Król podrywu ponownie uderza
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mnie wolno
Przyszłość jest piękna
Przerwa na herbatkę
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Należy się za piękne oczy
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lipca 2021, 16:31
Wow, 66-6-66, jakby było 66 komentarzy to to by była perfekcja!
Odpisz
26 grudnia 2016, 13:46
raczej Gyardosa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
14 listopada 2016, 00:44
A ja Rayquaze (lenny)
Odpisz
25 lipca 2016, 13:18
A później:
-Pobawisz się moim pokefletem?
(apkowy lenny)
Odpisz
25 lipca 2016, 13:29
@Czychacz: ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡°╭͜ʖ╮͡° )
Odpisz
25 lipca 2016, 14:20
@Czychacz: śmieszny i oryginalny żart
Odpisz
14 listopada 2016, 00:43
@Czychacz: Będziesz się bawić moim Pokefletem aż obudzimy Snorlaxa (jestemnaapcedalbymlennego)
Odpisz
26 lipca 2016, 22:25
ja mam arboka
Odpisz
26 lipca 2016, 15:53
ja tam mam digletta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2016, 22:04
@Eniu2432: A ja onixa =}
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2016, 17:29
Dopiero teraz zdałam sobie sprawę, źe "Ekans" to "snake" od tyłu ;-;
Odpisz
26 lipca 2016, 20:51
@kicius23: Było Flothara oglądać. Wiedziałabyś tydzień wcześniej.
Odpisz
26 lipca 2016, 16:06
Jakby ktos nie wiedział:
Odpisz
26 lipca 2016, 14:49
Ło matko, jak ja dawno tego mema nie widziałem...
Odpisz
26 lipca 2016, 14:12
ja mogę zapoznać z pewnym dugtrio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2016, 14:02
Ja mam fajnego onixa w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
25 lipca 2016, 19:43
czy tylko ja musiałem sprawdzić jak wygląda ekansa ponieważ nie gram w pokemon?
Odpisz
26 lipca 2016, 13:58
@tr_8r: E K A N S
S N A K E
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2016, 13:10
chyba raczej onixa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
25 lipca 2016, 15:00
Raczej DICKletta.
Odpisz
25 lipca 2016, 13:36
A ja Digletta
Odpisz