Tragiczna historia o herbacie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Niegrzeczny Oskarek
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie zadzieraj z bobrami
Ostry ten sędzia
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 czerwca 2017, 12:49
tru
Odpisz
29 kwietnia 2016, 14:02
zimna herbata jest dobra ;[
Odpisz
14 grudnia 2012, 19:25
to ma być tragedia ?:P
Odpisz
18 listopada 2012, 16:44
ale dno -1/5
Odpisz
18 listopada 2012, 02:13
Zimna herbata jest super.
Odpisz
18 listopada 2012, 11:46
@Mnich1: No, Ice Tea jest ***ista!
Odpisz
18 listopada 2012, 11:48
@chupacabra001: Ice tea jest chyba z lodem, ja tam mówię o zapomnianej herbacie która stała na stole.
Odpisz
18 listopada 2012, 11:51
@Mnich1: Hehe, wiem przecież. :-)
Odpisz
18 listopada 2012, 13:15
@chupacabra001: Zaskoczenie aktywacja.
Odpisz
18 listopada 2012, 09:32
słabe obrazki dzisiaj!
Odpisz