Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kebasa_z_mema

15 lipca 2021, 16:31

Wow, 66-6-66, jakby było 66 komentarzy to to by była perfekcja!

Avatar
arbuziec

26 grudnia 2016, 13:46

raczej Gyardosa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar arenak1111

14 listopada 2016, 00:44

A ja Rayquaze (lenny)

Avatar Czychacz

25 lipca 2016, 13:18

A później:
-Pobawisz się moim pokefletem?
(apkowy lenny)

Avatar
Konto usunięte

25 lipca 2016, 13:29

@Czychacz: ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡°╭͜ʖ╮͡° )

Avatar Agario

25 lipca 2016, 14:20

@Czychacz: śmieszny i oryginalny żart

Avatar arenak1111

14 listopada 2016, 00:43

@Czychacz: Będziesz się bawić moim Pokefletem aż obudzimy Snorlaxa (jestemnaapcedalbymlennego)

Avatar apaczek00

26 lipca 2016, 22:25

ja mam arboka

Avatar Eniu2432

26 lipca 2016, 15:53

ja tam mam digletta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar TUPAQ_

Edytowano - 26 lipca 2016, 22:04

@Eniu2432: A ja onixa =}

Avatar kicius23

Edytowano - 26 lipca 2016, 17:29

Dopiero teraz zdałam sobie sprawę, źe "Ekans" to "snake" od tyłu ;-;

Avatar smokeu

26 lipca 2016, 20:51

@kicius23: Było Flothara oglądać. Wiedziałabyś tydzień wcześniej.

Avatar
Konto usunięte

26 lipca 2016, 16:06

Jakby ktos nie wiedział:

Avatar Sir_Snoge

26 lipca 2016, 14:49

Ło matko, jak ja dawno tego mema nie widziałem...

Avatar Hoggehr

26 lipca 2016, 14:12

ja mogę zapoznać z pewnym dugtrio ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Lacoste

Edytowano - 26 lipca 2016, 14:02

Ja mam fajnego onixa w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar tr_8r

25 lipca 2016, 19:43

czy tylko ja musiałem sprawdzić jak wygląda ekansa ponieważ nie gram w pokemon?

Avatar Blixar

26 lipca 2016, 13:58

@tr_8r: E K A N S
S N A K E

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 26 lipca 2016, 13:10

chyba raczej onixa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar LotewskiChlop

25 lipca 2016, 15:00

Raczej DICKletta.

Avatar lorax12

25 lipca 2016, 13:36

A ja Digletta

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar TheNaturat
Dodane przez: TheNaturat

Mnie wolno

Przyszłość jest piękna

Przerwa na herbatkę

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Należy się za piękne oczy

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka