Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Oskaras

29 lipca 2016, 20:05

Ja tak robię, ale ze mój lapek ma akumulator trzymający 5 minut to jest ciągle na zasilaczu i wygląda to tak, jakby telefon był podłączony do drugiego gniazda :v

Avatar bylejakbylegdzie

30 lipca 2016, 12:29

@Oskaras: wymień baterię, u mnie trzyma ok. 8 godzin

Avatar Oskaras

30 lipca 2016, 12:56

@bylejakbylegdzie: Ten Złomek ma 8 lat...4GB/Celeron/grafika integra, matryca mu się w martwe piksele zaraziła... Nie ma sensu w niego inwestować, kupię nowy xd

Avatar bylejakbylegdzie

30 lipca 2016, 13:53

@Oskaras: polecam toshiba sattelite c55 a 1 jl dosyć tani model w porównaniu do jego parametrów, zawsze można dołożyć ramu bo powinna w środku być tylko 1 kość 4gb więc można dać drugą i masz 8 bo są 2 sloty na ram

Avatar Oskaras

30 lipca 2016, 14:42

@bylejakbylegdzie: Mam już zaplanowany mniej więcej PC składak. Za 3,5 tysiąca, celuje w późniejszą rozbudowę

Avatar bylejakbylegdzie

30 lipca 2016, 15:58

@Oskaras: gratulacje wyboru

Avatar Dexterek

30 lipca 2016, 12:29

A więc tak się robią małe samolociki :O

Avatar masterhardkore

29 lipca 2016, 20:18

pierwszy silnik na widzianym skrzydle lewituję ;-;

Avatar Michaszewski

29 lipca 2016, 23:33

Avatar miki864

30 lipca 2016, 02:52

@masterhardkore: Moze za zdjęciu jest moment w którym silnik się urywa

Avatar vass296

26 lipca 2016, 20:12

Jeddna turbulencja i mamy F-16 w ogniu

Avatar Fox__

27 lipca 2016, 07:58

@vass296: To jest F/A-18F.

Avatar Kolikon

Edytowano - 29 lipca 2016, 21:52

@vass296: Też tak kiedyś miałem. Widzę F-22, mówię „Ooo, jaka fajna F-16”, widzę F-16 - „O, to pewnie jakiś Mig” xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

To by wystarczyło

Totalnie

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka