Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Przerwa na herbatkę
Można, tylko trzeba wstawać rano
Mało znany szczegół
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lipca 2016, 22:28
Oj pamiętem. Do dzisiaj nie wiem jak działał ten pistolet.
Odpisz
6 sierpnia 2017, 23:11
@VanQuisch: Jeśli jesteś jeszcze na jeja to moge ci napisać.
Odpisz
22 listopada 2017, 11:06
@Brazilball_: Mi możesz. xd
Odpisz
22 listopada 2017, 16:39
@Jakup34: W skrócie,
Jak klikasz spust to klem wysyłany jest sygnał do TV żeby na ułamek sekundy był czarny ukran a później biały kwadrat na cel.
W ten sposób gdy pistolet wykryje sygnał, zakładając
czarny ekran - 0
biały kwadrat na kaczce - 1
jeśli jest 0 1 to kaczka pada
0 0 kaczka stoi bo to znaczy że spudłowaliśmy
1 1 znaczy że próbujy oszulać gre strzelając w jakieś światło
Odpisz
20 lutego 2018, 12:03
@Brazilball_: próbujy oszulać
Odpisz
3 kwietnia 2018, 13:23
@Brazilball_: Oglądałem film o tym na ARHN.eu ale i tak dzięki :D
Odpisz
17 sierpnia 2016, 15:38
Mam cartriga z tym i te pistolety w piwnicy
Chyba źle napisałem catridge :p
Odpisz
28 lipca 2016, 19:53
No sory, ja aktualnie mam wakacje i mam na wszystko wyje**ne, a strzelałem do tych je**nych kaczek jak miałem 3 lata
Odpisz
28 lipca 2016, 17:32
Ja strzelałem ciągle do tego pchlarza bo mnie denerwował
Odpisz
28 lipca 2016, 17:59
@RaXen: ty sadysto
Odpisz
29 lipca 2016, 11:22
@RaXen: No właśnie! Jaki normalny pies śmieje się ze swojego pana?
Odpisz
11 października 2018, 18:41
@RaXen: zasłużył na niehonorową śmierć
Odpisz
24 lipca 2016, 09:25
Kolega nadal to ma na strychu
Odpisz
28 lipca 2016, 15:09
@LudzkiGofr: Ja mam co innego na strychu. ( °ل͜°)
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2016, 15:23
@chervony_cartophel: Pajęczynę.
Odpisz
28 lipca 2016, 15:38
@chervony_cartophel: Witaj.
Odpisz
28 lipca 2016, 15:50
@xXxEbolaxXx: Witaj
Odpisz
28 lipca 2016, 17:03
@LudzkiGofr: zazdroszczę to było zajebiste mimo że mam 15 lat to mój brat to miał ale 2 lata temu się zepsuło
Odpisz
28 lipca 2016, 15:19
Właściwie to tylko się uczę i pomagam w domu. Pamiętam też VHS'y i dyskietki. A 18 nie było, w skrócie "zaje*iste dzieciństwo".
Odpisz
28 lipca 2016, 15:10
pamiętam tom grę strzelalo się w kaczki i nie mam psa to nie mam obowiązku tego ale chomika:P
Odpisz
24 lipca 2016, 09:49
aż takie stare przecież to nie jest
Odpisz
24 lipca 2016, 22:16
@bylejakbylegdzie: No, nawet ja w to grałam.
Odpisz
24 lipca 2016, 15:42
walka z kowbojem była lepsza
Odpisz
24 lipca 2016, 09:59
Każdy człowiek ma.
Odpisz