Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

4 maja 2021, 09:11

Sraczka 😋

Avatar
Konto usunięte

4 maja 2021, 09:12

Nie tu

Avatar Edward713

25 lipca 2016, 22:53

"Ugas mnie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar
Konto usunięte

31 października 2016, 14:12

@Edward713: zgasilbym cie ale gowno się nie pali

Avatar Edward713

31 października 2016, 22:35

pojechalbym Ci jakaś cieta riposta ale jestem leniwy

Avatar Predator_PL

2 września 2016, 17:12

Mehh to strażak ja bym tam ją podpalił i z takim podpieczonym ryjem zostawił :P nikt by jej już nie chciał :D

Avatar blackjk

24 lipca 2016, 23:14

175 stopni, tyle możliwości...

Avatar pavlopavo

Edytowano - 25 lipca 2016, 21:30

@blackjk: 175 stopni Celsjusza czy Fahrenheita?

Avatar blackjk

25 lipca 2016, 23:00

@pavlopavo: ruchtensteina

Avatar pavlopavo

26 lipca 2016, 10:57

@blackjk: A może Kelvina?

Avatar ALKATRAZ

25 lipca 2016, 22:19

ja tak wołam na mojego sisiora strażak, bo nieważne ile go wymęcze i tak pozostanie kropka na moich majtkach

Avatar
Konto usunięte

25 lipca 2016, 23:30

@ALKATRAZ: co

Avatar
Konto usunięte

25 lipca 2016, 23:32

Z cyklu: ,,złote myśli alkatraza"

Avatar DMCJCD

26 lipca 2016, 09:22

@ALKATRAZ: Chyba jego najlepszy komentarz jaki do tej pory widziałem 😱

Avatar EziioAuditore

25 lipca 2016, 22:57

Była zbyt gorąca

Avatar Edward713

25 lipca 2016, 21:56

byo

Avatar aczan

25 lipca 2016, 10:25

2hot4u

Avatar Blue_caT

25 lipca 2016, 09:33

byo wieki temu ale nadal dobre

Avatar
Konto usunięte

25 lipca 2016, 08:38

Gdy już chcesz fapać, a tutaj widzisz spadającego strażaka.

Avatar pandasz

25 lipca 2016, 08:31

Niezła

Avatar benben7

24 lipca 2016, 23:45

Ugasił ją bo była za gorąca ba dum tss

Avatar bezlada

24 lipca 2016, 23:03

Ugasił jej zapał.

Avatar
Captain_0bvious

24 lipca 2016, 23:15

@bezlada: Chciałem napisać identyczny komentarz

Avatar LotewskiChlop

24 lipca 2016, 21:49

Spodziewałem się tego po tytule.
Ale dobre.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Mało znany szczegół

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Fajnie że odpowiedzieli

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka