Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wolfmer

29 lipca 2016, 16:52

Ogólnie wole Marvela ale Dc też spoko bo seriale, Batman i Suicide Squad :D

Avatar Jasnowidz

25 lipca 2016, 14:35

Wole Marvela od DC

Avatar Kto_Inny

25 lipca 2016, 17:33

@Jasnowidz: #teammarvel

Avatar Zygarde

29 lipca 2016, 08:56

@Kto_Inny: Hail Hydra

Avatar masterkamilos6

29 lipca 2016, 09:42

@Jasnowidz: Marvel masterrace.

Avatar
Konto usunięte

29 lipca 2016, 15:36

@Jasnowidz: Brawo Ty

Avatar Falcon12

29 lipca 2016, 10:52

Filmy: Póki co Marvel
Seriale: DC (marvel ma jedynie dobrego Daredevila)
Animacje: DC, Marvel miał dobre seriale animowane póki nie Disney, a DC ciągle ma super filmy animowane.
Gry: DC (ma ich więcej)
Komiksy: Oba wydawnictwa są tak samo świetne.

Avatar
Konto usunięte

29 lipca 2016, 11:41

@Falcon12: 'Agenci T.A.R.C.Z Y.' to też dobry serial Marvela.

Avatar
Konto usunięte

29 lipca 2016, 12:12

Dla mnie serial Flash jest super!

Avatar Falcon12

29 lipca 2016, 12:45

Jest tak słaby, że do końca pierwszego odcinka nie mogłem dotrwać. Ale to moja opinia.

Avatar
Konto usunięte

29 lipca 2016, 13:16

@Falcon12: Co do Agentów, to w pierwszym sezonie odcinki 1-9 są wolne, nudne i nie tworzą tak jakby spójnej całości. Od 10 już jest całkiem ciekawie, a od 17 (wtedy wyszedł Zimowy Żołnierz w kinach i się z nim przeplatało) - genialny. 2 i 3 sezon były już w całości mistrzowskie.

Aha, a jeszcze na poziomie Daredevila jest Jessica Jones :P

Avatar Wolfmer

29 lipca 2016, 16:50

#teamarrow

Avatar Borowik215

29 lipca 2016, 13:11

Avatar Jumper112

Edytowano - 29 lipca 2016, 10:32

Nie znam za bardzo DC a zostałem wychowany bardziej na Spider-Manie także #TeamMarvel

Avatar Anishogen

29 lipca 2016, 08:08

#teamdc

Avatar xAzumiKx

29 lipca 2016, 09:39

@Anishogen: Ja zawsze byłem za marvelem ale to się już robi nudne z marvel Lubie tylko xmenów awengersi mnie nie interesują. A tak ogólnie wole dc chociażby za sam serial The Flash.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Przypałowo

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Totalnie

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka