Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar VanQuisch

28 lipca 2016, 22:28

Oj pamiętem. Do dzisiaj nie wiem jak działał ten pistolet.

Avatar Brazilball_

6 sierpnia 2017, 23:11

@VanQuisch: Jeśli jesteś jeszcze na jeja to moge ci napisać.

Avatar Jakup34

22 listopada 2017, 11:06

@Brazilball_: Mi możesz. xd

Avatar Brazilball_

22 listopada 2017, 16:39

@Jakup34: W skrócie,
Jak klikasz spust to klem wysyłany jest sygnał do TV żeby na ułamek sekundy był czarny ukran a później biały kwadrat na cel.
W ten sposób gdy pistolet wykryje sygnał, zakładając
czarny ekran - 0
biały kwadrat na kaczce - 1

jeśli jest 0 1 to kaczka pada
0 0 kaczka stoi bo to znaczy że spudłowaliśmy
1 1 znaczy że próbujy oszulać gre strzelając w jakieś światło

Avatar Archeologwinternetach

20 lutego 2018, 12:03

@Brazilball_: próbujy oszulać

Avatar VanQuisch

3 kwietnia 2018, 13:23

@Brazilball_: Oglądałem film o tym na ARHN.eu ale i tak dzięki :D

Avatar Maly_modelarz15

17 sierpnia 2016, 15:38

Mam cartriga z tym i te pistolety w piwnicy
Chyba źle napisałem catridge :p

Avatar hardkor1129

28 lipca 2016, 19:53

No sory, ja aktualnie mam wakacje i mam na wszystko wyje**ne, a strzelałem do tych je**nych kaczek jak miałem 3 lata

Avatar RaXen

28 lipca 2016, 17:32

Ja strzelałem ciągle do tego pchlarza bo mnie denerwował

Avatar
iqhawe

28 lipca 2016, 17:59

@RaXen: ty sadysto

Avatar Tony_Montana

29 lipca 2016, 11:22

@RaXen: No właśnie! Jaki normalny pies śmieje się ze swojego pana?

Avatar DHF1232

11 października 2018, 18:41

@RaXen: zasłużył na niehonorową śmierć

Avatar LudzkiGofr

24 lipca 2016, 09:25

Kolega nadal to ma na strychu

Avatar chervony_cartophel

28 lipca 2016, 15:09

@LudzkiGofr: Ja mam co innego na strychu. ( °ل͜°)

Avatar FreezyPop

Edytowano - 28 lipca 2016, 15:23

@chervony_cartophel: Pajęczynę.

Avatar xXxEbolaxXx

28 lipca 2016, 15:38

Avatar chervony_cartophel

28 lipca 2016, 15:50

@xXxEbolaxXx: Witaj

Avatar dolar654

28 lipca 2016, 17:03

@LudzkiGofr: zazdroszczę to było zajebiste mimo że mam 15 lat to mój brat to miał ale 2 lata temu się zepsuło

Avatar Routi

28 lipca 2016, 15:19

Właściwie to tylko się uczę i pomagam w domu. Pamiętam też VHS'y i dyskietki. A 18 nie było, w skrócie "zaje*iste dzieciństwo".

Avatar lewy2

28 lipca 2016, 15:10

pamiętam tom grę strzelalo się w kaczki i nie mam psa to nie mam obowiązku tego ale chomika:P

Avatar bylejakbylegdzie

24 lipca 2016, 09:49

aż takie stare przecież to nie jest

Avatar smokeu

24 lipca 2016, 22:16

@bylejakbylegdzie: No, nawet ja w to grałam.

Avatar heraklio2

24 lipca 2016, 15:42

walka z kowbojem była lepsza

Avatar Granat_

24 lipca 2016, 09:59

Każdy człowiek ma.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Przerwa na herbatkę

Można, tylko trzeba wstawać rano

Mało znany szczegół

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka