Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
To by wystarczyło
Totalnie
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 lipca 2016, 20:05
Ja tak robię, ale ze mój lapek ma akumulator trzymający 5 minut to jest ciągle na zasilaczu i wygląda to tak, jakby telefon był podłączony do drugiego gniazda :v
Odpisz
30 lipca 2016, 12:29
@Oskaras: wymień baterię, u mnie trzyma ok. 8 godzin
Odpisz
30 lipca 2016, 12:56
@bylejakbylegdzie: Ten Złomek ma 8 lat...4GB/Celeron/grafika integra, matryca mu się w martwe piksele zaraziła... Nie ma sensu w niego inwestować, kupię nowy xd
Odpisz
30 lipca 2016, 13:53
@Oskaras: polecam toshiba sattelite c55 a 1 jl dosyć tani model w porównaniu do jego parametrów, zawsze można dołożyć ramu bo powinna w środku być tylko 1 kość 4gb więc można dać drugą i masz 8 bo są 2 sloty na ram
Odpisz
30 lipca 2016, 14:42
@bylejakbylegdzie: Mam już zaplanowany mniej więcej PC składak. Za 3,5 tysiąca, celuje w późniejszą rozbudowę
Odpisz
30 lipca 2016, 15:58
@Oskaras: gratulacje wyboru
Odpisz
30 lipca 2016, 12:29
A więc tak się robią małe samolociki :O
Odpisz
29 lipca 2016, 20:18
pierwszy silnik na widzianym skrzydle lewituję ;-;
Odpisz
29 lipca 2016, 23:33
@masterhardkore: lag
Odpisz
30 lipca 2016, 02:52
@masterhardkore: Moze za zdjęciu jest moment w którym silnik się urywa
Odpisz
26 lipca 2016, 20:12
Jeddna turbulencja i mamy F-16 w ogniu
Odpisz
27 lipca 2016, 07:58
@vass296: To jest F/A-18F.
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2016, 21:52
@vass296: Też tak kiedyś miałem. Widzę F-22, mówię „Ooo, jaka fajna F-16”, widzę F-16 - „O, to pewnie jakiś Mig” xD
Odpisz