Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jeszcze jak
No to posłuchane
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Mało znany szczegół
Nie zadzieraj z bobrami
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 grudnia 2012, 02:54
jest 3w nocy i nie spie bo jeja jest ***iste
Odpisz
24 grudnia 2012, 09:38
@bartecki25: a co mnie to ma obchodzić dla mnie też jest
***iste ale sie tym nie chwale:)
Odpisz
24 grudnia 2012, 14:12
@michal664: double facepalm...
Odpisz
24 grudnia 2012, 15:29
@zatoka: ja chciałem to powiedziec :(
Odpisz
24 grudnia 2012, 17:15
@bartecki25: Inni użytkownicy też tak myślą, więc wygrałeś minusy.
Odpisz
25 grudnia 2012, 23:47
no fajnie super roteria niczym totolotek nigdy nie wygrasz
Odpisz
26 grudnia 2012, 01:11
@michal664: a teraz jest 1 w nocy i sie nie chwale hehe
Odpisz
24 grudnia 2012, 19:49
Mniej żreć i gitara. :-)
Odpisz