Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Pozdrawiam świetliki
Za co ta premia
Tymi się chodzi
Jakby trochę nie fair
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2016, 14:27
I dlatego korzystam z opiekacza. Tak miło :)
Odpisz
31 lipca 2016, 19:10
mógł nie obracać tostera w stronę podłogi .-.
Odpisz
31 lipca 2016, 15:57
Ale brudna podłoga ;-;
Odpisz
Edytowano - 31 lipca 2016, 12:34
Dlatego ja używam piekarnika......lub mikrofali.
Odpisz
30 lipca 2016, 17:13
Kto jest na tyle głupi, by tego spróbować wiedząc, że tosty wystrzelą?
Odpisz
30 lipca 2016, 17:31
@Szymon123PL: ja... ;-;
Odpisz
30 lipca 2016, 17:36
@UkradliMiNick: Ale... Dlaczego? ;-; Czy to nie było oczywiste? .-. ._.
Odpisz
30 lipca 2016, 17:37
@Szymon123PL: ja gdybym już miał tak zrobić, to bym zapomniał o tym, że wystrzelą i... no... ;-;
Odpisz
30 lipca 2016, 23:13
@Szymon123PL: Ale i tak każdy chce tego spróbować XDD
Odpisz
31 lipca 2016, 00:06
@UkradliMiNick: Można było toster obrócić dziurami do ściany.
Odpisz
31 lipca 2016, 07:59
A pod ścianą podstawić talerz... GENIALNE.
Odpisz
31 lipca 2016, 11:54
Zadziałałoby.
Odpisz
31 lipca 2016, 11:11
No to wystarczy obrócić toster, żeby tosty wleciały na ścianę, albo poczekać z miską xd
Odpisz
25 lipca 2016, 22:54
I ZAWSZE MASŁEM DO DOŁU!!!
Odpisz
25 lipca 2016, 23:21
@Piket: W tym przypadku serem ;_;
Odpisz
30 lipca 2016, 18:20
@Piket: Oto zagadka której nawet Einstein nie rozwiąże
Odpisz
31 lipca 2016, 10:02
właściwie ktoś to już rozwiązał obliczając z jakiej wysokości kanapka powinna spaść żeby była masłem/serem/czym Ku*wa chcesz do góry
Odpisz
30 lipca 2016, 17:09
Ja preferuje wkładać do mikrofali.
Odpisz
30 lipca 2016, 17:25
@xAzumiKx: *pjona*
Odpisz
30 lipca 2016, 17:26
*pjona
Odpisz
30 lipca 2016, 17:32
@xAzumiKx: *wyrywa 2 palce*
*trójka*!
Odpisz
30 lipca 2016, 18:29
dwójka!!!
Odpisz
30 lipca 2016, 18:31
@PISKOR_FP: *wyrywa wszystkei palce*
E.eeemm....
*zero*
Odpisz
30 lipca 2016, 18:39
jestem łosiem
Odpisz
30 lipca 2016, 19:39
@PISKOR_FP: Ale z ciebie osioł!
Odpisz
30 lipca 2016, 22:05
@xAzumiKx: piona
Odpisz
30 lipca 2016, 20:59
Serio no chyba nie jest trudno przewidzieć ze jak ustawisz toster w tą stronę to tosty spadną na ziemię. Ja jak robie takie grzanki z serem to talerzyk podstawiam i mi wpada odrazu.
Odpisz
30 lipca 2016, 19:53
W tym się robi grzanki a nie tosty.
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2016, 17:41
Daję temu obrazkowi pieczątkę najgłupszego Faila 2016 roku.
Odpisz
30 lipca 2016, 17:06
Ustaw otworem do ściany i będzie git.
Odpisz
30 lipca 2016, 17:14
@Mijak: Ja bym potrenował takie cuś z deskami do krojenia. Jedna amortyzuje a na drugą spadają smakowitości.
Odpisz
30 lipca 2016, 17:09
Wystarczy ustawić długi czas opiekania i zwyczajnie ich pilnować.
Odpisz
30 lipca 2016, 17:09
Na szczęście w moim królestwie tostery nie strzelają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
31 lipca 2016, 09:49
@Lord_Kaczuch: Na sisiaka dałeś tego lenny'ego
Odpisz
25 lipca 2016, 22:32
To działa?
Odpisz
25 lipca 2016, 22:34
@xAzumiKx: jak widać
Odpisz
25 lipca 2016, 22:35
@xAzumiKx: najlepiej wrzucić odpalony toster do wanny z wodą i do niej wejść :>
Odpisz
25 lipca 2016, 23:12
@RussiaBall: Nie pisz tak do dziecka - rozumiem do gimbusa, ale nie do podstawówki bo jeszcze jakiś dekiel posłucha.
Odpisz
25 lipca 2016, 23:57
@jacek1s: *kaszl* Selekcja naturalna *kaszl*
Odpisz
26 lipca 2016, 09:52
@TheGardenPL: To niczego nie zmienia, nie każdy dekiel z podstawówki musi być doinformowany.
Odpisz
26 lipca 2016, 14:32
@jacek1s: Ale to jest najlepszy sposób leczenia autyzmu. A po za tym po wakacjach idę do technikum i nie jestem debilem.
Odpisz
26 lipca 2016, 14:40
@xAzumiKx: Mentalność najwyraźniej się zgubiła xd
Odpisz
30 lipca 2016, 17:05
@xAzumiKx: Działa, działa, naprawdę spadają na podłogę
Odpisz
30 lipca 2016, 17:08
@Mijak: Ok dziękuje ta odpowiedź mnie satysfakcjonuje.
Odpisz