Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2018, 21:46

Ten uczuć, kiedy mieszkasz na zadupiu

Avatar Maly_modelarz15

18 sierpnia 2016, 22:42

Ja mieszkam niedaleko tego miejsca gdzie arab zabił polke w ciąży ._.

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2016, 17:18

Spoko, ja podchodziłąm z bliska :/ Ale nie mogam podejsc do papierza D:

Avatar ChickenEatsRainbows

25 lipca 2016, 19:41

Światowy Dzień Młodzieży w moim mieście (Kraków)
Szanse na zamach: 100%

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (30)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (30)
Avatar
Konto usunięte

5 sierpnia 2016, 15:32

@ChickenEatsRainbows: :P Ja wyladowalam na krajowym, powiem, Papierz ma fajny samolocik :p Jak chcesz to dam ci fote, jak znajde XD

Avatar ChickenEatsRainbows

6 sierpnia 2016, 14:26

Nie trzeba. Widziałam jak przelatywał na niebie z balkonu ;-;

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2016, 22:28

Gdy mieszkasz w 30 tyś. którego nikt nie chce nawet zobaczyć

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (36)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (36)
Avatar
Konto usunięte

29 lipca 2016, 12:10

@Turbek213: Mi chodzilo o szkołę XD Jkaby co :p Ale miałam taka nawe w klasie
zapytaj o Ewe XD

Avatar Turbek213

29 lipca 2016, 15:52

Nie, ona nie zna żadnej Ewy xD Ajm soł sorri

Avatar Drago0328

28 lipca 2016, 11:07

Trochę mam przerąbane, bo mieszkam na zachodzie w 100 tys. miescie D:

Avatar bambusowapanda

26 lipca 2016, 12:11

seby są herosami!

Avatar Jiglypuff

Edytowano - 26 lipca 2016, 00:45

... ale mieszkasz w Wielkiej Brytani więc jesteś bezpieczny

Avatar
Konto usunięte

26 lipca 2016, 11:18

@Jiglypuff: Ja też! PIĄTECZKA :D

Avatar wiking101

26 lipca 2016, 13:33

@Jiglypuff: Bo w UK wcale nie było zamachów...

Avatar makajet

26 lipca 2016, 00:40

I te typowe fotele z PKP xD

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2016, 22:32

Mieszkam w małej miejscowości. Pod Niemcami. I tak mam wszystko to w dupie. Duda mnie obroni.

Avatar Szymon123PL

22 lipca 2016, 22:45

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2016, 23:08

@Szymon123PL: Wierzę w Kaczkę świętą, Syna dudeusza I ducha świętego Macierewicza. Amen

Avatar kasjan132pl

25 lipca 2016, 17:58

może kwachu przyniesie potiony

Avatar marcel22205

26 lipca 2016, 00:25

Wyznaj swe grzechy przeciwko Dudeuszowi wielkiemu albowiem jest on jedyną nadzieją na lepsze jutro...

Avatar KapitanKokosel

25 lipca 2016, 21:57

Zamachy w Niemczech + ja mieszkam w województwie Lubuskim = drama.

Avatar KapitanKokosel

25 lipca 2016, 21:55

A kiedy były zamachy w Monarchium ja wracałem z Berlina.

Avatar GamerGirl

25 lipca 2016, 20:57

Ja mam na wszystko wyj**ane

Avatar yukiyukiyuki

25 lipca 2016, 17:54

I w dodatku mieszkasz w Warszawie.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar BOSS111

25 lipca 2016, 20:26

@sliwka20v: o a ja niedaleko Pruszkowa dokładnie w Komorowie

Avatar sliwka20v

25 lipca 2016, 20:51

@BOSS111: Ciekawe... tam mieszka moja babcia... czekamy na dalsze komentarze o tym, gdzie kto mieszka.

Avatar romanow

25 lipca 2016, 18:04

A ja kupiłem sobie bilety na pociąg na ŚDM w krakowie, więc proszę o szacunek za heroiczną postawę

Avatar
Konto usunięte

25 lipca 2016, 20:41

@romanow: *salutuje* Szanuję cię panie! Ale ja w środę lecę samolotem do KRAKOWA :) Proszę o szacunek za szansę śmierci lub zniszczenia Krakowa przez spadający samolot

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar figaro19
Dodane przez: figaro19

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To się nie może nie udać

Jakby trochę nie fair

Lekko nie będzie

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka