Gdy mama woła Cię, nie zdrabniając Twojego imienia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Fajnie że odpowiedzieli
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 czerwca 2017, 22:46
Rafał? zagiołem przestrzeń elo
Odpisz
29 lipca 2016, 12:46
Mojego imienia nie da się zdrobnić ._.
Odpisz
29 lipca 2016, 12:59
@DanateDMC: A jak masz na imię?
Odpisz
29 lipca 2016, 13:36
@sylwon1234: Łukasz ._.
Odpisz
29 lipca 2016, 13:50
@DanateDMC: Łukaszek ku*wa
Odpisz
29 lipca 2016, 13:50
@DanateDMC: Wracaj do domu Łukaszku, jesteś pijany
Odpisz
29 lipca 2016, 13:58
@DanateDMC: Łuki ::P
Odpisz
30 lipca 2016, 00:58
@DanateDMC: Marian
Odpisz
30 lipca 2016, 14:07
Aż się wzdrygłem...
całe szczęście że moja mame tak na mnie nie mówi ._.
Odpisz
31 lipca 2016, 22:56
@DanateDMC: XDDD
Odpisz
Edytowano - 31 lipca 2016, 20:02
ja mam mnóstwo imion a oto one:
Zuzanna - nigdy nie używane
Zuzia - czasami
Zuza - często używane
Zuzik - w domu (teraz)
Juzik - w domu (kiedyś...)
Zdziśka - kumpel mnie tak nazywa
Zuzol - nawet nie pamiętam kto tak mówił tylko wiem że tak nazywano mnie
Odpisz
30 lipca 2016, 00:49
I już wiesz że czegoś chce...
Odpisz
29 lipca 2016, 14:36
u mnie zamiast bez zdrobnienia woła na mnie MACIORAAA!!!!!!!!! (od imienia maciek)
Odpisz
29 lipca 2016, 13:51
i już wiesz że masz przeje**ne.
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2016, 13:26
Co jak co, ale ja tam wole pełne imie. Bo gdy moja mama zdrabnia "Paweł" to znaczy, że napewno czegoś chce.
Odpisz
25 lipca 2016, 19:46
zwierzogród na jeja i dobra średnia? o:
Odpisz
25 lipca 2016, 20:15
@CrazyMe: i tak pewnie nie przejdzie :|
Odpisz
29 lipca 2016, 12:01
@Kideu: wow
Odpisz
29 lipca 2016, 12:05
@Kideu: Jezu.... Co się stało z tą stroną.... Normalnie nie poznaje ;D
Odpisz
29 lipca 2016, 13:18
@Kideu: takie cuda się teraz w Polsce dzieją.
Odpisz
29 lipca 2016, 13:06
muszę pooglądać zwierzogród
Odpisz
25 lipca 2016, 21:49
Moje zawsze krzyczy pełne, bo mojego imienia się nie zdrabnia.
Odpisz
25 lipca 2016, 22:49
@Myszkapl: Tak samo u mnie.
Chyba że ig ale takie coś nie brzmi fajnie.
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2016, 12:02
@Myszkapl: Czasem mówi się Eweliś lub Ewelinka.
Odpisz
29 lipca 2016, 12:02
A Igorek?
Odpisz
29 lipca 2016, 12:06
To brzmi niepoważnie.
Odpisz
29 lipca 2016, 12:08
@Myszkapl: A jakie zdrobnienia brzmią poważnie?
Odpisz
29 lipca 2016, 12:17
Te typu Tomek, Ola, Ania, Wiola, Bartek. W przeciwieństwie do tych typu Tomaszek, Olusia, Aniusia, Wioletka, Bartuś.
Odpisz
29 lipca 2016, 12:28
@Myszkapl: Do mnie zawsze mówi ,,Sylw"... Zawsze lepiej niż ,,Sylwek". Kurde, wolałbym mieć na imię Adam albo Jakub.
Odpisz
29 lipca 2016, 12:42
@Myszkapl: u mnie też
Odpisz
29 lipca 2016, 12:52
@Myszkapl: Akurat dostałem imię Igor nie bez powodu.
Mama po prostu chciała mi oszczędzić kłopotów w podstawówce (chodzi o to że np. kuba musi się podpisywać Jakub itd. moje rodzeństwo też dostało takie ułatwienie ponieważ ich imiona to Karol i Daria)
Odpisz
29 lipca 2016, 12:55
Mi wybierał starszy brat :)
Odpisz
29 lipca 2016, 12:50
Lepiej żeby wołała do Ciebie pełnym imieniem niż " Ty cholerny bekarcie"
Odpisz
29 lipca 2016, 12:23
Gdy mama zaczyna wołać mnie po pełnym imieniu ... to wiem że mam ostro przeje**ne. Z powodu tego że zawsze powtarza że nie chce jej się używać mojego pełnego imienia bo jest za długie.
Odpisz
29 lipca 2016, 12:16
Czyli zawsze.
Odpisz
25 lipca 2016, 22:54
Ja tam wolę, żeby nazywano mnie pełnym imieniem. Moi rodzice często używają beznadziejnych neologizmów w stosunku do mnie (Filol, Filoneusz) i starszej siostry (Karcia, Karolda) :v
Odpisz
25 lipca 2016, 23:30
@flamefrost20: Filoneusz? O.o
Bez obrazy, ale takie coś istnieje?
Odpisz
26 lipca 2016, 00:03
istnieje imię "Elfryda" więc "Filoneusz" brzmi nawet sensownie...
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2016, 02:13
@flamefrost20: Z "full name" to chodzi na przykład o znane wszystkim "RONALDZIE WEASLEY!!!11one!jeden".
Znaczy z nazwiskiem i w ogóle.
Odpisz
25 lipca 2016, 21:22
Z doświadczenia wiem, że przeje**ne.
Odpisz