24
Kłania się Mazowieckie:P
30 tyś miasteczko pod warmińsko-mazurskim które każdy olewa
Odpisz
25 lipca 2016, 17:10
A jakie miasto? :P. Kalisz? Piła?
Odpisz
25 lipca 2016, 17:14
@Znajomy22: 10 tyś. miasteczko w bieszczadach
#wygryw
Odpisz
25 lipca 2016, 17:18
1000 wiocha na Śląsku
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2016, 17:29
60 tys. ale i tak zadupie. Lubelskie. Jedyne kto tu przyjeżdża to kierowcy tirów z Ukrainy.
Odpisz
25 lipca 2016, 17:33
@DeTeO238: 2 tysiące :) Wiocha zwana Trzebinią a obok bezkresne łąki przez ok 3 godziny.. JEstem bezpieczna? XD
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2016, 17:54
@Asasyn07: Na Śląsku? A mogę wiedzieć jak ta wiocha się nazywa? Też jeżech ze śląska
Odpisz
25 lipca 2016, 18:35
@Znajomy22: Kalisz ma ponad 100k mieszkańców :P
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2016, 18:40
Amatorzy... Około 80 osób wioska.
Odpisz
25 lipca 2016, 18:49
we have a winner!
albo nie, mój kolega mieszka w wiosce z 3 domami
Odpisz
25 lipca 2016, 18:52
@Znajomy22: Śrem
Odpisz
25 lipca 2016, 19:42
E, no. Śrem jest znany z tego, że jacyś uchodźcy byli w jakimś kościele, a po 3 dniach zwiali na zachód. Głowa do góry.
Odpisz
25 lipca 2016, 19:46
O cie ch*j. Szczecin mam. 500 tys, jak nie wincyj. Mam się bać?
Odpisz
25 lipca 2016, 19:59
Pie**olnęłaś to wszystko?
Odpisz
25 lipca 2016, 20:05
@TUPAQ_: Pie**olnołem jeszcze za płodu, wiedziałem, że się przyda.
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2016, 20:06
@TUPAQ_: dziwny dubel
Odpisz
25 lipca 2016, 20:08
Brawo ty!
Odpisz
25 lipca 2016, 20:08
Brawo ty!
Odpisz
25 lipca 2016, 20:35
@Znajomy22: Wiem a szkoda z kolegami szykowaliśmy się do obrony szkoły. Była by jatka bo zebraliśmy 60 osób...
Odpisz
25 lipca 2016, 20:59
@DrDamian_: Kobyłczyce (to tysiąc trochę podciągnąłem)
Odpisz
25 lipca 2016, 21:06
gdzie, ja też stąd ?!
Odpisz
25 lipca 2016, 21:27
Ja tez
Odpisz
25 lipca 2016, 22:00
@Darth__Vader: Śrem
Odpisz
25 lipca 2016, 22:16
Mam znajomą z Trzebinii :)
Odpisz
25 lipca 2016, 22:19
@Turbek213: Serio ? Jak sie nazywa?
Odpisz
25 lipca 2016, 22:40
Xd Klaudia P.
Odpisz
25 lipca 2016, 22:44
Kojarzysz? :D
Pewnie nie xd
Odpisz
26 lipca 2016, 16:20
@Asasyn07: Ja jestem z Rybnika.
Odpisz
28 lipca 2016, 08:50
@Turbek213: Ta kojarze :p Miałam taka koleżanke, ale sie przeniosla do innej szkoły :)
Odpisz
28 lipca 2016, 15:09
No widzisz.. Jeja takie małe xd Posiedzisz pare dni i już można bliższe osoby znaleźć ;P
Odpisz
28 lipca 2016, 17:19
@Turbek213: Czyżby Klaudia z ósemki?
Odpisz
28 lipca 2016, 21:10
Powiedzmy że nie mam takiej informacji xD (Jeszcze) Napiszę jak się dowiem ;p
Odpisz
28 lipca 2016, 21:33
Nie, nie Klaudia z pod ósemki ;)
Odpisz
29 lipca 2016, 12:10
@Turbek213: Mi chodzilo o szkołę XD Jkaby co :p Ale miałam taka nawe w klasie
zapytaj o Ewe XD
Odpisz
29 lipca 2016, 15:52
Nie, ona nie zna żadnej Ewy xD Ajm soł sorri
Odpisz
28 lipca 2016, 11:07
Trochę mam przerąbane, bo mieszkam na zachodzie w 100 tys. miescie D:
Odpisz
26 lipca 2016, 12:11
seby są herosami!
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2016, 00:45
... ale mieszkasz w Wielkiej Brytani więc jesteś bezpieczny
Odpisz
26 lipca 2016, 11:18
@Jiglypuff: Ja też! PIĄTECZKA :D
Odpisz
26 lipca 2016, 13:33
@Jiglypuff: Bo w UK wcale nie było zamachów...
Odpisz
26 lipca 2016, 00:40
I te typowe fotele z PKP xD
Odpisz
22 lipca 2016, 22:32
Mieszkam w małej miejscowości. Pod Niemcami. I tak mam wszystko to w dupie. Duda mnie obroni.
Odpisz
22 lipca 2016, 22:45
Odpisz
22 lipca 2016, 23:08
@Szymon123PL: Wierzę w Kaczkę świętą, Syna dudeusza I ducha świętego Macierewicza. Amen
Odpisz
25 lipca 2016, 17:58
może kwachu przyniesie potiony
Odpisz
26 lipca 2016, 00:25
Wyznaj swe grzechy przeciwko Dudeuszowi wielkiemu albowiem jest on jedyną nadzieją na lepsze jutro...
Odpisz
25 lipca 2016, 21:57
Zamachy w Niemczech + ja mieszkam w województwie Lubuskim = drama.
Odpisz
25 lipca 2016, 21:55
A kiedy były zamachy w Monarchium ja wracałem z Berlina.
Odpisz
25 lipca 2016, 20:57
Ja mam na wszystko wyj**ane
Odpisz
25 lipca 2016, 17:54
I w dodatku mieszkasz w Warszawie.
Odpisz
25 lipca 2016, 18:04
@yukiyukiyuki: Ja mieszkam 100 kilometrów od Warszawy, w Pruszkowie. Jak bardzo mam przeje**ne?
Odpisz
25 lipca 2016, 19:35
@sliwka20v: Wszyscy zginiemy
Odpisz
25 lipca 2016, 20:09
@yukiyukiyuki: Przewidziałam tą apokalipsę... zaleje nas fala dzieci neo i weganów, którzy dokonali aborcji 6-ego stycznia którzy studiują prawo i po wykładach idą na wieczorny crossfit. A szefem całego gangu będzie Alkatraz.
Odpisz
25 lipca 2016, 20:26
@sliwka20v: o a ja niedaleko Pruszkowa dokładnie w Komorowie
Odpisz
25 lipca 2016, 20:51
@BOSS111: Ciekawe... tam mieszka moja babcia... czekamy na dalsze komentarze o tym, gdzie kto mieszka.
Odpisz
25 lipca 2016, 18:04
A ja kupiłem sobie bilety na pociąg na ŚDM w krakowie, więc proszę o szacunek za heroiczną postawę
Odpisz
25 lipca 2016, 20:41
@romanow: *salutuje* Szanuję cię panie! Ale ja w środę lecę samolotem do KRAKOWA :) Proszę o szacunek za szansę śmierci lub zniszczenia Krakowa przez spadający samolot
Odpisz